Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MODy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 kwietnia 2005 - 13:54

Ok Sebastian zrezygnował z funkcji MODa, jednak moderatorzy sa potrzebni, pomyslalem aby zrobic na kazdy dzial osobnego moda, czyli jeden do grafiki, jeden do systemow itp co wy na to? hyhyy ale offtopic ;)

#2 Brzoska

Brzoska
  • 104 postów
  • SkądLodz

Napisano 18 kwietnia 2005 - 14:02

Ok Sebastian zrezygnował z funkcji MODa,
jednak moderatorzy sa potrzebni, pomyslalem aby zrobic na kazdy dzial osobnego moda, czyli jeden do grafiki, jeden do systemow itp
co wy na to?
hyhyy ale offtopic ;)


no chyba tak wlasnie powinno byc byle ci ludzie znali sie na tych dzialach ktore moderuja :)

#3 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 18 kwietnia 2005 - 14:06

[..]moderatorzy sa potrzebni, pomyslalem aby zrobic na kazdy dzial osobnego moda, czyli jeden do grafiki, jeden do systemow itp
co wy na to?
hyhyy ale offtopic ;)


Nic innego jak zrobic male konklawe na moda do kazdego dzialu i tyle.
A mod wcale nie musi byc "mistrzem swiata" wystarczy ze troche kumaty :wink:

#4 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 kwietnia 2005 - 14:08

Ja powiem tak - osobiscie niechcialbym byc odpowiedialny za jakikolwiek dzial bo to odpowiedzialna robota i czesto mozna zostac zmieszanym z blotem ale jak ktos chetny do jakeigos dzialu to prosze sie zglaszac

#5 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 18 kwietnia 2005 - 14:51

Ok Sebastian zrezygnował z funkcji MODa,
jednak moderatorzy sa potrzebni, pomyslalem aby zrobic na kazdy dzial osobnego moda, czyli jeden do grafiki, jeden do systemow itp
co wy na to?
hyhyy ale offtopic ;)


Ja jestem jak najbardziej za. Mysle tez ze z czasem moze sie znajda ludzie MOD-y a moze juz nawet sa ktorzy sie tego podejma.
Mysle tez ze nie musza to byc osoby doskonale w temacie mac-wym zorentowane.
Wystarczy troche uprzejmosci, luzu, i inteligentnej perswazji w sytuacjach powiedzmy drastycznych. Uwazam ze jezeli sie osiagnie stan samokontroli co chyba nie jest trodne to MOD bedzie mial przyjemna pracke.
Jestem pewien ze na Mac-ach pracuja inteligentni ludzie i nieraz bedzie goraco ale czerwona lampka sie nie zapali.
Mysle ze pospiech tez nie jest wskazany.
Chetnie bym wam pomogl jako MOD-e ale niestety mam nie wiele czasu i najlepiej mysle ze bedzie jezeli bede pojawial sie w dzialce audio bo w tym temacie mysle ze moge sie bardzo przydac swoimi radami i dlugoletnim doswiadczeniem. Pozatym ucze sie j.polskiego i dziekuje wszystkim z a wyrozumialosc. I oczywiscie zostaje na tym forum zeby wszystkim pomagac tak jak potrafie.

Wazam ze te wszystkie konfliktowe i niesmaczne posty nalezy skasowac co by nie odstraszaly innych ktorzy maja ochote sie pojawic. np. moje gorono mac obcokrajowcow polskiego pochodzeniaa i wielu znajomych z polskiej branzy muzycznej ktorych mam zamiar zaprosic.
Ja bynajmniej swoje zamierzam skasowac.

Sebastianowi dziekuje za to ze zrazygnowal z funkcji mam nadziej ze pozostanie z nami i dalej bedzie pomagal i sluzyl swoja wiedza mac-owa innym.

Mysle ze to sie jakosc wszystko powoli ulozy byle by nie na sile. To jest forum wiec to forum powinno na luzie i w mily sposob decydowac o waznych sprawach.

Przepraszam rowniez za swoje stanowcze ale mysle ze mocno uzasadnione texsty jesli one kogos urazily.
A teraz chcialbym sie juz skupic na MAC-ach.

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 kwietnia 2005 - 14:57

No to powoli zaczynamy isc w dobra strone... poki co zmykam do domu, bede wieczorem to moze cos jeszcze wymyslimy ;) pozdrawiam

#7 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 kwietnia 2005 - 16:04

...moze IRC?, zamiast teflona.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych