Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 - przedłużenie umowy w Orange


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#101 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 18 grudnia 2014 - 10:24

Ok dzięki za info, co do tel. skoro piszesz że obniżyli 400 zł to muszą mieć inne ceny niż na stronie, tam widnieje 1619 zł.

Więcej niż 400 zł rabatu na tel. się nie uzyska, to max co mogą dać. ;)  

Przedłużałem 2 miesiące temu po złożonym wypowiedzeniu nr. żony z Sony Xperia Z1 Compact i dzwoniło z 10 konsuli dawali od 200 do max 400zł.


WIDZEW ŁÓDŹ 1910 & RUCH CHORZÓW 1920

  •  Macbook Pro 13'' Mid 2012      iPhone 5s 32GB White +JB      iPad Air 32 GB White WiFi +JB

#102 Maciej Drzewiński

Maciej Drzewiński
  • 10 postów

Napisano 18 grudnia 2014 - 12:24

Ok dzięki za info, co do tel. skoro piszesz że obniżyli 400 zł to muszą mieć inne ceny niż na stronie, tam widnieje 1619 zł.

Więcej niż 400 zł rabatu na tel. się nie uzyska, to max co mogą dać. ;)  

Przedłużałem 2 miesiące temu po złożonym wypowiedzeniu nr. żony z Sony Xperia Z1 Compact i dzwoniło z 10 konsuli dawali od 200 do max 400zł.

Bo u nich 1619 jest za 30 msc , na 24 miesiace jest cena 1699 . 



#103 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 18 grudnia 2014 - 12:59

Nie 1619 zł jest przy umowie 24 msc. klik


WIDZEW ŁÓDŹ 1910 & RUCH CHORZÓW 1920

  •  Macbook Pro 13'' Mid 2012      iPhone 5s 32GB White +JB      iPad Air 32 GB White WiFi +JB

#104 Maciej Drzewiński

Maciej Drzewiński
  • 10 postów

Napisano 18 grudnia 2014 - 13:24

tez mi sie tak wydawalo ,ale jak gosc powiedzial ,ze bedzie -400 zl , i wyszlo mu 1300, zapytalem, dlaczego, odpowiedzial mi ,ze 1619 jest za 30 msc a 1699 za 24. moze telefonicznie sa inne ceny niz w internecie. 



#105 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 18 grudnia 2014 - 13:37

Pisałem o tym wyżej, to w końcu ile za tego IP
chcą na początku pisałeś 1400 teraz że wyszło mu 1300 też jestem zainteresowany tym IP?

WIDZEW ŁÓDŹ 1910 & RUCH CHORZÓW 1920

  •  Macbook Pro 13'' Mid 2012      iPhone 5s 32GB White +JB      iPad Air 32 GB White WiFi +JB

#106 Maciej Drzewiński

Maciej Drzewiński
  • 10 postów

Napisano 18 grudnia 2014 - 14:22

Pisałem o tym wyżej, to w końcu ile za tego IP
chcą na początku pisałeś 1400 teraz że wyszło mu 1300 też jestem zainteresowany tym IP?

Przejezyczylem sie wczesniej , 1300. 



#107 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 18 grudnia 2014 - 14:38

To bardzo dobra oferta trzeba dzwonić i zamówić :D dzięki pozdrawiam. ;)


WIDZEW ŁÓDŹ 1910 & RUCH CHORZÓW 1920

  •  Macbook Pro 13'' Mid 2012      iPhone 5s 32GB White +JB      iPad Air 32 GB White WiFi +JB

#108 sigreg

sigreg
  • 89 postów
  • SkądZabrze

Napisano 18 grudnia 2014 - 23:18

Czy ktos z "biznesowych" rozmawial juz z Orange w kwestii przedluzenia umowy z nowych iPhone ? Chcialbym porownac propozycje zeby wiedziec czy mozna od pomaranczowych cos wiecej wyrwac ;)

Dzisiaj do mnie zadzwonili, rozmowa zakonczyla sie na iPhone 6 Plus 64GB za 0 zl przy umowie na 24 miesiace. Abonament w cenie 100 zl + VAT w tym nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy (cos tam tez na terenie EU, ale tu przyznaje nie pamietam) plus 3 GB internetu. Do abonamentu doliczona zostanie "rata" za telefon w wysokosci 110 zl + VAT. Czyli sam telefon bedzie kosztowal 3247 zl z VAT sumujac wszystkie raty.

Oferta wydaje mi sie w porzadku wiec wstepnie sie zgodzilem. Wstepnie bo rozmawialismy o telefonie ktory "bywa dostepny" ale ktorego obecnie nie ma. Maja zadzwonic jak bedzie dla mnie sztuka do wysylki zeby potwierdzic wszystkie ustalenia, wiec mam jeszcze furtke do ewentualnych negocjacji.



#109 pebe86

pebe86
  • 35 postów

Napisano 19 grudnia 2014 - 11:31

Sigreg jak Ci wyszło to 3247 zł? Skoro abonament 100 netto, do tego 110 zł rata za telefon to miesięcznie daje 210 zł netto. Jakbym nie liczył to nie wychodzi mi suma 3247 zł z VAT :)



#110 sigreg

sigreg
  • 89 postów
  • SkądZabrze

Napisano 20 grudnia 2014 - 11:22

Liczylem sama rate za telefon, abonament traktuje "osobno". Ale.. mozemy oczywiscie policzyc dokladnie i dodac dodatkowe koszty abonamentu, na moim przykladzie.

Na chwile obecna miesiecznie place Orange okolo 150-155 zl, z tym ze w tym mam jeden numer "telefoniczny" i dwie karty ze sporym pakietem w modemach GSM, za sam telefon wychodzi jakies 100 zl z VAT. Osobno liczac wyszloby wiecej ale mam aktywna usluge w Orange obnizajaca nieco abonamenty przy korzystaniu z kilku uslug/numerow. Za chiny nie pamietam jak to sie nazywalo ;) Sporadycznie miesieczne oplaty wychodzily wyzsze z powodu netu i smsow. W aktualnym abonamencie telefonicznym mam mase darmowych minut, ale tylko 1 GB netu i bezplatne smsy do Orange.. z tym ze tylko do 2 wybranych numerow, wiec zasadniczo za smsy i mmsy place. A smsow wychodzi mi miesiecznie duzo wiecej niz rozmow, darmowe minuty z pakietu zazwyczaj nie zostaja w pelni wykorzystane, zdarzylo sie to tylko raz czy dwa przez ostatnie 2 lata. Z netem w telefonie wlasciwie problemow nie bylo, 1 GB to nie jest jakas oszalamiajaca ilosc, ale korzystam z tego tylko w sytuacji kiedy nie ma wifi wiec zdecydowanie sporadycznie, i zazwyczaj to w zupelnosci starczalo. Ot sprawdzanie maili i komunikatory (glowny sposob kontaktu). Ale zdarzaly sie sytuacje awaryjne w roznych dziwnych miejscach kiedy wifi i netu kablowego nie ma, modemy zostaly gdzie indziej a sytuacja wymaga "intensywnych dzialan" tu i teraz. Wtedy 1 GB to zdecydowanie za malo. Pytanie czy warto doplacac do netu w sytuacji kiedy aktualny pakiet wystarcza poza kilkoma sytuacjami w skali roku, no coz, przy aktualnych cenach netu (zaproponowali mi te 3 GB w cenie 15 zl miesiecznie) stwierdzilem ze warto.

Wiec w nowym zaproponowanym abonamencie bede placil okolo 23 zl miesiecznie wiecej, ale otrzymuje darmowe smsy/mmsy do wszystkich i dodatkowe 2 GB netu. Mimo to, wychodzi to jednak te 23 zl wiecej w stosunku do tego co place teraz nie majac nowego IP, i pewnie gdybym nie zdecydowal sie na ten zakup nie zmienialbym abonamentu, wiec wliczymy ta roznice. Po cichu jeszcze dodam ze comiesieczna fakture za telefon moge sobie "odliczyc" od podatkow.

3247 to suma 24 rat z VATem, jesli dodam te 23 zl w skali dwoch lat to wyjdzie 3799 zl, czyli mniej wiecej cena z Apple Store.


Użytkownik sigreg edytował ten post 20 grudnia 2014 - 11:22


#111 123kasiapatrzy

123kasiapatrzy
  • 32 postów
  • SkądWodzisław Śląski/Katowice

Napisano 24 grudnia 2014 - 16:13

ja zastanawiam się nad przejściem do Orange z T-Mobile (mam abonament firmowy) i zastanawiam się jak mam wynegocjować z nimi najkorzystniejsze warunki :)

w kwietniu kończy mi się umowa, więc 6 miesięcy za 0 zł abonamentu byłoby super :)

teraz płacę ok. 109 zł brutto i mniej więcej taki abonament by mi odpowiadał :)

byłam w salonie i tam tylko 3 miesiące za 0 zł oferują, no i nie chcieli mi zaoferować iPhona 6 lub 6+ bo go nie mają na stanie (i w salonach podobno ich już w ogóle nie oferują…)

 

czy jest szansa by dostać go za jakieś normalne pieniądze dzwoniąc do nich i czy koszt telefonu mogą rozłożyć na raty?



#112 pegie

pegie
  • 5 postów

Napisano 25 grudnia 2014 - 13:14

ja zastanawiam się nad przejściem do Orange z T-Mobile (mam abonament firmowy) i zastanawiam się jak mam wynegocjować z nimi najkorzystniejsze warunki :)

w kwietniu kończy mi się umowa, więc 6 miesięcy za 0 zł abonamentu byłoby super :)

teraz płacę ok. 109 zł brutto i mniej więcej taki abonament by mi odpowiadał :)

byłam w salonie i tam tylko 3 miesiące za 0 zł oferują, no i nie chcieli mi zaoferować iPhona 6 lub 6+ bo go nie mają na stanie (i w salonach podobno ich już w ogóle nie oferują…)

 

czy jest szansa by dostać go za jakieś normalne pieniądze dzwoniąc do nich i czy koszt telefonu mogą rozłożyć na raty?

Przed świętami rozmawiałem z infolinią o przeniesieniu czterech numerów z t-mobile numery firmowe, i iPhone 6 były dostępne. Niestety, ceny w promocjach dla firm nie są tak korzystne jak dla osób fizycznych :-( np. nie ma 6 -ciu miesięcy przy przeniesieniu numeru za 0 zł, abonamenty też wyższe... Czekam do stycznia, podobno w t-mobile mają wejść nowe promocje ?



#113 Gontar3d

Gontar3d
  • 283 postów
  • Płeć:
  • SkądWołomin

Napisano 30 grudnia 2014 - 09:04

Mój kumpel jest z  5 lat w Orange chciał odejść ale zaoferowali mu coś takiego : Iphone 6 silver 16GB za 1219 zł Brutto abonament na 2 lata przy 64 zł Brutto...

 

Nie spodobał mu się Iphone i kupiłem od niego za 2400 :D  Ekran i wszystko igiełka, tylko troche Home głośno chodzi.


iPhone  X

MacBook Pro Retina 13"  2016 I7 16GB RAM


#114 sigreg

sigreg
  • 89 postów
  • SkądZabrze

Napisano 30 grudnia 2014 - 11:36

123kasiapatrzy, zadzwon na infolinie i porozmawiaj z konsultantem, jak pisalem wczesniej dostalem ten telefon na raty 0% doliczane do miesiecznych rachunkow, wiec da sie. Przyznaje ze nie wiem czy to oferta dla wszystkich czy tylko przedluzajacych umowe, ale zapytac warto. Z dostepnoscia rzeczywiscie jest klopot, dostaja po kilka sztuk ktore natychmiast schodza. Ja sie umowilem z konsultantem tak, ze wstepnie sie zgadzam na wynegocjowane warunki, ale prosze o ZAREZERWOWANIE egzemplarza dla mnie jak sie pojawia i kolejna rozmowe przed wysylka w celu potwierdzenia ustalen i sfinalizowania przedluzenia umowy. Zadzwonili do mnie jakos po tygodniu ze jest sztuka dla mnie, jak to powiedziala konsultantka "wyrwana sila magazynierowi", potwierdzilismy warunki przedluzenia, i wczoraj 6 Plus do mnie dotarl :)



#115 pebe86

pebe86
  • 35 postów

Napisano 31 grudnia 2014 - 09:37

Ja rozegrałem to trochę inaczej- ostatecznie wziąłem w tym abonamencie Samsunga Galaxy Alphę, sprzedałem ją na allegro i kupiłem iphone 6 na wolnym rynku, z PL dystrybucji. Wyszło nawet trochę taniej. Z tym że Alpha miała rewelacyjną ofertę w Orange, kupiłem ją za 199 zł, a sprzedałem za 1500 zł.

Gdyby komuś zależało na abonamencie, to po sprzedaży telefonu wychodzi że abonament "no limits" ma za niecałe 8 zł miesięcznie :)

 

Reasumując, przed Świętami Orange naprawdę zaszalał z ofertami. Ja "niestety" ostatecznie wybrałem wersję 16GB, gdyż różnica między tą wersją a 64GB to (na wolnym rynku) prawie 1000 zł...

 

P.S.

Ciekawostka- swoją "piątkę" kupiłem w marcu zeszłego roku, czyli parę miesięcy po premierze, i zapłaciłem za nią 2700 z (najtańsza oferta w sklepie internetowym- oczywiście PL dystrybucja).

Teraz, za swoją szóstkę zapłaciłem 2500 zł, choć od premiery ledwie 2 miesiące. Więc "szóstka" tanieje szybciej niż poprzednie wersje :)


Użytkownik pebe86 edytował ten post 31 grudnia 2014 - 09:39





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych