Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak widgetów w centrum powiadomień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rabcze

Rabcze
  • 2 postów

Napisano 17 października 2014 - 15:10

Witam,

z tego, co rozumiem, w centrum powiadomień na macu powinienem mieć podobne widgety jak na iphonie, a niestety, gdy daję na "edytuj" w Centrum powiadomień, to jedyny widget, jaki mogę dodać to "społeczności". Żadnej pogody albo czegoś takiego, a z automatu włączone są tylko widgety "dziś" i "jutro", gdzie pokazane są rzeczy z kalendarza.

To ja czegoś nie ogarnąłem, czy po prostu się coś spaprało? Z góry dzięki za odpowiedź.

#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 17 października 2014 - 15:26

Coś się spaprało. Ustawienia widgetów masz też w Preferencjach Systemowych pod Rozszerzenia. U mnie są.

#3 Rabcze

Rabcze
  • 2 postów

Napisano 17 października 2014 - 15:35

No właśnie i tam w zakładce "wszystko" wyświetla mi: "Nie zainstalowano żadnych rozszerzeń."

#4 maxvong

maxvong
  • 46 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 października 2014 - 22:21

Mam ten sam problem. Ktoś może wyjaśnić co i jak należy zrobić?

- - - Połączono posty - - -

Mam ten sam problem. Ktoś może wyjaśnić co i jak należy zrobić?


Problem można rozwiązać po kilku ponownych uruchomieniach komputera. Z każdym kolejnym wyłączeniem i włączeniem przybywa widżetów w centrum. Dziwne to, ale działa.

#5 Ament

Ament
  • 503 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 18 października 2014 - 07:34

Ciekawe dlaczego wywalili przycisk do dodawania widzetow prosto ze sklepu. Pamietam, ze przy okazji ktorejs DP byl (oczywiscie i tak nie dzialal) a pozniej przy nastepnej aktualizacji zniknal. Tym bardziej, ze na WWDC jak omawiali centrum powiadomien to byl na samym dole przycisk 'App Store'.

#6 fryto

fryto
  • 342 postów

Napisano 19 października 2014 - 04:35

U mnie w ogóle nie działa centrum powiadomień, jak klikam u góry to nic się nie wysuwa a przed upgrade do Yosemite wszystko było cacy. Macie jakieś pomysły jak to naprawić?

#7 kubanalik

kubanalik
  • 2 postów

Napisano 22 października 2014 - 20:47

mam to samo, 3 widgety z czego społeczności nie działają, nie mam pojecia jak to zmienic




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych