Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Poszukiwania Aplikacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5055 odpowiedzi w tym temacie

#5051 koliberek1

koliberek1
  • 963 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 27 sierpnia 2017 - 13:44

Nie ma takiej aplikacji na ios. Apple nie pozwala na taką ingerencję w system i raczej nigdy nie pozwoli. Oczywiście mówię o czystym systemie, bez Jailbreak.

Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#5052 Clevland

Clevland
  • 347 postów

Napisano 27 sierpnia 2017 - 16:04

Nie ma takiej aplikacji na ios. Apple nie pozwala na taką ingerencję w system i raczej nigdy nie pozwoli. Oczywiście mówię o czystym systemie, bez Jailbreak.

O to w jak będę miał czas to sobie napiszę.

P.S.
To forum jest jednym z ostatnich dużych forów, które przy logowaniu nie wraca do tematu w którym się jest, tylko wyrzuca na główną...

#5053 bohen25

bohen25
  • 113 postów
  • SkądToruń

Napisano 27 sierpnia 2017 - 20:09

Poszukuję najlepszej aplikacji do obsługi VPN, chodzi o zdalny dostęp. Może być płatna, cena bez znaczenia.

#5054 lutek14

lutek14
  • 231 postów

Napisano 02 września 2017 - 21:49

gitara siema,

Poszukuję jakiejś aplikacji służącej uporządkowaniu i przechowywaniu paragonów... Fajnie by było jakby miała możliwość przechowywania zdjęć w chmurze i synchronizacji między urządzeniami.

Swego czasu czytałem o "ToCoMoje", ale chyba nie było/już nie ma na iOS

pozdro

Nadal twierdze, ze jest jak jest...

#5055 pantomasz431

pantomasz431
  • 78 postów

Napisano 05 września 2017 - 21:07

Znacie aplikacje obsługujące XMPP ale żeby po zalogowaniu być ciągle online ? Chodzi o to, że na stronie mam czat na żywo i jak ktoś pisze to mógłbym odpisywać z telefonu a tak tracę potencjalnego klienta bo mail jak jestem offline nikt nie wysyła. 

#5056 word00

word00
  • 10 postów

Napisano 06 września 2017 - 23:31

Witam
Po zmianie iOS na 11 pewne aplikacje nie są już kompatybilne między innymi Aplikacja „ best Video „ ( https://itunes.apple.com/us/app/best-video-downloader-free/id843006560?mt=8&ign-mpt=uo%3D4  )
Która posiadam już od iphona 3gs. Służyła ona do pobieranie plików wideo do pamięci iphona i tworzenia playlist muzycznych.
Przeszukałem App Store i nie potrafię znaleźć aplikacji o podobnym działaniu :/
Proszę o pomoc ;)
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych