Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

OS Yosemite i ciągłe rozłączanie sieci wi-fi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 raamalama

raamalama
  • 5 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 02 listopada 2014 - 18:59

Cześć, nie mam pojęcia, czy podobny temat był już poruszany, ale bardzo proszę o pomoc. Po instalacji nowego systemu iOS Yosemite wi-fi płata figle. Kiedy sieć jest nie używana wi-fi automatycznie się wyłącza i za każdym razem trzeba wybrać sieć na nowo, aby komputer się połączył. Za kolejne 30 sekund, jak nie otwieram nowej strony ani nic nie robię przez Safari to sieć na nowo się rozłącza i komputer traci łączność. Bardzo proszę o pomoc, bo jest to strasznie uciążliwe a zarazem denerwujące i mam ochotę wyrzucić komputer przez okno :D Pozdrawiam !!

#2 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 02 listopada 2014 - 19:24

w preferencjach systemowych , zmień w udostępnianiu nazwę komputera , założę się że masz macbook pro dodaj do tego np 1 i zobacz co i jak

#3 raamalama

raamalama
  • 5 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 02 listopada 2014 - 19:27

Mam iMaca i zmieniłam tak jak napisałeś, zaraz się okażę, czy to coś pomoże, ale dziękuje ;)

#4 raamalama

raamalama
  • 5 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 02 listopada 2014 - 19:28

Niestety nadal to samo

#5 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 02 listopada 2014 - 20:38

wywal połączenie wifi z opcji sieć i utwórz nowe
jeszcze spróbuj tego:
Zresetuj router a później sprawdź to

http://machmachines.....roblems-fixes/


#6 36f992051a

36f992051a
  • 76 postów

Napisano 02 listopada 2014 - 20:53

Mój iMac co prawda nie zaliczył takich problemów po upgrade do Yosemite, ale MBP już tak. Ma takie same objawy, jak u ciebie, ale tylko po podłączeniu do sieci 5 GHz. Po przełączeniu na stałe do sieci 2,4 GHz przestał zrywać połączenia. Póki co, mam kuriozalną sytuację, bo wszystko w domu (tak od Apple, od Samsunga, jak i MS) hula stabilnie w sieci 5 GHz opartej na Time Capsule, a tylko ten jeden MBP nie chce. Przywracam mu Maverick - działa, instaluję Yosemite - nie działa. Próbowałem praktycznie wszystkich porad z wątku http://myapple.pl/fo...-problem-z-wifi , ale bez efektu, więc dałem sobie spokój. Poczekam i sprawdzę ponownie po najbliższej aktualizacji systemowej.

#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 listopada 2014 - 15:04

Przecież jest obok duży wątek o wifi, po co zacząłeś nowy?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych