Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana dysków SSD i HDD między dwoma MBP


Najlepsza odpowiedź zakino , 17 lutego 2015 - 01:15

Powinno normalnie działać, tylko, żebyś miał system odpowiedni pod tego nowszego maka bo nie odpali się np snow leopard na 2012.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 aklukuk

aklukuk
  • 68 postów

Napisano 17 lutego 2015 - 00:24

Witam,

 

mam MBP z początku 2011 roku. Jednak ze względu na dość słabą kartę graficzną chciałbym go wymienić na inny model. Znalazłem MBP z połowy 2012 roku. Model MBP a1286. Jednak posiada on dysk 500GB, podczas gdy ja w swoim mam SSD 256GB z systemem i 1TB HDD.

 

Pytanie zatem czy jak zamienięć MBP dyskami - do MBP 2011 wsadzę 500GB, do MBP 2012 wsadzę 256 SSD i 1TB HDD (w miejsce DVD) - to system mi się normalnie odpali na obu maszynach? Czy będą niezbędne jakieś formaty?

 

Pozdrawiam

Maciej



#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 17 lutego 2015 - 01:15   Najlepsza odpowiedź

Powinno normalnie działać, tylko, żebyś miał system odpowiedni pod tego nowszego maka bo nie odpali się np snow leopard na 2012.


  • aklukuk lubi to

NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#3 aklukuk

aklukuk
  • 68 postów

Napisano 18 lutego 2015 - 12:09

Powinno normalnie działać, tylko, żebyś miał system odpowiedni pod tego nowszego maka bo nie odpali się np snow leopard na 2012.

 

Mam na SSD Yosemite.

 

Dzięki za pomoc.



#4 aklukuk

aklukuk
  • 68 postów

Napisano 10 marca 2015 - 11:31

Wykonałem taką operację. Faktycznie system odpalił, jednak na pokazanie się okna logowanie musiałem czekać prawie minutę(!). Postanowiłem wyczyścić dysk i zainstalować OSX od nowa. Teraz śmiga jak ta lala :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych