Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dock na głównym ekranie


Najlepsza odpowiedź zakino , 24 kwietnia 2015 - 23:31

Jeżeli masz ustawiony dock na dole to przy 2 monitorach to dock będzie tam gdzie najedziesz na "dół ekranu". Jak widzisz dock na wbudowanym ekranie to przejdź kursorem na zewnętrzny ekran i najedź na dolną część ekranu (pojawi się tam dock) - jak będziesz chciał mieć na wbudowanym znowu to analogicznie tylko w drugą stronę.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 RSG

RSG
  • 7 postów
  • Płeć:

Napisano 24 kwietnia 2015 - 23:03

Cześć.

 

W jaki sposób system Mac wybiera na którym ekranie ma być pokazywany dock? Na moim iMacu raz znajduje się na głównym monitorze, za chwilę na drugim. Nie doszedłem do tego w jaki sposób i dlaczego dock zmienia swoje pozycje. Czy są to jakieś gesty, skróty klawiszowe? Próbowałem szukać tego w ustawieniach ale nie znalazłem nic powiązanego.

 



#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 24 kwietnia 2015 - 23:31   Najlepsza odpowiedź

Jeżeli masz ustawiony dock na dole to przy 2 monitorach to dock będzie tam gdzie najedziesz na "dół ekranu". Jak widzisz dock na wbudowanym ekranie to przejdź kursorem na zewnętrzny ekran i najedź na dolną część ekranu (pojawi się tam dock) - jak będziesz chciał mieć na wbudowanym znowu to analogicznie tylko w drugą stronę.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#3 RSG

RSG
  • 7 postów
  • Płeć:

Napisano 25 kwietnia 2015 - 00:01

Rzeczywiście!

Dziwne że sam na to nie wpadłem. Wcześniej korzystałem z 2 monitorów na windowsie i przyzwyczaiłem się do innego używania komputera :)

Dzięki!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych