Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jakiego ipada kupić?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 stasiekk

stasiekk
  • 2 postów

Napisano 16 marca 2015 - 12:12

Cześć, potrzebuje stabilnego i niezawodnego tableta i chce postawić na ipada. Tablet ma być wykorzystywany tylko i wyłącznie do Internetu, jakaś muzyka i dobrze gdyby dało się do niego włożyć kartę sim i mieć Internet, bo niestety nie mam wifi, nie zależy mi na super wypasie i nowościach, ma być stabilny, nie lagowac. Czy mapy Google jako nawigacja może być wykorzystywana w którymś ipadzie? Czy lepiej szukać używki czy nówki? Chciałbym wydać ok 1000, chyba ze warto coś dołożyć to przemyśle sprawę.

#2 iPadMini 3th

iPadMini 3th
  • 69 postów

Napisano 16 marca 2015 - 19:23

iPad Mini Retina. Ja na twoim miejscu dołożyłbym do Mini 3 (mam i tego i tego i wolę 3) ew. iPad 4 lub Air 1 generacji.
Ja miałem dylemat. Żona kupiła Mini 2 a aj Mini 3 i git☺

#3 wapster89

wapster89
  • 16 postów
  • SkądMielec

Napisano 16 marca 2015 - 21:40

Kwestia tego gdzie chcesz go używać, jeśli głównie w domu to Air jeśli ma być bardziej mobilny to Mini Retina (sam ostatnio go kupiłem). Do Mini 3 nie widzę sensu dokładać 400zł za sam TouchID i "nowszy" model. Tak czy inaczej, żadnego z poleconych nie kupisz w tej cenie, tym bardziej z modemem, ale już takiego iPada 4 używanego, to jak najbardziej.

 

Mapy Google działają normalnie, tylko zwróć uwagę, że GPS jest tylko w modelach z modemem.


Piotrek

#4 roratoga

roratoga
  • 68 postów

Napisano 18 maja 2022 - 12:48

Cześć
Którego najstarszego iPada tak żeby wszystko jeszcze działało opłaca się jeszcze kupić ?

#5 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 18 maja 2022 - 13:32

Proponuję założyć jednak swój temat, a nie wykopywać ten z 2015. I trochę popisać, jakie są wymagania i budżet, inaczej może być ciężko coś sensownie doradzić. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych