Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zegarek Pebble - informacje, uwagi i opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#101 thmkr

thmkr
  • 293 postów
  • SkądLubatowa, Poland

Napisano 30 kwietnia 2015 - 08:43

Drogi pingwinie. 

 

Co do pierwszego i drugiego pytania to niestety nie pływam, lecz używam aplikacji Runtastic Pro połączonej z Pebble'm lecz raczej wyświetla on tylko informacje jako drugi wyświetlacz.

 

Jeśli chodzi o płatności to nie płaciłem PayPal'em lecz kartą "Sync'ową" Master Card i przechodzi bez problemu, kwota jest automatycznie pobierana. Regularnie z niej korzystam przy płatnościach zarówno krajowych jak i zagranicznych i nie ma z tym najmniejszego problemu.

 

Jedynie podczas zamówienia radzę podawać dane bez polskich znaków gdyż są podmieniane na "krzaczki" ;)

 

Pozdrawiam.


Użytkownik thmkr edytował ten post 30 kwietnia 2015 - 08:51

My Stuff:  MacBook Air 13" ||  iPhone 6s SG 16GB ||  TV 32GB ||  Battery Charger


#102 pingwin71

pingwin71
  • 291 postów

Napisano 30 kwietnia 2015 - 10:21

Dzięki za odpowiedź. Co sądzicie o tej aukcji? coś tanio mi się wydaje.

http://allegro.pl/ze...5310800827.html



#103 rafal82

rafal82
  • 10 postów

Napisano 01 maja 2015 - 19:56

witam,

 

mocno zastanawiam się nad zakupem pebble time,pytanie do Was, gdzie najprędzej można będzie go kupić i kiedy (oczywiście nie zamawiałem na kickstarze;) ?? drugie pytanie to gdzie będzie go można kupić najtaniej np.bez cła?

 

na allegro pojawiły się już jakiś czas temu aukcje gdzie za plastikowego time'a trzeb zapłacić ponad 1100 zł, myślicie że niedługo po premierze będzie można go kupić taniej ??



#104 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 20:42

Dostawa dla "kickstarterowców" przewidziana jest na lipiec, więc pewnie lipiec/sierpień - chyba, że znowu przełożą. Co do ceny to wątpie, że będzie jakaś duża obniżka


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#105 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 maja 2015 - 23:39

Na lipiec przewidziana jest dostawa Time Steel. Zwykły będzie w maju.


Użytkownik MaciejNowak edytował ten post 01 maja 2015 - 23:39

Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#106 rafal82

rafal82
  • 10 postów

Napisano 09 maja 2015 - 16:04

napiszcie proszę jeszcze jak to jest z zakupem pebbla na getpebble.com, sprawdzając ile kosztuje dostawa do Polski pebbla 1szej generacji pojawia się informacja, że w ciągu 2-3 darmowa wysyłka do Polski? czy zegarki są wysyłane z USA czy z EU ?? jak jest z cłem i innymi dodatkowymi kosztami ??

myślicie, że z PebbleTime warunki dostawy będą takie same ??



#107 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 09 maja 2015 - 16:13

Wysyłane z Europy, więc nie będzie dodatkowych opłat. Czyli przy wyborze darmowej wysyłki zapłacisz 129 euro. Co do szybkości dostawy to nastaw się, że może być dłużej trochę ;)


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#108 thmkr

thmkr
  • 293 postów
  • SkądLubatowa, Poland

Napisano 10 maja 2015 - 10:24

napiszcie proszę jeszcze jak to jest z zakupem pebbla na getpebble.com, sprawdzając ile kosztuje dostawa do Polski pebbla 1szej generacji pojawia się informacja, że w ciągu 2-3 darmowa wysyłka do Polski? czy zegarki są wysyłane z USA czy z EU ?? jak jest z cłem i innymi dodatkowymi kosztami ??

myślicie, że z PebbleTime warunki dostawy będą takie same ??

 

Witaj. Zegarek zamówiłem 22.04, wysłany został do mnie 23.04 i dotarł 29.04 więc gdyby nie weekend to byłby szybciej ;)


My Stuff:  MacBook Air 13" ||  iPhone 6s SG 16GB ||  TV 32GB ||  Battery Charger





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych