Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwny, szary pasek w Dock'u


Najlepsza odpowiedź Duke123 , 08 stycznia 2015 - 21:40

Nie mogę nigdzie się dowiedzieć co to za pasek pod ikonami (dołączam grafikę). Pasek ani mnie grzeje ani ziębi, ale zżera mnie ciekawość. Czy ktoś się orientuje co ten pasek oznacza, czemu służy albo jak go zlikwidować?

 

 

Pasek wyświetla postęp w pobieraniu pliku z www do folderu Pobrane rzeczy. Niestety, przy ściąganiu większej ilości plików ma tendencję do "zawieszania się". Pomaga np. ponowne uruchomienie systemu, lub restart Docka poleceniem (w Terminalu): killall Dock.

 

Błąd był już w Maverick-sie. Apple nadal go nie poprawiło...

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ragnar

Ragnar
  • 3 postów

Napisano 08 stycznia 2015 - 15:09

Czołem!

 

Nie mogę nigdzie się dowiedzieć co to za pasek pod ikonami (dołączam grafikę). Pasek ani mnie grzeje ani ziębi, ale zżera mnie ciekawość. Czy ktoś się orientuje co ten pasek oznacza, czemu służy albo jak go zlikwidować?

Załączone pliki

 

Załączone pliki



#2 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 08 stycznia 2015 - 21:40   Najlepsza odpowiedź

Nie mogę nigdzie się dowiedzieć co to za pasek pod ikonami (dołączam grafikę). Pasek ani mnie grzeje ani ziębi, ale zżera mnie ciekawość. Czy ktoś się orientuje co ten pasek oznacza, czemu służy albo jak go zlikwidować?

 

 

Pasek wyświetla postęp w pobieraniu pliku z www do folderu Pobrane rzeczy. Niestety, przy ściąganiu większej ilości plików ma tendencję do "zawieszania się". Pomaga np. ponowne uruchomienie systemu, lub restart Docka poleceniem (w Terminalu): killall Dock.

 

Błąd był już w Maverick-sie. Apple nadal go nie poprawiło...


  • Mateusz1987-d63e276b11 lubi to

#3 Ragnar

Ragnar
  • 3 postów

Napisano 08 stycznia 2015 - 21:42

Pasek wyświetla postęp w pobieraniu pliku z www do folderu Pobrane rzeczy. Niestety, przy ściąganiu większej ilości plików ma tendencję do "zawieszania się". Pomaga np. ponowne uruchomienie systemu, lub restart Docka poleceniem (w Terminalu): killall Dock.

 

Błąd był już w Maverick-sie. Apple nadal go nie poprawiło...

Dziękuję!



#4 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 stycznia 2015 - 21:43

Tylko, że na zdjęciu pasek jest pod Kalendarzem, a nie pod katalogiem Pobrane rzeczy.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 08 stycznia 2015 - 21:56

Błąd był już w Maverick-sie. Apple nadal go nie poprawiło...

 

Tylko, że na zdjęciu pasek jest pod Kalendarzem, a nie pod katalogiem Pobrane rzeczy.

Czyli jednak naprawiło, że wybaczycie mi ten czarny humor :D
Przeniosło go w Yosemite na (pardon – pod) zminimalizowaną ikonę sąsiadującą z Pobranymi rzeczami! 

 

Ktoś, oprócz mnie, zaraportował w Feedback Assistant?


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 08 stycznia 2015 - 21:59

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#6 tomciopaluch123

tomciopaluch123
  • 988 postów
  • SkądEarth

Napisano 08 stycznia 2015 - 22:24

Przeciągnij ikonę pod którą jest pasek 3 palcami do góry i puść. Wszystko wróci do normy. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych