Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kupno Iphone 6 w Apple Store Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 matt94

matt94
  • 9 postów

Napisano 13 grudnia 2014 - 14:22

1.Czy ktoś z was kupował w najbliższym czasie tam Iphona 6?

2.Czy faktycznie czeka się od 3-5 dni roboczych?

3.W jakim czasie od złożenia zamówienia Apple pobiera pieniądze z konta przy płatności kartą kredytową? Czy mieliście kiedykolwiek jakieś problemy związane z płatnością kartą w Apple Online Store Polska?


Użytkownik matt94 edytował ten post 13 grudnia 2014 - 14:24


#2 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 14:40

1.Ja zawsze od iphone 4 do 6 kupywałem w aso apple.
2. Faktycznie 3-5 dni zazwyczaj to trwa max 2dni.
3. Pieniądze są pobierane błyskawicznie po udanej transakcji nie ma już pieniędzy na koncie. Jednyny problem to pamiętaj ,że trzeba zwiększyć limit płatności w internecie kartą bo standard limit jest 500zł :)

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#3 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 grudnia 2014 - 15:38

1. Kupowałem iP 6 kiedy czas oczekiwania był 5-7dni,

2. u mnie po 3 dniach dostałem info o wysyłce, telefon jechał z Pragi, tej czeskiej;) i następnego dnia przed południem był w moich rękach,

3. w moim przypadku był zonk z kartą kredytową, mimo kilkunastu prób wyskakiwał błąd z autoryzacją (kk multibanku, limity/środki wszystko ok, kontakt z bankiem i apple nic nie dał) ostatecznie zapłaciłem przelewem... wcześniejsze zakupy w aos przebiegały bez problemu - ta sama kk;)


Użytkownik oley_20 edytował ten post 14 grudnia 2014 - 15:39


#4 matt94

matt94
  • 9 postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 17:05

U mnie jest teraz taka sytuacja, że telefon zamówiłem w piątek i do tej pory z konta nie pobrali ani grosza(wybrałem płatność kartą). Ciągle jest przetwarzanie pozycji. Limit karty zwiększony. Czy to normalne?



#5 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 grudnia 2014 - 17:12

U mnie jest teraz taka sytuacja, że telefon zamówiłem w piątek i do tej pory z konta nie pobrali ani grosza(wybrałem płatność kartą). Ciągle jest przetwarzanie pozycji. Limit karty zwiększony. Czy to normalne?

po pre-autoryzacji karty właściwą kwotę pobierają w dniu wysyłki towaru - info bezpośrednio od konsultanta telefonicznego aos.



#6 irek47

irek47
  • 51 postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 17:35

po pre-autoryzacji karty właściwą kwotę pobierają w dniu wysyłki towaru - info bezpośrednio od konsultanta telefonicznego aos.

potwierdzam, dostaniesz na maila rachunek i pobiora pieniazki w dniu wysylki 



#7 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 17:52

Status "Przetwarzanie pozycji" to znak że z kartą i płatnościami wszystko OK - czekaj spokojnie ;)


 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#8 matt94

matt94
  • 9 postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 18:00

Ok dzięki wielkie uspokoiliście mnie :) . Jeszcze mam jedno pytanko. Nie będzie mnie w tym tygodniu pod adresem na który ma zostać dostarczony Iphonik.

Czy kurier może wydać go komuś z mojej rodziny? Czy porostu muszę go odebrać osobiście,bo potrzebny jest jakiś podpis osoby zamwiającej? 



#9 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 18:24

Zależy od nadgorliwości kuriera. Nie powinno być problemu, żeby odebrał ktoś z rodziny. Dla kuriera liczy się to że ktoś odebrał i nie musi następny raz przyjeżdżać.

Jeśli chcesz mieć pewność napisz upoważnienie :)


 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych