Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Otwarcie Appleshop Warszawa 4.01.14


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartekbartus

bartekbartus
  • 5 postów

Napisano 01 października 2014 - 22:39

Witam w sobotę 4 października 2014 roku na warszawskim Okęciu w sklepie media markt zostanie otwarty pierwszy w Polsce Appleshop . Godzina otwarcia to 9:00 będą wystawy produktów Apple oraz rożnego rodzaje akcesoriów . W dniu otwarcia sklepu na pierwszych 50 klientów będą czekały słuchawki dodawane gratis do każdego urządzenia zakupionego w tym że dniu oraz przez calu dzień będzie czekał 15% rabat na wszystkie produkty Apple dla każdego klienta :) wybiera się ktoś ze zgromadzonych na forum w tym dniu do Apple shop ? :) Domyślam się że liczba produktów będzie ograniczona jeśli ktoś posiada jakieś istotne informacje to niech napisze w tym wątku :) ja osobiście wybieram się po iPada :) Ps. Wiem że trzeba o wszystkich spotkaniach pisać z tygodniowym wyprzedzeniem ale z tego co wyczytałem w internecie to informacja o otwarciu tego punktu została podana dopiero w dniu dzisiejszym .

#2 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 02 października 2014 - 07:02

Niestety już wszyscy wiedzą że "pierwszy w Polsce Appleshop" to jedna wielka ściema ;-) PS: Słaba ta reklama.

#3 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 02 października 2014 - 07:39

Napaleńcom warto przypomnieć, że na miejscu 15% będzie ale nie na wszystko tylko np. ściereczki i środki do czyszczenia isprzętu...

- - - Połączono posty - - -

"Wszyscy konsumenci będą mogli natomiast skorzystać z nawet 15% rabatu na zakup wybranych urządzeń firmy Apple."

http://www.telix.pl/...kt-3,63852.html

#4 markdk-fe5228f169

markdk-fe5228f169
  • 154 postów
  • SkądKopenhaga DK

Napisano 02 października 2014 - 07:55

No to juz qrwa leceeeeeeeeeeee

#5 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 02 października 2014 - 10:25

Przecież chodzi o zakupy na kredyt skrojony dla MM, a nie o to, że będzie jak w Berlinie czy Dreźnie. Pozzdro, aa

#6 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 października 2014 - 10:52

Pewnie kolejki już się tam ustawiają niczym w NY przed premierą nowego iphone.

#7 bartekbartus

bartekbartus
  • 5 postów

Napisano 02 października 2014 - 15:32

Zobaczymy na miejscu co będzie :) tak czy siak planowałem w weekend zakupić iPada :) Dla jasności nie robiłem specjalnej reklamy dla media czy Apple byłem ciekaw co wy i tym myślicie . Bardzo mnie ciekawi jakie będą mieli chodź przypuszczam że zbliżone do iSpot'a o ile nie takie same co do rabatów itp to przekonać można się jedynie na miejscu . Podejrzewam że nawet jeśli na iPady czy też MacBooki nie będzie rabatu 15% bo przyznaję się do błędu nie doczytałem ale rabatu będą do 15% to można się spodziewać że będzie ten sam rabat edukacyjny który obowiązuje w ispocie :) jeśli ktoś coś wie to niech się wypowie Pozdrawiam :)

#8 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 04 października 2014 - 07:22

Tak i specjalnie założyłeś konto z tej ciekawości : )

#9 Wbw

Wbw
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2014 - 20:48

Ja się dzisiaj przeszedlem, bo akurat tesciom sie pralka zepsula i trzebabylo kupic nową, to w media były tłuuuumy, widziałem chyba z 10 osób które kupowały mba, kilka z iphone'ami, ludzie szaleli :)

#10 pebe86

pebe86
  • 35 postów

Napisano 05 października 2014 - 10:35

Ja dzisiaj dokonałem tam zakupu swojego pierwszego Maka- chociaż nawet tego nie planowałem :) Dlaczego? Rzeczywiście mieli bardzo dobre ceny na maki- Air 13' 256GB/4GB był w cenie 4199 zł, a wersja 128GB- za bodajże 3299 zł. "Stary" Pro był za ok 4000 zł. Jak na sklep stacjonarny, polską dystrybucję i możliwość pełnej faktury 23% VAT ceny rewelacyjne. Iphony cenowo bez szału, poza 4S, który można kupić teraz w MM za 1099 zł. Ja jestem na etapie nauki nowego systemu i zachwytu jego lekkością i szybkością działania, więc wstrzymuję się z dalszymi ocenami :) Trochę się boję jedynie 4GB Ramu, ale w sumie mi komputer służy tylko do przeglądania netu, więc mam nadzieję że będzie OK. Także cały ten hype z "nowym" Apple Shopem jest z deka naciągany, ale w sumie to co najważniejsze- ceny mieli (przynajmniej na otwarcie) dobre. A tak poza tym to nie różni się wiele od zwykłych stoisk Apple w MM, tyle że trochę szerszy asortyment :)

#11 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 października 2014 - 11:33

Kupiłeś mba tylko do przeglądania internetu?

#12 pebe86

pebe86
  • 35 postów

Napisano 05 października 2014 - 12:05

Oczywiście że nie tylko. Ale poza edycją dokumentów to jest główne jego zastosowanie. Z gier wyrosłem, filmów nie tworzę, grafiki raczej nie obrabiam. A nawet jeśli służyłby mi tylko do przeglądania netu... To coś w tym złego?

#13 bolec71

bolec71

  • 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 05 października 2014 - 14:45

Nic w tym złego, spokojnie 4GB RAM wystarczy do Twoich potrzeb. Ciesz się Air-em.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych