Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JanuszN

JanuszN
  • 9 postów

Napisano 30 września 2014 - 09:46

Cześć, Mam pytanie znajomy jest obecnie USA chciałbym kupić MBP, znajomy nie ma pojęcia totalnie o sprzęcie dlatego jaki sklep wybrać żeby mu wysłać tylko linka na zasadzie idz do sklepu lub zamów online to. On tylko rozpakuje i mi to przywiezie. Znajomy jest w Chicago Dzięki

#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 30 września 2014 - 10:37

apple store, best buy, amazon itp..
Jak nie chcesz kartonu mieć to może zamów odnpwionego w apple store.
Tak czy i inaczej zły dział.

- - - Updated - - -

No i temat był omawiany x razy.

#3 JanuszN

JanuszN
  • 9 postów

Napisano 30 września 2014 - 14:56

Zastanawiam się często nad odpowiedziami tego typu ... czy nie lepiej było milczeć niż wywalać swoje mądrości ... apple store, best buy, amazon itp.. - no to mi pomogłeś coś w stylu - Gdzie kupić w PL iPhona - odpowiedz na Allegro odnpwionego - tego to już totalnie nie rozumiem - tak szybko chciałeś opluć jadem że nie zwracałeś uwagi na błędy Przenieś do właściwego działu. Dziękuję bardzo ale to bardzo za pomoc, teraz już wszystko wiem.

#4 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 30 września 2014 - 15:00

Pytałeś się gdzi kupić to napisałem...

#5 seboskrk

seboskrk
  • 104 postów
  • SkądStołeczne Królewskie miasto Kraków, PL.

Napisano 30 września 2014 - 15:01

Niech znajomy idzie na dziewiątą ulicę, do baru chińskiego, tam właściciel, nota bene mongoł, spod lady wyczaruje macbooka sporo taniej niż w sklepach, które podał zakino. Czego dokładnie oczekujesz w odpowiedzi?

#6 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 30 września 2014 - 15:33

Cześć,

Mam pytanie znajomy jest obecnie USA chciałbym kupić MBP, znajomy nie ma pojęcia totalnie o sprzęcie dlatego jaki sklep wybrać żeby mu wysłać tylko linka na zasadzie idz do sklepu lub zamów online to. On tylko rozpakuje i mi to przywiezie.

Znajomy jest w Chicago

Dzięki


Jeśli kolega jest czasowy i zmotoryzowany to podeślij go do Abt - 1200 N. Milwaukee, Glenview, IL 60025
Search Results | Abt Electronics

Na miejscu w sklepie można ponegocjować ceny lub dostać taką samą cenę (taniej) jak w innych sklepach (tzw. price match) fizycznych lub internetowych.

Odnawiany czyli refurbished do kupienia w applestore lub sklepach internetowych lub ebay.

#7 JanuszN

JanuszN
  • 9 postów

Napisano 30 września 2014 - 21:09

Pavi dzięki bardzo i to jest realna pomoc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych