Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone 4S - Brak WIFI po najnowszej aktualizacji (7.0.6 )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#26 lkulec

lkulec
  • 110 postów
  • Skąd92100

Napisano 12 maja 2014 - 21:22

Ja swojego 4s naprawiłem przed podgrzanie od góry do czasu wyświetlenia się komunikatu o przegrzaniu, a potem do lodówki na 10 minut. Od miesiąca działa bez zarzutów ;)


Ja miałem ten sam problem tylko w plusie guzik power wpadł mi do środka a byłem już rok po okresie gwarancyjnym i liczyłem sie ze będę musiał zapłacić za wymianę. A tu niespodzianka przy barze geniuszy technik powiedział żebym zadzwonił do apple care wytłumaczył problem, tak tez zrobiłem po paru minutach opisywania problemu i ogólnego stanu urządzenia pani zadała tylko jedno pytanie, czy chce żeby nowego wysłali kurierem czy wymienię w najbliższym apple store. Do tego spaliła mi sie ładowarka w apple care powiedzieli ze nic z tym nie mogą zrobić ale w apple store wymienili bez problemu .

#27 Piron

Piron
  • 89 postów
  • Skądszczecin

Napisano 13 sierpnia 2014 - 10:45

Jak by nie patrzeć na problem wifi w 4s, to świadczy to tylko o tym, że apple coś sknociło. Nie ma tu znaczenia czy przyczyną jest oprogramowanie czy podzespoły. " najlepsza firma na świecie" dała ciała. Nie pierwszy raz.

#28 iRafciu

iRafciu
  • 56 postów
  • SkądBielsko-Biała, Zabrze

Napisano 13 sierpnia 2014 - 14:34

Mam podobny problem w tym że na iOS 7.1.2 informację jaką dostałem z serwisu
"Dzień Dobry .


Wymian baterii to koszt brutto: 140,-zł ,
Na problemy z oprogramowanie proszę spróbować zainstalowac oprogramowanie na nowo poprzez ITunes z komputera .
Wifi w niektórych egzemplarzach 4S “wysiada” po update do systemu iOS7 i niestety nie naprawiamy tego, ponieważ
I tak układ ulegnie powtórnemu uszkodzeniu w ciągu kilku dni czy tygodni . To wada fabryczna.

--------------------------
Pozdrawiam
Krzysztof Dudzik
Kierownik Sprzedaży
KDS.pl & Profikom.pl – Sprzedaż i SERWIS Sprzętu Komputerowego
mobile: 602 216 566 tel. 32 203 79 42 fax.tel 32 203 79 43
mac@kds.pl KATOWICE, ul. Graniczna 29 Skype: kds.pl GG: 5711273 "

wsparcie "Apple" stwierdziło że to usterka "hadware" więc nic nie można zrobić (jeśli telefon jest na gwarancji telefon zostanie wymieniony na nowy"

Dla chcących uzyskać więcej informacji podaje nr. wsparcia Apple połączenie z Play bezpłatne 00 800 441 18 75

#29 tommyusa2000

tommyusa2000
  • 17 postów

Napisano 14 sierpnia 2014 - 10:39

Dlatego też wstrzymałem się z naprawą WiFi - interesuje mnie czy u osób które wymieniały ten moduł problem powrócił. Wiem że jedna firma w Szczecinie naprawia WiFi za 290zł i daje 6 miesięcy gwarancji.

#30 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 sierpnia 2014 - 14:28

To że tamten serwis nie potrafi naprawić iPhona skutecznie i twierdzi, że usterka powróci po kilku dniach nie oznacza, że nie da się tego zrobić porządnie. Do tego potrzeba umiejętności, odpowiedniej stacji lutowniczej i oczywiście nowych układów od WiFi/BT. Bo właśnie uszkodzeniu ulega układ, który trzeba wymienić na sprawny, a jak jakieś serwisy tylko grzeją stary układ to usterka musi po kilku dniach/tygodniach powrócić. U nas naprawa kosztuje podobnie i również udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Tak jak z każdą inną naprawą i w tym przypadku zdarzały się jakieś reklamacje ale biorąc pod uwagę ilość naprawionych przez nas iPhonów, generalnie można przyjąć, że skuteczna naprawa WiFi jest możliwa i trzeba mieć raczej pecha aby coś znów się zepsuło.

#31 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 21 sierpnia 2014 - 16:24

Milion razy już i tym było. Ale przecież trzeba założyć kolejny temat. WiFi w 4s bardzo często pada podczas aktualizacji i to nie jest wina software tylko hardware. Możecie czekać do iOS 11.11.21 i nic to nie zmieni.


To czyja to wina ze padło Wi-Fi? Użytkownika?

#32 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 21 sierpnia 2014 - 16:28

Pomyślmy... Wada fabryczna... Mówi ci to coś ?:) Po za tym marna próba prowokacji ;) Nigdy nie twierdziłem że Szare WiFi powstaje z winy użytkowników.

#33 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 21 sierpnia 2014 - 16:42

Szkoda ze nikt sie tym w Apple nie interesuje. Masy i tak pójdą i kupią nowy ktory jest szybszy 0,5s, a stary wyrzucą do kosza wiec uruchamianie jakiejś akcji serwisowej jak to miało miejsce w przypadku iPhone 5 nie ma racji bytu. Pozdrawiam cie największy prowokatorze

#34 Kez

Kez
  • 1 postów

Napisano 20 listopada 2014 - 14:42

Rozwiązanie (Zadziałało na 6 telefonach 4s ;) ) Za pomocą "iFiles" idz do var -> preferences ->SystemConfiguration -> następnie znajdź com.apple.wifi.plist i zmień "AllowEnable" na "AllowEnable on" Pozdrawiam.

#35 Achcio

Achcio
  • 2 postów

Napisano 21 listopada 2014 - 20:59

Mam pytanie do kolegi Kez czy program iFiles pobrałes na Iphona czy na maca?

#36 Amex

Amex
  • 1 711 postów
  • Płeć:
  • SkądNEW YORK

Napisano 21 listopada 2014 - 21:38

iFile to aplikacja tylko na iPhone'a po JB.

#37 Achcio

Achcio
  • 2 postów

Napisano 21 listopada 2014 - 22:14

Ok - dziękuję ci za odpowiedź. Miłego weekendu!!!

#38 poliocertes

poliocertes
  • 2 postów

Napisano 09 lipca 2015 - 08:54

Mnie spotkała podobna sprawa po aktualizacji z iOS 6.1.3 do 8.4. Czy ta porada z ingerencją w pliki systemowe jest sprawdzonym przez kogoś rozwiązaniem?



#39 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 lipca 2015 - 09:01

Mnie spotkała podobna sprawa po aktualizacji z iOS 6.1.3 do 8.4. Czy ta porada z ingerencją w pliki systemowe jest sprawdzonym przez kogoś rozwiązaniem?

 

Przeczytaj moje wypowiedzi w tym temacie i będziesz wszystko wiedział. Można bez problemu naprawić ale nie softowo tylko trzeba wymienić zepsuty układ WiFi.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#40 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 09 lipca 2015 - 10:44

Mnie spotkała podobna sprawa po aktualizacji z iOS 6.1.3 do 8.4. Czy ta porada z ingerencją w pliki systemowe jest sprawdzonym przez kogoś rozwiązaniem?

Możesz spróbować wygrzać suszarką, ale to może być na moment, chociaż ja tak naprawiam iP, w swoim 4s-ie miałem problem z bt nie włączał się wygrzałem, przebarwienie na wyświetlaczu wygrzanie(na słońcu). Ale nie polecam, bo za moment może być płacz i post typu help me pomocyy!!! Coś może paść. Raczej trzeba wymienić.


iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych