Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyjazd na premierę iPhone 6 do Drezna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 września 2014 - 23:39

Witam, wybieram się do Drezna na premierę iPhone 6. Wyjazd z Katowic i okolic. Posiadam 3 wolne miejsca. Chętnych zapraszam na priv. :)

#2 Jigovsky

Jigovsky
  • 254 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 września 2014 - 01:16

Gdyby było to z Łodzi, byłbym zainteresowany :cry:

#3 pendolino

pendolino
  • 373 postów

Napisano 10 września 2014 - 08:15

O której planujesz wyjazd? Też zamierzam zrobić sobie wycieczkę, jednak biorąc doświadczenia sprzed roku trzeba tam być wcześnie (najlepiej w nocy) by się na coś załapać. Jadę z okolic Wrocławia więc moglibyśmy pojechać na dwa auta, spiknąć się gdzieś na A4 w kierunku DE, zawsze raźniej :)

#4 Mardox

Mardox
  • 22 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 września 2014 - 10:10

A może wybiera sie ktoś z Krakowa ? Okolic ?

#5 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 września 2014 - 11:17

O której planujesz wyjazd? Też zamierzam zrobić sobie wycieczkę, jednak biorąc doświadczenia sprzed roku trzeba tam być wcześnie (najlepiej w nocy) by się na coś załapać. Jadę z okolic Wrocławia więc moglibyśmy pojechać na dwa auta, spiknąć się gdzieś na A4 w kierunku DE, zawsze raźniej :)


Planuje wyjechać z Katowic w okolicach 17-18 żeby być w Dreźnie ok 21-22 i mieć pewną pozycję w kolejce :D Jak najbardziej możemy się spotkać na trasie i jechać razem :D

#6 tomaszsawko

tomaszsawko
  • 113 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2014 - 15:01

A ktoś jedzie z Warszawy i ma miejsce?

#7 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 11 września 2014 - 15:00

Planuje wyjechać z Katowic w okolicach 17-18 żeby być w Dreźnie ok 21-22 i mieć pewną pozycję w kolejce :D Jak najbardziej możemy się spotkać na trasie i jechać razem :D


Bede jechal rowniez z okolic Katowic, ale myslalem wyjechac kolo 21-22 tak zeby kolo 1-2 byc na miejscu.

Mowisz ze to moze byc za pozno na pewny zakup?

Jak bylo w poprzednich latach? Wybieram sie po raz pierwszy i nie bardzo wiem na co mam liczyc.

P.S. Witam wszystkich na forum.

#8 plastuf93

plastuf93
  • 49 postów

Napisano 13 września 2014 - 10:50

Z Radomia ruszamy też małą ekipą, prawdopodobnie do Drezna :) Mam jednak do Was istotne pytanie, czy ktoś dowiadywał się jak to będzie w tym roku ze zwykłym staniem w kolejce? Z tego co się orientuje, na ubiegłej premierze nie było żadnego systemu rezerwacji on-line i wszystkie iPhone'y przeznaczone na dany sklep były rozdawana 'na kartki' osobom z kolejki. Czy teraz w ogóle jest sens jechać bez rezerwacji? Czy te rezerwowane przez stronę apple to całkiem osobna pula, czy też jakaś wydzielona część ze sklepu i będzie jeszcze trudniej na miejscu po całej nocy czekania?

#9 Kamil_Jan

Kamil_Jan
  • 10 postów

Napisano 13 września 2014 - 11:27

Niestety zaliczam się do grona niechlubnych gapowiczów którzy nie zrobili pre-ordera stąd też mam zagwozdkę czy warto jechać. Wydaje mi się, że dla stojących też coś powinno zostać, ale na pewno nie dla każdego starczy - może po sztuce na głowę będzie. Dlatego racjonalne byłoby być na miejscu wcześniej. Ja bym powiedział, że nawet w okolicy zamknięcia galerii, czyli 21.00. Jeśli wybiera się ktoś z Warszawy, Łodzi lub okolic i dysponuje wolnym miejscem to Bóg zapłać za info. Z chęcią się podłącze.

#10 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 września 2014 - 11:33

Chłopaki z tego co jest napisane na stronie Apple, jest wyraźna informacja że kup w przedsprzedaży 12.09 lub przyjdź do salonu Apple Store 19.09 o 8:00. Według mnie wskazuje to na to, że będzie coś dla ludzi stojących w kolejce. :) Pytanie ile ?

#11 Kamil_Jan

Kamil_Jan
  • 10 postów

Napisano 13 września 2014 - 11:49

Dla stojących w kolejce mam dobry patent - potrzebny jest plecak, torba podróżna, lub inne tego typu akcesorium, który w czasie przepychania się do przodu służy jako taran/tarcza - technika na rzymskiego legionistę ;) Stosowałem wielokrotnie w kolejkach do PKSu ;) w Dreźnie pewnie również się sprawdzi ;)

#12 plastuf93

plastuf93
  • 49 postów

Napisano 13 września 2014 - 11:59

Żarty żartami, ale w Dreźnie premiera w ogóle nie wygląda jak na pięknych obrazkach z innych miast, gdzie ustawia się ładna kolejka :) W ubiegłym roku była taka dzicz, że dodatkowa ochrona musiała stać w tłumie i trzymać napierających ludzi... nie wspomnę, że komunikaty/ostrzeżenia od niemieckiego pracownika apple store były przez megafon tłumaczone dodatkowo na rosyjski i polski :P

#13 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 14 września 2014 - 19:59

W zeszłym roku, porównując do premiery iPhone'a 5 to było idealnie. Wszystko odbyło się w miarę bez przepychanek, ochrona stanęła na wysokości zadania, tylko, iPhone'ów nie było. Oby w tym roku było lepiej...

#14 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 września 2014 - 20:23

Ja (mając rezerwację z odbiorem na godz. 11-12) wyjeżdżam z Wrocławia ok. 7:30 rano w piątek. Mam wolne miejsca.

#15 fre0n

fre0n
  • 4 postów

Napisano 14 września 2014 - 23:35

a jak wyglada sprawa jak juz zostana wyprzedane, czy nastepnego dnia w sobote bedzie nowa pula, czy dopiero w poniedzialek, czy za pare dni? jak bylo w zeszlym roku?

#16 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 września 2014 - 01:08

a jak wyglada sprawa jak juz zostana wyprzedane, czy nastepnego dnia w sobote bedzie nowa pula, czy dopiero w poniedzialek, czy za pare dni?
jak bylo w zeszlym roku?

Pamiętam, że ktoś rok temu kupił w pierwszą środę po premierze piątkowej. Na sobotę bym nie liczył. Miej na uwadze to, że za słowem "pula" kryje się kilka sztuk i właściwie jedziesz w ciemno do Apple Store. To już jest loteria.

#17 pwr.

pwr.
  • 21 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 15 września 2014 - 12:15

A orientujecie się jak będzie wygladała premiera w Saturnie niemieckim? Bo podobno tam tez ma być iPhone 6 dostępny ;)

#18 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 września 2014 - 13:07

A orientujecie się jak będzie wygladała premiera w Saturnie niemieckim? Bo podobno tam tez ma być iPhone 6 dostępny ;)


Szybkie wejście na saturn.de i translator google wystarczyło aby dowiedzieć się że iPhony 6 pojawią się 19.09 w sklepie online, ale termin dostawy nie jest znany. Także nie licz na żadną premierę 19.09 w saturnie bo byłoby to trochę nielogiczne. Zapraszam do Drezna :D

#19 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 18 września 2014 - 10:29

Gdzie najlepiej zaparkowac w Dreznie? Parking galerii bedzie otwarty ten nocy?

#20 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 18 września 2014 - 10:53

Obok Galerii jest duży parking, nie sądzę abyś miał z tym problem.

#21 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 18 września 2014 - 12:17

Obok Galerii jest duży parking, nie sądzę abyś miał z tym problem.


dzieki za szybka odpowiedz.

Nie wiem tylko czy jechac tam tak zeby byc na czas odbioru zamowienia czy wczesniej i postac w kolejce.

#22 polubinski7

polubinski7
  • 68 postów

Napisano 19 września 2014 - 17:29

Kolega tez nie kupil dzisiaj telefonow a byl w berlinie. .Niby na jutro jest jakas pula, ciekawe ile to sztuk. Sam czekam na telefon.. ; /

#23 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 19 września 2014 - 18:33

W Dreźnie dzisiaj to był jakiś żart. Organizacyjna porażka na całej linii. Stałem od 19, praktycznie na samym początku, a potem przyszli ochroniarze-przebierańcy mówiący po rosyjsku, przesunęli wszystkich do tylu o 4 rano i wpuścili swoich ludzi bokami do kolejki. I żeby tego było mało, araby zaczęły napierać na drzwi, a jakmpolicja przyjechała i próbowała ich odciągnąć, ci krzyczeli "Allah Akbar!" i dalej pchali. Dziękuję, ale za rok wybieram się do Berlina, tam więcej osób, ale za to kulturalnie.

#24 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 20 września 2014 - 09:43

W Dreźnie dzisiaj to był jakiś żart. Organizacyjna porażka na całej linii. Stałem od 19, praktycznie na samym początku, a potem przyszli ochroniarze-przebierańcy mówiący po rosyjsku, przesunęli wszystkich do tylu o 4 rano i wpuścili swoich ludzi bokami do kolejki. I żeby tego było mało, araby zaczęły napierać na drzwi, a jakmpolicja przyjechała i próbowała ich odciągnąć, ci krzyczeli "Allah Akbar!" i dalej pchali. Dziękuję, ale za rok wybieram się do Berlina, tam więcej osób, ale za to kulturalnie.


Również byłem w Dresden, organizacja chyba najgorsza w historii Apple Store Dresden. Dziadek rządzący kolejką był dobry. Ruscy ochroniarze wręcz brutalni.

@macowiec1999 za rok proponuje Ci zamówić pre-ordera :) Sam miałem i odebrałem swój telefon przed Aslambekami i Mamedami.

#25 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 20 września 2014 - 15:51

W Dreźnie, wg. informacji ze strony rezerwacyjnej, można dostać iPhone'a 6 Plus 128 GB szary, więc jeśli ktoś jeszcze na miejscu, a nie udało się wczoraj, to jeszcze jest szansa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych