Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Opis Instalacji] RockBox na iPodzie Nano!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#26 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 lutego 2008 - 00:50

nie bedzie mozna. a w kazdym razie to ciagle jest na dzien dzisiejszy sci-fi. apple postaralo sie zeby zniechecic deweloperow.

#27 wojteq

wojteq
  • 1 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 17:59

Witajcie ;] Jestem nowy na waszym forum. Przeszukałem wczoraj i dziś wasze forum ale nie znalazłem na moje pytanie odpowiedzi, więc może zapytam was tutaj. Mam iPoda Nano ((pierwszej generacji)) czytałem że można do takiego wgrać rockboxa. głownie o to mi chodzi ;] Jednak pojawia się problem. Nie posiadam MAC'a , i niewiem jak zpatchować poda, na windowsie, bo nie działa ipodpatcher.exe , pisze że ipod nie jest znaleziony. Ipoda mam zformatowanego pod windows FAT32. Kompletnie niewiem co jest grane. Dziękuje z góry za odpowiedzi ;) Pozdrawiam.

#28 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 30 lipca 2008 - 17:12

skoro juz zaczales uzywac ipodpatchera to jestes za polowa instalacji. :D a ze nie wykrywa ipoda... ciezko mi cos powiedziec, ale sprawdz na innym komputerze (preferowany system to nie-vista, nie-x64). jezeli to mozliwe wprowadz ipoda w disk mode. zakladam ze masz najnowszego ipodpatchera i ze ipod sprawny i widoczny w systemie i itunes. ostatecznie mozesz zamiast bootloadera instalowanego ipodpatcherem uzyc loader2 z ipodlinuxa. powinno to dzialac ale jest bardziej skomplikowane. zajrzyj do pierwszego linka w poscie OloMac troche wyzej.

#29 alexyskate@o2.pl

alexyskate@o2.pl
  • 3 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 22:24

ej pomozcie! zaisntalowalem tego rockboxa lecz jak wlaczam i pod to wyskakuje taki komunikat: Error! Can't load rockbox.ipod: Bad checksum pomozcie, z gory dzieki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych