Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5 nie ładuje -zepsuty port ladowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JTimberlake

JTimberlake
  • 1 postów
  • SkądWozniki, Poland

Napisano 26 czerwca 2014 - 17:17

Dzien dobry :) Od paru dni moj iphone mial problemy z ladowaniem , myslalem , ze chodzi o ladowarke , niestety zepsuty jest port ladowania (to raczej nie nie nazywa sie tak ale wiecie o co chodzi ) . Telefon mam 14miesiecy -kupiony w Saturnie - czekam na decyzje w sprawie niezgodnosci towaru z umowa . (A propos , zglaszaliscie kiedys cos takiego ? Udalo sie komus ?) Ale gdyby mi to odrzucili , jakiego rzedu vedzie to koszt w jakims serwisie ? P.s. Niedawno zaczal mi sie zacinac tez przycisk power , telefon kwalifikuje sie do wymiany czyli od razu po odzyskaniu i naprawieniu telefonu zawoze go na wymiane , jaka jest szansa na wymiane na nowy lub refurba ? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

#2 Apler

Apler
  • 44 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 27 czerwca 2014 - 16:28

Raczej niewielkie. Mam niemiłe wspomnienia z moim MacBookiem. W końcu się udało, ale kosztowało mnie to sporo czasu oraz nerwów.

#3 shade

shade
  • 48 postów
  • Skąd3city

Napisano 28 czerwca 2014 - 09:18

wymiana taśmy przycisku power to koszt rzędu 100-250zł w zależności od serwisu, jeśli chodzi o części to wszyscy stosują raczej to samo. Co do kwestii portu - bardzo często w piątce zbiera się kurz w złączu zapychając je, przez co kabel od ładowarki nie dochodzi, a telefon przestaje ładować, w pierwszej kolejności proponował bym spróbować wydłubać kurz igłom przy dobrym świetle i przedmuchać sprężonym powietrzem

#4 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 08 lipca 2014 - 17:30

igłom powiadasz ? A co to jest ?

#5 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 08 lipca 2014 - 18:54

Koszt wymiany gniazda do 100zl co do patentu z igla to sprawdz czy kabel ci dociska do samego konca gniaza ladowania miedzy obudowa a kablem usb nie ma prawa byc zadnej przerwy. Sprawdz pod swiatlo czy widzisz spód gniazda w srodku - jak nie to igla w dlon i wygrzebuj syf.

#6 KarsonPL

KarsonPL
  • 19 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 08 lipca 2014 - 21:57

Też tak raz na jakiś czas mam i po prostu używam sprężonego powietrza i wszystko znowu działa. Nie wiem dlaczego, ale tylko w iPhonie tak się dzieje, w iPadzie i iPodzie nie mam takich problemów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych