Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czyszczenie podzespołów MBP Retina.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 weneednewstories

weneednewstories
  • 4 postów

Napisano 20 sierpnia 2014 - 06:04

Zastanawiam się po jakim czasie i gdzie można oddać komputer do czyszczenia, mam wersję Early 2013 kupioną w marcu zeszłego roku i ostatnio zauważylam, ze mojej maszynie przydałoby się czyszczenie (pod klawiszami etc). Z zewnątrz staram się o nią dbać, ale wiadomo, że po jakims czasie to juz nie wystarcza. Komputer posiada AppleCare. Moje pytanie brzmi, gdzie mogę go oddać, by nie tracić gwarancji (czy tylko do Cortlandu? czy oni w ogóle się tym zajmują, czy spojrzą na mnie z wymownym uśmiechem?) Mówiąc szczerze nie zauwazylam jakiegoś specjalnego zwolnienia jesli chodzi o performance, ale na pewno jest cieplejszy (temp. niektorych podzespolow ok 40 stopni Cels vs początkowe niecałe 20) i troche glosniejszy. Najchętniej zrobiłabym to sama (jesli w ogole), ale nie wiem co na to moje AppleCare jesli bede musiala z niego skorzystac (chociaz oczywiscie wolalabym nie;). Co wy na to? Bawic sie, czy poczekac ew jeszcze troche? Tak czy inaczej, moje glowne pytanie brzmi, czy lepiej robic to samemu, czy gdzies zaniesc maszynę? Z gory dzieki za pomoc! :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych