Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

Iphone 6 przesuwający się przedni aparat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
441 odpowiedzi w tym temacie

#51 lukaszyyy

lukaszyyy
  • 7 postów

Napisano 21 marca 2015 - 20:17

Witam.Ja wlasnie dzis zgłosiłem sie do Apple Store z problemem przesuwającej sie przedniej kamery.Po godzinie dostałem telefon z wymienionym wyswietlaczem.



#52 krzywymax

krzywymax
  • 92 postów
  • SkądToruń

Napisano 07 kwietnia 2015 - 17:07

Dziś mój poszedł kolejny raz do iDream - powód: przesunięta kamera :P



#53 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 17 kwietnia 2015 - 13:54

To i ja dołączę foto mojego przedniego obiektywu.

Powiedzcie mi telefon kupiony w apple w Berlinie, w Cortland normalnie mi go przyjmą?

70815dcc95b85364med.jpg

 


Own your way.....


#54 Kacprzak1991

Kacprzak1991
  • 53 postów

Napisano 17 kwietnia 2015 - 14:32

A jak to jest z oddawaniem telefonu na gwarancje? Oddaje go w pudełku z słuchawkami kablami itp? Czy sam telefon i akcesoria mi zostają jak dostanę nowy?
iPhone 4 16 GB

#55 algeroth

algeroth
  • 45 postów

Napisano 17 kwietnia 2015 - 15:42

Sam telefon xd
Akcesoria masz swoje nadal

#56 krzywymax

krzywymax
  • 92 postów
  • SkądToruń

Napisano 17 kwietnia 2015 - 18:35

To i ja dołączę foto mojego przedniego obiektywu.

Powiedzcie mi telefon kupiony w apple w Berlinie, w Cortland normalnie mi go przyjmą?

70815dcc95b85364med.jpg

 

 

Tak, bez problemu wymienią, tylko nie wiem co.

 

Mi w iDream wymienili cały przód, o dziwo. Ale mówili, że była to cała seria wadliwa i w w nowym przodzie lepiej/inaczej zamontowano kamerę.

 

Także w grudniu wymienili cały tel., a w zeszłym tyg. już tylko sam przód.

 

:)


Użytkownik krzywymax edytował ten post 17 kwietnia 2015 - 18:36


#57 Kacprzak1991

Kacprzak1991
  • 53 postów

Napisano 17 kwietnia 2015 - 20:04

Sam telefon xd
Akcesoria masz swoje nadal


Czyli mamy dodatkowe akcesoria oddając telefon na gwarancje?:o
iPhone 4 16 GB

#58 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 kwietnia 2015 - 20:09

Nie. Dostajesz po wymianie sam telefon.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#59 jacob.l

jacob.l
  • 13 postów

Napisano 19 kwietnia 2015 - 11:37

ile to w iCortrland trwa?

jak oddam im tylko tel, a oni jak wymieną na nowy to Imei z pudełkiem nie bedzie sie zgadzać :P



#60 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 19 kwietnia 2015 - 11:45

Jeśli wymienią Ci telefon to otrzymasz dokument potwierdzający wymianę z nowym numerem IMEI
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#61 jacob.l

jacob.l
  • 13 postów

Napisano 19 kwietnia 2015 - 11:53

aaa, to ma sens.



#62 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 20 kwietnia 2015 - 08:10

Tak, bez problemu wymienią, tylko nie wiem co.

 

Mi w iDream wymienili cały przód, o dziwo. Ale mówili, że była to cała seria wadliwa i w w nowym przodzie lepiej/inaczej zamontowano kamerę.

 

Także w grudniu wymienili cały tel., a w zeszłym tyg. już tylko sam przód.

 

:)

 

 

 

Czyli nie wiadomo czy wymienią na nowy telefon czy też sam przód wymienią. Nie wiem czy czekać do końca gwarancji i wtedy iść z tym problemem do nich czy już teraz uderzać. :huh: 


Użytkownik ktmracing edytował ten post 20 kwietnia 2015 - 08:10

Own your way.....


#63 dom3ll

dom3ll
  • 126 postów

Napisano 21 kwietnia 2015 - 21:01

 

Witam. Ja również ostatnio zauważyłem problem z przednim aparatem, mój "półksiężyc" jest dość dobrze widoczny.

 

iPhone kupiony w iSpot na Marszałkowskiej w Warszawie i tam chce go zwrócić, tylko niestety jeden róg mam obrysowany, przyjmą reklamację czy może być ciężko?

i jak wymienili ? u mnie jest podobnie przerysowany zastanawiam się czy wysyłać 



#64 krzywymax

krzywymax
  • 92 postów
  • SkądToruń

Napisano 21 kwietnia 2015 - 23:08

Z tego co się dowiadywałem to procedury serwisowe od początku roku mają jedne - wymieniają cały przód, nie telefon.



#65 blu 1

blu 1
  • 237 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 23 kwietnia 2015 - 21:05

Ile czasu trwała naprawa (wymiana przedniego panelu)? Naprawy dokonują w salonie gdzie oddajemy telefon czy odsyłają do głównego serwisu?



#66 mkielbasa666

mkielbasa666
  • 48 postów

Napisano 24 kwietnia 2015 - 20:17

Witam, zauważyłem że też posiadam problem z aparatem ale sam do końca nie wiem czy się przesunął czy mi sie wydaje więc dodaje zdjęcia i może mi powiecie czy mam tą wadę.  

Jeżeli już wada jest to jak to jest z wymianą/naprawą? Wymieniają całe urządzenie czy tylko jak wcześniej pisali szybę? Telefon kupiłem 5 miesięcy temu w Apple Online Store i czy jak uznają to że jest wada to mi wymienią po tych 5 miesiącach? A jak już do naprawy to przyjmą go w Cortland czy wysyłać do Apple Online Store? Jak to jest?
PS. Ekran jest porysany, czy to wpływa na decyzję naprawy?
Z góry dziękuje za pomoc.

EDIT: Na stronie jest opcja powiększenia zdjęcia, polecam jej użyć :)

 

 


http://www.fotosik.p...f5d1481993.html
 http://www.fotosik.p...6c85f826bf.html

 


Użytkownik mkielbasa666 edytował ten post 24 kwietnia 2015 - 20:18

iPhone 8 Plus 64GB Gold, iPad 2 16GB,


#67 krzywymax

krzywymax
  • 92 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 kwietnia 2015 - 17:58

 

Witam, zauważyłem że też posiadam problem z aparatem ale sam do końca nie wiem czy się przesunął czy mi sie wydaje więc dodaje zdjęcia i może mi powiecie czy mam tą wadę.  

Jeżeli już wada jest to jak to jest z wymianą/naprawą? Wymieniają całe urządzenie czy tylko jak wcześniej pisali szybę? Telefon kupiłem 5 miesięcy temu w Apple Online Store i czy jak uznają to że jest wada to mi wymienią po tych 5 miesiącach? A jak już do naprawy to przyjmą go w Cortland czy wysyłać do Apple Online Store? Jak to jest?
PS. Ekran jest porysany, czy to wpływa na decyzję naprawy?
Z góry dziękuje za pomoc.

EDIT: Na stronie jest opcja powiększenia zdjęcia, polecam jej użyć :)

 

 

Nigdzie nie wysyłasz. Oddaj do np. Cortland - oni wymienią na nowy egz. lub wymienią przód. Nikt nie wie co zrobią, stąd różne posty - chyba logiczne.  Co do ekranu to nie ma to wpływu.

 

 

 


  • mkielbasa666 lubi to

#68 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 19 maja 2015 - 11:52

Kontaktowałem się dzisiaj z serwisem imad i sprawa księżyca wygląda tak:

 

Sprawa wygląda tak, że do czasu, kiedy to nie przesłania obiektywu, Apple może odrzucić zgłoszenie z racji, że jest to „kosmetyczna wada”, nie przeszkadzająca w prawidłowym użytkowaniu sprzętu.

Możemy spróbować przeprocesować sprawę, jednak w sytuacji kiedy Apple odrzuci naprawę, my zgodnie z naszym regulaminem obciążamy Pana kosztami diagnozy sprzętu. Tutaj decyzja należy do Pana.

 

 

Więc należy chyba czekać aż księżyc zakłóci pracę aparatu wtedy można oddawać do serwisu.


Own your way.....


#69 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 19 maja 2015 - 12:51

Jeśli wymienią Ci telefon to otrzymasz dokument potwierdzający wymianę z nowym numerem IMEI

Ja w Apple Store niczego nie dostałem. Nie jest to praktyka jakaś wymagana. Wszystkie produkty apple są ewidencjonowane online



#70 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 19 maja 2015 - 12:52

Ja włąsnie dostałem nowy telefon. Mieszkam w Ie musiałem telefon wysłać do apple w uk na ich koszt. Przysłali pudełko wsadziłem iphona kurier zabrał. Paczka ups express po paru dniach dostałem telefon. Miałem przesunięta przednia soczewkę niebyło problemu z robieniem zdjęć. Wada kosmetyczna telefony wymieniony.

 

Ja dostałem email z nowymi numerami i adnotacją żeby to sobie zatrzymać.


Użytkownik 4motion edytował ten post 19 maja 2015 - 12:53


#71 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 11 czerwca 2015 - 18:35

Też u siebie zauważyłem przesunięty przedni aparat, ale nie przeszkadza mi to zbytnio, na zdjęciach tego nie widać, jak będzie mi się gwarancja kończyć to sobie wymienię :D

iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#72 mpyro

mpyro
  • 154 postów
  • SkądDen Haag

Napisano 08 lipca 2015 - 18:13

Mam ten sam problem.Zauwazyłem go dzisiaj.Mieszkam w Holandii wiec tak naprawde gdzie musze podejsc,wysłac itp?Mam pierwszy raz Iphona wiec nie orientuje sie za dobrze.Moge podejsc do Apple Store?

Mam papiery równiez od operatora ,ale nie wiem czy dobra opcja byłoby załatwiac sprawe przez operatora komórkowego.



#73 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2015 - 20:21

Idź do Apple Store, spokojnie na miejscu powinni Ci wymienić telefon na nowy :)


iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#74 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 09 lipca 2015 - 21:07

Ja tez to mialem z moim trzecim iphonem 6, tel do apple i na drugi dzien wymianka przez ups... Najprosciej chyba, nie trzeba nigdzie jezdzic i umawiac sie z jakimis "geniuszami"

#75 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 09 lipca 2015 - 22:07

Możesz załątwić wszytko na chacie na stronie supportu na apple.com po angielsku chyba tylko.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych