Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę odtwarzać filmików z youtuba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Talski

Talski
  • 4 postów

Napisano 10 listopada 2007 - 09:00

Przeglądałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Gdy załączę jakikolwiek filmik z youtube lub innej strony wyskakuje mi na ekranie ikonka Quicktime Playera ze znakiem zapytania w środku. Nie wiem czym jest to spowodowane, bo wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów. Pomóżcie...

#2 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 10 listopada 2007 - 11:46

A masz [URL="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BIOW"]Flash Player[/URL] zainstalowany?

#3 Talski

Talski
  • 4 postów

Napisano 10 listopada 2007 - 12:28

Zainstalowałem Flash Playera i wszystko gra. Dzięki wielkie!!! A czy to możliwe żeby podczas aktualizacji QuickTime mi wyrzucił flash-a? Bo przed aktualizacją wszystko chodziło bezproblemowo :-)

#4 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 10 listopada 2007 - 13:01

Jak najbardziej możliwe, bo ja miałem ten sam problem, chociaż był on związany bardziej ze współpracą QT z przeglądarkami internetowymi. Flash działał poprawnie w Operze, a nie działał w Safari i Firefoksie/Navigatorze. Po przeinstalowaniu FlashPlayera i pogrzebaniu w ustawieniach QT działa w Operze i Safari, ale wciąż nie działa z Firefoksem/Navigatorem. A to wszystko po to, żeby cieszyć oczy brakiem dwóch bocznych "słupków" w oknie QT. Hmm...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych