Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#26 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 marca 2010 - 14:58

może to?

Imageshack Uploader for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

#27 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 06 marca 2010 - 16:25

Ooo super dzieki tylko mam jakies problemy z rejestracja... Zaden mail z aktywacja nie przychodzi i nie mozna ustawic sobie hasla ktore potrzebne jest do rejestracji... Ok juz smiga, zarejestrowac sie trzeba normalnie za pomoca przegladarki i gra:)

#28 mikkop

mikkop
  • 15 postów

Napisano 08 marca 2010 - 08:27

zastrzeganie hasłem Witam ,czy jest jakiś program do zastrzegania hasłem lub ukrywania np. zdjęć lub gier przed małoletnim?

#29 MrMajek

MrMajek
  • 123 postów
  • SkądTrzebiatów

Napisano 08 marca 2010 - 10:18

w ustawieniach kod blokady. Po ka żdym odblokowaniu wpisujesz. Albo ustawiasz autowłączanie po 5 minutach ; )

#30 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 marca 2010 - 10:53

LockDown z cydii

#31 Lashe

Lashe
  • 232 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 marca 2010 - 12:06

Dodam od siebie, że do zabezpieczania zdjęć jest dobra aplikacja w App Store o nazwie PictureSafe. Natomiast jeśli chodzi o zabezpieczanie dowolnych aplikacji hasłem (tylko dla posiadaczy JB) polecam mAdvLock z Cydii, ponieważ wspomniany wyżej LockDown jaki i iProtect dają się łatwo oszukać poprzez użycie 'Spotlight-a'. Np. zabezpieczamy hasłem grę, po kliknięciu w jej ikonę na Springboardzie faktycznie pojawi się monit o hasło, jednakże po wpisaniu nazwy tejże gry w 'Spotlight' i kliknięciu w ikonę, w wynikach wyszukiwania gra bez problemu się uruchomi... (tak było gdy robiłem testy 4-5 miesięcy temu). mAdvLock nie daje się oszukać w ten sposób. Także jeśli małoletni jest sprytny to warto o tym pamiętać przy wyborze programu do zabezpieczania aplikacji hasłem ;-)

#32 Vinnie5

Vinnie5
  • 139 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 08 marca 2010 - 17:54

Też miałem te problemy. Polecam także Photobucket. Wpisz to słowo w szukajce Appstore'a.

#33 DiukPL

DiukPL
  • 5 postów

Napisano 14 marca 2010 - 11:36

Zapętlanie plików wideo [iTouch\iPhone] Witam Moje poszukiwania spełzły na niczym więc warto zapytać się i tutaj - mianowicie poszukuję (jeśli w ogóle coś takie zostało stworzone do tej pory) czegokolwiek do zapętlania pliku wideo w iTouchu. Spróbuję wytłumaczyć to bardziej "przejrzyście" aby każdy zainteresowany spróbował zrozumieć do czego zmierzam. -Wrzucam plik wideo na iPoda -Zaczynam go odtwarzać -Wideo się kończy i nie przechodzi do kolejnego - a to właśnie chciałbym osiągnąć. Ewentualnie zapętlanie pojedynczego pliku wideo, aby ciągle się powtarzał. Poszukuję czegokolwiek - programu z appstore\cydii\tweaka. Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie porady.

#34 adriuns

adriuns
  • 58 postów

Napisano 14 marca 2010 - 14:43

Witam. Zeby nie zakladac tematu , chcialem spytac jaka jest dobra Aplikacja do przegladania zdjec... bo wgralem zdjecia przez iphone browser ale nie wygodnie sie je oglada programem Ifile(tnie sie przy przewijaniu fotek)... Polecicie jakies dobre przegladarki??:)

#35 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 marca 2010 - 14:44

Witam. Zeby nie zakladac tematu , chcialem spytac jaka jest dobra Aplikacja do przegladania zdjec... bo wgralem zdjecia przez iphone browser ale nie wygodnie sie je oglada programem Ifile... Polecicie jakies dobre przegladarki??:)


systemowa aplikacja 'Zdjęcia'..? ;) zdjęcia możesz wgrywać normalnie przez iTunes :)

#36 adriuns

adriuns
  • 58 postów

Napisano 14 marca 2010 - 14:52

Hmmm a oprocz takiej systemowej przegladarki??:))

#37 MSQ.

MSQ.
  • 187 postów

Napisano 14 marca 2010 - 15:25

Systemowa jest o tyle dupna, że iTunes kompresuje zdjęcia

#38 adiadrian1

adiadrian1
  • 26 postów

Napisano 24 marca 2010 - 18:34

aplikacja do robienia zdjęc? Witam! Mam dylemat w wyborze programu do zdjęć. Przydała by się aplikacja która miała by możliwość robienia zdjęc dokumentów by były wyraźne ponieważ czasami mam potrzebę zrobić zdjęcie papierów biurowych. Pozdrawiam;*

#39 MrMajek

MrMajek
  • 123 postów
  • SkądTrzebiatów

Napisano 24 marca 2010 - 19:19

The Best Camera thebestcamera.com - iPhone App
lub coś stąd : iPhone jako aparat, czyli 16 aplikacji przydatnych miłośnikom robienia zdjęć | FotoManiaK.pl

#40 Kaziu1741

Kaziu1741
  • 76 postów

Napisano 25 marca 2010 - 20:47

Witam. poszukuje kalkulatora ktory umozliwilby mi przeliczanie liczb pomiedzy systemami liczbowymi np z ósemkowego na szesnastkowy itp.pozdrawiam

#41 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 25 marca 2010 - 21:58

iCalc?

#42 womanizer

womanizer
  • 426 postów
  • SkądLublin

Napisano 26 marca 2010 - 17:42

Poszukuje kalkulatora który jak coś podziele bedzie taka tabelka z dzieleniem pisemnym. Czy w ogóle taki jest ?

#43 MrMajek

MrMajek
  • 123 postów
  • SkądTrzebiatów

Napisano 26 marca 2010 - 19:27

chyba takowej nie ma, ale wolframalpha pokazuje najprostszą formę, po skróceniu. 180: - Wolfram|Alpha

#44 creation

creation
  • 81 postów

Napisano 26 marca 2010 - 21:30

Szukam kilku aplikacji - Cydia / App Store

Witam
Mam iPod Touch 2g
Szukam:

- Aplikacja (prawdopodobnie z Cydii) która sprawia, że w trakcie działania programu ekran całkowicie się wygasza czyli coś na zasadzie odtwarzanej muzyki w ipodzie - działa ale nie korzysta z ekranu. Pomogłoby mi to np przy programie Sleep Cycle (czy jakoś tak:P) który niepotrzebnie mi świeci w nocy i zużywa dodatkowo baterię.

- wtyczka do Safari która pozwala na Fullscreen

- plugin do klawiatury ekranowej który powiększa literki o trochę w trybie krajobrazowym lub pomaga pisać lepiej - różne ułatwiające życie modyfikacje

- program który będzie sprawdzał aktualizacje wybranych gier/ aplikacji w app store których nie mam jeszcze kupionych. Np gdy czekam z kupieniem do nowej wersji programu aż naprawią jakiś błąd

Na razie to na tyle.
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam


majkool
[HIGHLIGHT]Przeniosłem tutaj.[/HIGHLIGHT]

#45 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 26 marca 2010 - 21:32

Szukam najszybszej aplikacji do zdjec (chodzi o czas zapisu zdjecia by moc zrobic kolejne). Przegladam sobie forum i net i widze ze praktycznie nikt nie pokusil sie o porownanie aplikacji dostepnych do robienia zdjec na iPhone. Tymi co kupilem badz sciagnalem z Appstore jestem rozczarowany powaznie. Zasadniczy problem to szybkosc zapisu zdjec. Czekanie przynajmniej 10 sekund to porazka, niezaleznie co dana aplikacja moze. Stad wciaz domyslnie uzywam aparatu systemowego. Mozecie mi pomoc w doborze aplikacji ktora: 1. jest SZYBKA (niemal jak systemowa) 2. Ma Antishake 3. Tap to Focus 4. (Opcjonalnie) przejscie na wideo. Mile widziane, acz niekonieczne dodatkowe funkcje (typu zoom, rozjasnianie). Posiadam: Camera Plus Pro, Super Camera All in 1 obie fajne i duzo moga. Ale sa tak WOLNE ze uzywanie ich to UDREKA Jak w porownaniu do powyzszych wyglada: 1 Camera Genius, 2. Snapture, 3. Pro Camera, jakies inne? Nie mam ochoty dac komus zarobic za produkt nie zaslugujacy na pieniadze a mieniacy sie aparatem fotograficznym skoro juz ktos na mnie naiwnym zarobil. Z gory dziekuje. Moze generalnie rozwiniemy watek i zrobimy jakis ranking porownawczy aplikacji, ktory daloby sie gdzies zawiesic dla potomnych.

#46 speedave

speedave
  • 352 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 26 marca 2010 - 21:34

- Aplikacja (prawdopodobnie z Cydii) która sprawia, że w trakcie działania programu ekran całkowicie się wygasza czyli coś na zasadzie odtwarzanej muzyki w ipodzie - działa ale nie korzysta z ekranu. Pomogłoby mi to np przy programie Sleep Cycle (czy jakoś tak:P) który niepotrzebnie mi świeci w nocy i zużywa dodatkowo baterię.


Jak kładziesz stroną wyświetlacza, to on się automatycznie wylącza (mowie o sleepcycle).

#47 creation

creation
  • 81 postów

Napisano 26 marca 2010 - 21:53

A na jakiej podstawie się wyłącza? Ja mam iPod Touch 2g i nie wiem czy tutaj jest takie coś także :P

#48 speedave

speedave
  • 352 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 26 marca 2010 - 21:58

a, nie wiem jak jest w ipodzie, nie napisales co masz, bo w iphonie po prostu jest czujnik.

#49 luki_1442

luki_1442
  • 104 postów
  • SkądBielsko - Biała

Napisano 26 marca 2010 - 22:01

nie wyłączy się. Wyłącza sie tylko podczas rozmowy i tylko w iphone

#50 majkkel

majkkel
  • 14 postów
  • SkądStolica

Napisano 27 marca 2010 - 12:31

witam wszystkich iphomaniaków :) jeśli ktoś ma jakiś sprawdzony programik do śledzenia na bieżąco wyników meczów. Coś w stylu livescore (brak niestety tabel ligowych) bądź Football 10 (tu problem jest z aktualizacją, a nierozegrane mecze mają zawsze wynik 0-0 :D) to bardzo bym prosił o podanie nazwy Interesuje mnie głównie liga angielska i hiszpańska ale na ogół w takich programach są wszystkie ligi. Dzięki z góry.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych