Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#101 neverhood

neverhood
  • 23 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 08:27

Sprawdź to: BabelWith.Me - Create a Conversation Powinno pomóc. Testowałem z anglistą - mówi, że nie jest źle.


chodzi mi o program na iphona nie czat

#102 logico8869

logico8869
  • 79 postów
  • SkądMollet Del Valles

Napisano 08 kwietnia 2010 - 08:40

O ile dobrze pamiętam programik nazywam się free translator czy jakoś tak. Niestety potrzebne było wifi tudzież net z karty, ale dawał radę (piszę, że dawał radę co nie znaczy, że podbił moje serce funkcjonalnością). Sam mam podobny problem, ale nie z angielskim ;/ Pozdrawiam

#103 mirrr

mirrr
  • 127 postów
  • SkądWodzisław Śl

Napisano 08 kwietnia 2010 - 20:08

chodzi mi o program na iphona nie czat


Sorry, nie zauważyłem kategorii - forum czytam przez RSS-y :)

#104 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 kwietnia 2010 - 20:15

Wpisz w AppStore - Translator. Jest ich więcej niż ''beretów w tramwajach''.

#105 tomas1234

tomas1234
  • 107 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 11:41

Darmowy odpowiednik Wifi-Trak Poszukuje darmowej alternatywy dla programy Wifi-Trak o takim samym sposobie działania. Wiem, że tak program jest bo go kiedyś miałem tylko zapomniałem jego nazwy, prawdopodobnie taka niebieska ikonka.

#106 MrC

MrC
  • 29 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 12:46

Darmowy odpowiednik Aqua Forest Witam sądze że wiekszosc kojarzy tą aplikacje , niestety jest ona płatna i stąd moje pytanie czy jest jakaś darmowa aplikacja kóra mogłaby jej dorównac ? Jeżeli tak to poprosze o tytuł

#107 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 11 kwietnia 2010 - 13:31

eWiFi, ale takie programy ostatnio chyba Apple wywaliło z App Store.

#108 tomas1234

tomas1234
  • 107 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 14:30

cholera, musze cos znalezc bo to polepsza zasieg wifi, mam w szkole darmowe i szukajac przez ustawienia nie wyszukuje mi wszedzie, a wifi trak moglem wszedzie.

#109 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 11 kwietnia 2010 - 14:35

To prawda. Wszystkie programy wspomagajace wyszukiwanie sieci WiFi zniknely z AppStore. Apple po prostu sie odwidziala ich akceptacja.

#110 snapp

snapp
  • 147 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 kwietnia 2010 - 14:41

Skoro jest już taki temat to nie chce zakładać drugiego podobnego. Mam pytanie, czy jest jakiś sposób/program umożliwiający połączenie z sieciami wifi zabezpieczonymi hasłem?

#111 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 11 kwietnia 2010 - 15:57

cholera, musze cos znalezc bo to polepsza zasieg wifi, mam w szkole darmowe i szukajac przez ustawienia nie wyszukuje mi wszedzie, a wifi trak moglem wszedzie.

To niczego nie polepsza. Jedynie pokazuje sieci o bardzo słabym zasięgu, których iPhonie nie pokazuje.

Skoro jest już taki temat to nie chce zakładać drugiego podobnego.
Mam pytanie, czy jest jakiś sposób/program umożliwiający połączenie z sieciami wifi zabezpieczonymi hasłem?

Tak, musisz wpisać hasło do tej sieci.

#112 snapp

snapp
  • 147 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 kwietnia 2010 - 16:29

oj Panie moderatorze, bardzo śmieszne :) boki zrywać. Nie jestem tak ciemny jeszcze żeby tego nie wiedzieć. Pytałem o to czy istnieje jakiś program który łączy pomijając ten krok.

#113 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 11 kwietnia 2010 - 17:43

Nie. Jakby ktoś chciał żebyś mógł się podłączyć do jego sieci to by nie zakładał hasła, tak trudno to zrozumieć? Poza tym jak sieć ma zabezpieczenia WPA lub WPA2 to kalkulatorem w ręku zabezpieczeń nie złamiesz.

#114 snapp

snapp
  • 147 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 kwietnia 2010 - 19:31

Nie. Jakbyś ktoś chciał żebyś mógł się podłączyć do jego sieci to by nie zakładał hasła, tak trudno to zrozumieć? Poza tym jak sieć ma zabezpieczenia WPA lub WPA2 to kalkulatorem w ręku zabezpieczeń nie złamiesz.



Na tym forum wszyscy tak stawiają na poprawną polszczyznę a moderator popełnia najgłupsze błędy. Bo to raczej po Polsku nie jest napisane, a przynajmniej ja tego nie rozumiem. Zadałem tylko pytanie i liczyłem na grzeczną odpowiedź a nie, że jakiś moderator który uważa się za wszechwiedzącego będzie nie miły bo chyba nie na tym rola moderatora polega. Powinien dawać przykład innym użytkownikom a nie tak.

Przepraszam za OT.

Po to ktoś wymyślił przycisk raportuj. Ale wiadomo, że jak nie ma argumentów ad rem to trzeba użyć ad persona.
krakers


#115 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:09

Na tym forum wszyscy tak stawiają na poprawną polszczyznę a moderator popełnia najgłupsze błędy. Bo to raczej po Polsku nie jest napisane, a przynajmniej ja tego nie rozumiem. Zadałem tylko pytanie i liczyłem na grzeczną odpowiedź a nie, że jakiś moderator który uważa się za wszechwiedzącego będzie nie miły bo chyba nie na tym rola moderatora polega. Powinien dawać przykład innym użytkownikom a nie tak.


W takim razie, jeśli nadal nie wiesz po co ktoś zakłada na coś hasło, podaj nam swoje hasło do twojego maila, konta tutaj, na MyApple i wszystkie inne twoje hasła.. ;) nadal nie rozumiesz po co ktoś zakłada je dla swojej sieci wi-fi?

A wracając do tematu. Chodziło chyba o to, że developerzy któryś z tego typu aplikacji (było kilka) się o coś "pokłócili" i doszło do tego, że Apple usunęło wszystkie takie aplikacje. Chyba. ;) EDIT: tak, dokładnie jak napisałem :)

Myślę, że te aplikacje są w Cydii, ale zdaje mi się, że są tą pliki .ipa... Chyba WiForum (czy jakoś tak) jest teraz w Cydii w repo BigBoss. Poszukaj w Cydii. ;)

#116 snapp

snapp
  • 147 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:59

Napisałem gdzieś, że nie wiem? Proszę czytać ze zrozumieniem...

#117 poznan

poznan
  • 35 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 20:57

Ja poszukuje aplikacji do odtwarzania radia taka jak Pandora ale pandora niedziała w naszym kraju a moze tak tylko niepotrafie tego uruchomić

#118 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 kwietnia 2010 - 21:07

Ja poszukuje aplikacji do odtwarzania radia taka jak Pandora ale pandora niedziała w naszym kraju a moze tak tylko niepotrafie tego uruchomić


FStream

#119 Wartal

Wartal
  • 154 postów
  • SkądŁodz /Dublin

Napisano 14 kwietnia 2010 - 00:10

poszukuje podobnego programu z appstore takiego jakim jest "SBSettings" oczywiscie dla iP 3.1.3

#120 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 14 kwietnia 2010 - 00:29

Nie ma takiej aplikacji w App Store, ale będzie podobna możliwość w OS 4.0, które ma wejść 22 Czerwca tego roku.

#121 Wartal

Wartal
  • 154 postów
  • SkądŁodz /Dublin

Napisano 14 kwietnia 2010 - 11:57

właśnie sie juz nie moge doczekać na OS 4.0 :)

#122 the_neptun

the_neptun
  • 54 postów

Napisano 14 kwietnia 2010 - 17:49

witam, potrzebuje aplikacji do zarządzania wydatkami :) nie potrzebuje rozbudowanej aplikacji jak money 4.0 i pochodne. W app najbardziej zależy mi na: - niestandardowy okres rozliczeń - praktycznie samo dodanie wydatków i przychodów - okres tygodniowy, miesięczny i dzienny oczywiście :) - najlepiej jeśli nie musiałbym wybierać spośród kategorii itp- chodzi o to ze naciskam powiedzmy add wybieram czy przychód czy wydatek i samodzielnie wpisuje nazwę :) - atut język polski oraz polska waluta :) - do 4 euro z góry dzięki za propozycje i jestem pełen nadziei, że taka aplikacja się znajdzie

#123 the_neptun

the_neptun
  • 54 postów

Napisano 20 kwietnia 2010 - 22:10

witam,
potrzebuje aplikacji do zarządzania wydatkami :) nie potrzebuje rozbudowanej aplikacji jak money 4.0 i pochodne. W app najbardziej zależy mi na:
- niestandardowy okres rozliczeń
- praktycznie samo dodanie wydatków i przychodów
- okres tygodniowy, miesięczny i dzienny oczywiście :)
- najlepiej jeśli nie musiałbym wybierać spośród kategorii itp- chodzi o to ze naciskam powiedzmy add wybieram czy przychód czy wydatek i samodzielnie wpisuje nazwę :)
- atut język polski oraz polska waluta :)
- do 4 euro

z góry dzięki za propozycje i jestem pełen nadziei, że taka aplikacja się znajdzie


jako, iż nie mogę edytować jestem zmuszony napisać kolejny post :/

Już sobie poradziłem :)

#124 robertgrzelewski

robertgrzelewski
  • 266 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 kwietnia 2010 - 17:22

a jaka aplikację zakupiłeś do tych wydatków?

#125 jamirq

jamirq
  • 26 postów
  • SkądTRN

Napisano 22 kwietnia 2010 - 18:03

Potrzebuje aplikacji do mierzenia ile czasu mi pozostało pracy na baterii oraz na co ile zużyłem. Na razie wszystko co znalazłem opiera się chyba jedynie na tym ze bateria naładowana na 100 daje 30h to na 90 daje o 10% czasu mniej. Zależy mi na tym aby w czasie rzeczywistym na podstawie co się robi aplikacje mierzyła ile mi jeszcze pozostało do konca... Czy sa aplikacje do zwalniania RAMu bo chyba IP OS ma z tym problem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych