Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook nie widzi Zbootwanego Pendrive do instalacji Windows 7 Bootcamp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mathsunshinemac

mathsunshinemac
  • 5 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 21 lipca 2014 - 20:58

Witam.

Przegladalem forum, inne strony internetowe i nic nie pomoglo,

Mam bardzo duzy problem, z ktorym ubolewam juz ponad tydzien, mianowicie chodzi o instalacje systemu Windows 7 poprzez bootcamp. Posiadam Macbooka Pro 15' 2011 Early i7, OS X 10.9.4.

Sprawa wyglada tak, ze posiadam naped DVD, lecz niestety jest zepsuty (nie czyta DVD, a CD czyta) i odblokowalem opcje instalowania systemu poprzez Pendrive, dzieki poradnika na Youtube.

Wszystko wygladalo swietnie, Moj Mac wgral system Windows w formacie ISO na mojego pendrive 16GB, utworzylem partycje Bootcamp przez Bootcamp, komputer wylaczyl sie i wyskoczyl okropny komunikat, na ktory nie moge patrzec "bootable device insert boot disk and press any key" :sad:

Probowalem rowniez instalowac na 4 innych pendrive, ktore dzialaly z moim PC, i inne trzy Windowsy, ktore tez wszystkie dzialaly!

Rowniez probowalem wlaczyc pendrive za pomoca wlaczenia systemu z przytrzymanym klawiszem opcji, lecz moj mac nie wyszukuje i nie widzi zadnego sprawnego pendrive, na ktorym zostal wgrany windows przez bootcamp

Na prawde, nie wiem co robic, juz mialem sie pchac do serwisu, bo jestem w takiej desperacji, ze nawet zaplacilbym za pomoc :oops:

Z gory dziekuje za wszelka pomoc, i czekam na wasze odpowiedzi na moje wredne pytanie !

Jakub :roll::roll::roll:

- - - Połączono posty - - -

Przepraszam, MacBook Pro 15' 2011 Late

#2 HoFi

HoFi
  • 41 postów

Napisano 26 lipca 2014 - 07:24

Ja miałem podobną sytuacje, i po dwóch dniach zaskoczyło z starego pendriva toshiby usb 2.0. Wcześnie również miałem podobny problem z instalacją windowsa i wtedy zainstalowałem z zewnętrznego dysku hdd i poszło za pierwszym razem.

#3 malware1

malware1
  • 4 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 10:54

Spróbuj: [url]http://myapple.pl/windows-na-macu/307589-instalacja-windows-na-maku-z-niedzialajacym-superdrive.html[/url]

Pamiętaj, że bootowalny pendrive musisz zrobić w PC z Windowsem, musi być system plików NTFS, Winclone nie zrobi obrazu partycji FAT32.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych