Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Chrome i pęk kluczy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheEgo

TheEgo
  • 79 postów

Napisano 05 kwietnia 2015 - 07:56

Witajcie!

Opera, Safari i Firefox korzystają z pęku kluczy, dzięki czemu moje hasła zapisane na tych przeglądarkach zawsze są w jednym miejscu. Jestem użytkownikiem wielo-platformowym - OS X i Windows Phone. Chciałbym poużywać Chrome, które na moim MacBooku z 2010 roku działa naprawdę nieźle (najpewniej za sprawą SSD i 10 GB RAM), jednak brakuje tu pęku kluczy, a wszystkich haseł ręcznie mi się wklepywać nie chce - czy macie na to jakiś sposób?

#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
Napisano 05 kwietnia 2015 - 15:44

Ale Chrome również używa systemowego pęku kluczy. Pyta się o dostęp zaraz po instalacji i uzupełnia pola hasłami w nim zawartymi. Natomiast Firefox bez zainstalowania specjalnego rozszerzenia wcale tego nie robi, przechowuje hasła używając swojej własnej bazy haseł.

#3 TheEgo

TheEgo
  • 79 postów

Napisano 05 kwietnia 2015 - 21:54

Ale Chrome również używa systemowego pęku kluczy. Pyta się o dostęp zaraz po instalacji i uzupełnia pola hasłami w nim zawartymi. Natomiast Firefox bez zainstalowania specjalnego rozszerzenia wcale tego nie robi, przechowuje hasła używając swojej własnej bazy haseł.

Dzisiaj zauważyłem, że o to poprosiło, choć do tej pory tego nie proponowało. :) Dzięki, do zamknięcia,.

#4 jacobbb

jacobbb
  • 2 postów

Napisano 15 maja 2015 - 21:56

A ja mam problem, że pomimo aktywacji Pęku kluczy na iOS to nie uzupełnia mi haseł, OCB?

#5 TheEgo

TheEgo
  • 79 postów

Napisano 17 maja 2015 - 09:51

A ja mam problem, że pomimo aktywacji Pęku kluczy na iOS to nie uzupełnia mi haseł, OCB?

Otwórz osobny temat, bo to kompletnie inna sprawa.

#6 ftpd

ftpd

Nie.

• 19 720 postów

Napisano 22 maja 2015 - 15:45

Słusznie.
---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych