Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak mieć dostęp do wszystkich plików wrzuconych na iCloud Drive z poziomu iOS?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darth Envious

Darth Envious
  • 128 postów

Napisano 18 października 2014 - 12:38

J.W. Jeśli na przykład wrzucę zdjęcie do iCloud Drive z Maca, to jak mogę je obejrzeć na iOS? Albo jakiś plik pdf, piosenkę, czy cokolwiek innego. Mam do tego jakiś dostęp, czy tylko sam system wybierze sobie, które pliki może przyporządkować do appek (iPhoto, iMovie itd) i tylko tam będę mógł ich używać? Tak jak było ze zwykłym przenoszeniem dokumentów poprzez iCloud, prezentacja w Keynote na iOS lądowała w Keynote na Mac i wszystko? Proszę, niech ktoś mi wytłumaczy, co i jak, bo ze strony Apple nic konkretnego się nie wyczyta, zbyt dużo amazingów, a żadnych konkretnych faktów :/

#2 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 października 2014 - 12:41

Wrzucasz tylko dokumenty i otwierasz je na iPhonie. Innych plików nie otworzysz tak normalnie, tylko przez inne programy zewnętrzne. Było już o tym wiele razy na forum.

#3 Darth Envious

Darth Envious
  • 128 postów

Napisano 18 października 2014 - 12:47

Okej, a jakie to są inne programy zewnętrzne?

#4 rafcioczajka

rafcioczajka
  • 69 postów
  • SkądMiędzyzdroje

Napisano 20 października 2014 - 19:38

Witaj, Nurtuje mnie przede wszystkim dostęp do plików pdf. czekałem na icloud drive aby mieć dostęp z mobilnych do wszystkich plików ale chyba się nie udało dzwoniłem do działu pomocy technicznej i uzyskałem info iż w wersji 8.1 dzisiaj została udostepniona i też tego nie widzę ale reasumując znalazła q App Store aplikacje Documents i tam możesz wybrać icloud drive i mieć dostęp do pdf. Pozdrawiam Rafał




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych