Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

aplikacja "Sdjęcia" i ukryte zdjęcia


Najlepsza odpowiedź Gregory , 28 kwietnia 2015 - 07:38

podana ilosc zdjec zgadza sie z iloscia w iphoto, ale nie widze tych ktore mam ukryte w iphoto.... :(

 

Zaznacz dowolne zdjęcie, następnie wybierz polecenie menu Zdjęcie > Ukryj 1 zdjęcie — wtedy polecenie Pokaż album Ukryte przestanie być wyszarzone i będzie można je wybrać.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 26 kwietnia 2015 - 07:06

Witam

Po prze konwertowaniu biblioteki z "iPhoto" do "Zdjęcia" nie widzę tych zdjęć, które były ukryte. Jak je zobaczyć w aplikacji "zdjęcia"??

Dziękuje


Zanim zadasz pytanie zajrzyj tutaj - FAQ Forum iPhone

#2 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 26 kwietnia 2015 - 11:54

Po lewej stronie powinien być album "ukryte". Jeśli nie ma: Widok/Pokaż album ukryte.



#3 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 26 kwietnia 2015 - 18:13

tak to wygląda u mnie:

1.jpg


Zanim zadasz pytanie zajrzyj tutaj - FAQ Forum iPhone

#4 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 27 kwietnia 2015 - 18:24

Zatem... nie mam pojęcia. Na pewno jakichś zdjęć brakuje?

 

Ja od wczoraj szukam opcji geo-tagowania. ;)



#5 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 27 kwietnia 2015 - 18:38

Zatem... nie mam pojęcia. Na pewno jakichś zdjęć brakuje?

 

Ja od wczoraj szukam opcji geo-tagowania. ;)

podana ilosc zdjec zgadza sie z iloscia w iphoto, ale nie widze tych ktore mam ukryte w iphoto.... :(


Zanim zadasz pytanie zajrzyj tutaj - FAQ Forum iPhone

#6 MacEryk

MacEryk
  • 116 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2015 - 07:08

Największą zmorą ostatnich lat są stada ambitnych idiotów, którzy majstrują przy interfejsie. Ciekaw jestem, czy ktoś potrafiłby odpowiedzieć, jakie były powody decyzji o poprzestawianiu opcji w porównaniu  do iPhoto. Dlaczego programiści mają dokładnie gdzieś przyzwyczajenia użytkowników i dają im zabawę w odkrywanie tego, co powinno być pod ręką?



#7 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 28 kwietnia 2015 - 07:38   Najlepsza odpowiedź

podana ilosc zdjec zgadza sie z iloscia w iphoto, ale nie widze tych ktore mam ukryte w iphoto.... :(

 

Zaznacz dowolne zdjęcie, następnie wybierz polecenie menu Zdjęcie > Ukryj 1 zdjęcie — wtedy polecenie Pokaż album Ukryte przestanie być wyszarzone i będzie można je wybrać.


  • tukan lubi to

PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#8 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 28 kwietnia 2015 - 12:58

Zaznacz dowolne zdjęcie, następnie wybierz polecenie menu Zdjęcie > Ukryj 1 zdjęcie — wtedy polecenie Pokaż album Ukryte przestanie być wyszarzone i będzie można je wybrać.

Ogólnie twoja wskazówka mi pomogła, ale nie trzeba ukrywać zdjęcia żeby to zadziałało tylko w programie trzeba najpierw wybrać albumy i wtedy z paska u góry widok: "pokaz album ukryte" będzie możliwe do wybrania. Dziękuje za pomoc ;)


Zanim zadasz pytanie zajrzyj tutaj - FAQ Forum iPhone

#9 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 28 kwietnia 2015 - 14:04

Ja miałem tak, że właśnie po konwersji z iPhoto do Zdjęć wszystkie wcześniej ukryte zdjęcia zniknęły, a albumu Ukryte nie dało się włączyć. Pomogło właśnie ukrycie losowego zdjęcia, wtedy ten nieszczęsny album się „odblokował” — a w nim były wszystkie moje ukryte zdjęcia z iPhoto, razem z tym testowo ukrytym.


  • tukan lubi to

PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych