Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[iOS 8.1.2] Wyskakujace reklamy i przekierowania w przegladarkach


Najlepsza odpowiedź OleYek , 11 grudnia 2014 - 19:26

No ale to chyba kazdy powinien tak miec?

A czy kogos przekierowuje wchodzac np. tutaj:

http://otomoto.pl/mi...-C35386751.html ?

(Przypadkowy link, z ktorego przerzuca mnie zarowno w Chrome, Safari, czy przegladarce Messengera Facebook).

 

A zobacz czy na 3G też Ciebie przekierowuje, czy tylko na WiFi bo jak na WiFi to masz zhackowany router.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#26 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 08 lipca 2015 - 16:23

Spróbowałbym jeszcze Ustawienia > Prywatność > Reklamy: wyłączenie ograniczania śledzenia, wyzerowanie ID, reboot telefonu, ponowne włączenie ograniczania śledzenia. Jak i to nie pomoże, kontaktowałbym się z operatorem, sam wszak stwierdziłeś, że na wi-fi Ci się to nie przydarza, a tylko na sieci komórkowej. Lub próbuj tricku z innym SIM… 


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#27 eurekaszczecin

eurekaszczecin
  • 6 postów

Napisano 23 listopada 2015 - 12:35

Podpinam się pod pytanie. Mam ten sam problem na Iphone 6 +z najnowszym softem. Dodam tylko że na 3g i wifi problem występuje oraz robiłem reset ustawień fabrycznych.. i nic.. 



#28 Piotr Pajor

Piotr Pajor
  • 3 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 07:11

Odgrzeje kotleta.
iPhone 6S. Przeglądarka Safari, gdy wchodzę na strony (demotywatory, kwejk, sadistic itp) przekierowuje mnie kolejno na pare stron typowo śmieciowe. Nie wiem jak sobie z tym poradzić a robi sie to naprawdę wkurzające :/

#29 MarcinJS

MarcinJS
  • 520 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 12:33

Może jakiś adblocker ze sklepu? Zawsze możesz wyłączyć obsługę javascript wtedy pozbędziesz się problemu ale strony kiepsko wyglądają




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych