Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wejscie optyczne Mac G5 PPC na wyjscie cyfrowe Prosze o POMOC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 blood

blood
  • 4 postów

Napisano 25 września 2014 - 10:39

Witam mam problem z przekierowaniem dzwieku a mianowicie Moj TV ma wyjscie Optyczne i chcialbym dzwiek nadawany przez TV przekierowac na glosniki ktore mam podlonczone do mojego Macka za posrednictwem Jacka 3,5 wszystko jest podlonczone i dzwiek dochodzi do macka poniewaz widac to na pasku sily dzwieku ale nie bardzo wiem jak ustawic zeby dalej szlo na glosniki wyglada to mniej wiecej tak TV( wyjscie optyczne )---- G5 (wejscie optyczne )----( Wyjscie jack 3,5 )----- Glosniki Dokladniejsze informacje o MAcq G5 PPC 2x 2,3 ghz 2 GM ram OS 10.5.8 Darwin Standardowa karta dzwiekowa mack z konca 2005 roku Z góry dziękuję za udzielona pomoc

#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 25 września 2014 - 10:46

1. Systemowo - Utilities >Audio MIDI Setup - podepnij głośniki i tamże (Audio Output) ustaw je jako urzadzenie wyjściowe.

2. Soft dodatkowy - Downloads - soundflower - Soundflower system extension for interapplication audio routing. - Google Project Hosting

#3 blood

blood
  • 4 postów

Napisano 25 września 2014 - 12:25

sciaglem soundflower i pojawily mi sie jakby 2 nowe kanaly 2ch i 16ch lecz nie bardzo wiem co ustawic w konfiguratoze midi jesli w zakladce wejscie w polu wlasciwosci ustawiam Audio Wbudowane 2 pojawia sie dostep do cyfrowego wejscia ale za to w zakladce wyjscie znika pole ustawienia parametrow

- - - Połączono posty - - -

dzwiek dochodzi pez problemu ale problem nadal tkwi w przekierowaniu kombinowalem juz z urzadzeniem sumarycznym ale dalej to nic nie daje dzwiek dochodzi ale dalej nic

- - - Połączono posty - - -

ps podczas gdzy dzwiek dochodzi optycznym moge na kompie odpalic youtuba i leci z niego muzyka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych