Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwanie sterowników do Win XP na Macbook Pro 2010.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 21 października 2014 - 16:52

Witam. Wgrałem system XP na drugiej partycji, boot campa nie użyłem bo on obsługuje tylko win 7 i nowsze. Potrzebuję teraz sterowników do XP ale płytki z instalką OSX nie mam, będę ją miał w przeciągu paru tygodni bo jest ona teraz u znajomego który mieszka 300 km odemnie a chciałbym już teraz móc sobie pograć, czy gdzieś na internecie można znaleźć wszystkie potrzebne sterowniki?

#2 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 21 października 2014 - 19:17

Niech Ci wrzuci gdzies na server lustro plyty proste...

#3 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 21 października 2014 - 19:26

Boot Camp 2.1 dla Windows XP
To są sterowniki do Windows XP (to jest pełna wersja nie tylko uaktualnienie). Zainstaluj, powinno działać.
Są też inne wersje (tam coś bredzą o Servis Packu 3, jakby co to tu masz https://www.apple.co...pport/bootcamp/
Jak nie będzie działać to sobie odinstalujesz w Control Panelu.

#4 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 21 października 2014 - 19:33

Niech Ci wrzuci gdzies na server lustro plyty proste...


A ja przez kolejny tydzień będę to pobierał, to już wolę zostać bez sterowników niż pozbawiać internetu wszystkich domowników.

Yellowfrog a możesz poinstruować jak je zainstalować? Po prostu uruchomić tą instalkę na XP?

#5 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 21 października 2014 - 19:42

A ja przez kolejny tydzień będę to pobierał, to już wolę zostać bez sterowników niż pozbawiać internetu wszystkich domowników.

Yellowfrog a możesz poinstruować jak je zainstalować? Po prostu uruchomić tą instalkę na XP?


Tak. Ale może nie mieć wszystkich sterowników, bo one będą do Maków, które były na rynku, wtedy gdy wyszła ta wersja Bootcampa i Windows XP królował. To jest zestaw sterów pod ówczesne maszyny. Pod nowsze to już do Win7 i 8 tylko były.

#6 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 21 października 2014 - 20:22

No ja mam MacBooka Pro z mid 2010 który wyszedł z 10.6 gdzie XP był jeszcze wspierany więc myślę że będą normalnie wszystkie sterowniki.
Okej dzięki wielkie ;)

- - - Połączono posty - - -

Kolejny problem, po próbie uruchomienia tego bootcampa: (przepraszam za link ale nie mogę wrzucić na forum bo zdjęcie waży powyżej limitu).
http://www.wrzucajtu...758279982_n.jpg

#7 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 22 października 2014 - 11:13

Wie ktoś co w takiej sytuacji trzeba zrobić? Google nie chce mi pomóc ..

#8 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 22 października 2014 - 11:32

Wie ktoś co w takiej sytuacji trzeba zrobić? Google nie chce mi pomóc ..


Ciężko wyczuć. Może masz zainstalowany Service Pack 3? Na stronie Appla piszą: Ważne: przed zainstalowaniem dodatku Service Pack 3 (SP3) dla systemu Windows XP niezbędne jest zainstalowanie programu Boot Camp 2.1. Czyli, że niby najpierw sterowniki Bootcamp, a potem service pack? A cholera ich wie. Nigdy nie instalowałem XP na Maku, dopiero siódemkę. Może ktoś inny będzie wiedział.

#9 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 22 października 2014 - 12:48

Problem jest taki że XP mam z płyty (tak, mój własny i oryginalny) i prawdopodobnie jest na nim service pack 3 .. zaraz sprawdzę i napiszę. ;) A w razie czego to service packa można odinstalować a potem sobie pobrać i doinstalować? Nie straszne mi grzebanie, byle tylko zrobić tak żeby działało .. Deus Ex wzywa ..

#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 października 2014 - 13:17

Przestań podbijać. Przestań pytać o rzeczy elementarne, które były na forum już milion razy. Tracę powoli do Ciebie cierpliwość. I naucz się robić screenshoty, a nie zdjęcia monitora.

#11 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 22 października 2014 - 15:54

Napisałem ci wiadomość prywatną, jak dorośniesz to przeczytaj i kiedyś mi odpisz.

A co do screenshotów to wyobraź sobie że mam XP bez żadnych sterowników, po zrobieniu screenshota musiałbym wrzucić go na pendrive, przełączyć się na OSX podłączyć pendrive wrzucić screena na chmurę i dopiero na forum. Wygodniej było zrobić zdjęcie i z telefonu bezpośrednio uploadować do chmury i forum.

Wracamy do tematu.

Sprawdziłem właściwości systemu i wygląda na to że mam bez żadnego Service Packa, bo nie ma wzmianki o żadnym. Pobiorę i zainstaluję service packa 1 a potem service packa 2 i wtedy spróbuję zainstalować Sterowniki Boot Camp 2.1, będę informował o postępach. :)

- - - Połączono posty - - -

Nie mogę edytować więc piszę kolejny post.

Przy próbie instalacji SP 1 wyskakuje że nie można się połączyć z internetem żeby coś tam dograć sobie,
Przy próbie instalacji SP 2 wyskakuje że brak miejsca na dysku i co dziwne sprawdziłem w mój komputer i według windowsa z 116 gb zostało mi 6 gb wolnego miejsca (nie mam pojęcia gdzie wcięło 100 gb).

I co teraz?

#12 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 22 października 2014 - 15:59

No cóż, chyba nie potrafię ci pomóc, jestem borsukiem.

#13 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 22 października 2014 - 19:08

Odpuściłem temat, nie chce mi się już z tym walczyć..

#14 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 22 października 2014 - 20:26

Czasami to jak walka z wiatrakami.

A jak chcesz pograc to polecam Welcome to Steam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych