Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Ogólne] Problem z widgetem Weather


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 listopada 2007 - 23:12

Witajcie, mam problem z wiidgetem pogodowym. problem polega na tym, że po zaladowaniu sie systemu, gdy wchodze w dashboard chce sprawdzic pogode, a tam widget nie pokazuje nic, wiec odwracam go, szukam mojego miasta i wyswietla mi no cieties found, jest tak z wsyztskimi miastami i za kazdym razem. zauwazylem ze w momencie kiedy wchodze na strone serwisu accuweather od razu automatycznie sie laczy chyba z serwerem czy co i od razu pojawiaja sie na nim dane o pogodzie jak za machnieciem rozdzki. prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu, poniewaz jest to nienormalne, zeby za kazdym razem musiec wchodzic na strone serwisu zeby widget dzialal poprawnie. zaznaczam, ze kiedy raz zadziala, bedzie dzialal az do zamkniecia systemu, ale po ponownym uruchomieniu sytuacja sie powtarza. :confused: :confused: :confused: :confused: serdecznie dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam wszytskich!

#2 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 23:21

Witaj! w polu wyboru miasta wpisujesz: Warsaw, Poland i enter. Lub odpowidnie miasto. Też miałem taki problem. Pozdro! Pamiętaj o przecinku.

#3 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 listopada 2007 - 00:31

ok, jak narazie wszystko dziala, ale czasami tez mi sie tak zdarzalo. serdecznie dzieki za odpowiedz. a co wlasciwie zrobiles ze juz ci sie tak nie dzieje? tez musiales wchodzic na stronke accuweather? pozdrawiam!

#4 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 listopada 2007 - 01:26

Jak wpisywałem Warsaw lub Warszawa, to pokazywał pogodę w jakiś dziwnych miastach. Ktoś na tym forum podpowiedział jak to naprawić. Chodziło o ten przecinek. Ale z internetem łączył się zawsze.

#5 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 listopada 2007 - 07:50

OK, ale u mnie obojetnie co wpisuje, zawsze pokazuje "no cieties found". dopiero jak wejde na stronke AccuWeather wtedy od razu pokazuje sie to co chcialem. problem nie polega na tym ze pokazuje zle, tylko ze nic nie pokazuje wogole. jakby nie laczyl sie z serwisem. dziwna sprawa, doprawdy :/

#6 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 listopada 2007 - 09:00

http://www.myapple.p...ead.php?t=34436 nic innego nie nalazłem. Może pomorze..

#7 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 listopada 2007 - 23:23

O, dzieki, moze sie przyda;) wogole to dzieki za angarz;) ale chyba juz robilem tak z tymi plikami referencyjnymi. chyba przeinstaluje system, jak myslicie, moze to pomoc? w zasadzie, jesli nie pomoze, to pewnie wina polaczenia, korzystam w domu z wifi, nie wiem czy to ma jakis wplyw :/ nie to zebym byl zrezygnowany...

#8 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 listopada 2007 - 14:08

A inne Widgety, też mają problem?

#9 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 listopada 2007 - 20:46

No wlasnie nie mam z nimi zadnego problemu, tzn wyszukiwarki, translator itd. nie mam ielonego pojecia co to moze byc. mysle o reinstalacji systemu, bo mam macbooka od niedawna i w zasadzie jeszcze nic istotnego na dysku nie mam, wiec nie bedzie zadnej szkody, ma to jednak jakis sens skoro system i tak byl nowo instalowany i jest uptodate

#10 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 listopada 2007 - 23:21

Tiger czy Leopard? Może warto przeinstalować tylko widgeta, a nie cały system.

#11 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopada 2007 - 00:22

Tiger

#12 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopada 2007 - 01:04

Podaj adres email to wyślę ci instalke widgeta i zobaczymy co z tego wyjdzie.

#13 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopada 2007 - 01:14

ok, bartek.trebacz@op.pl


w zasadzie pojawiaja sie u mnie kolejne problemy np z safari, gdzie czesto informuje mnie o tym, ze "safari can't find server..." kiedy chce skorzystac np z imageshack.

dziwne rzeczy sie dzieja:)

#14 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopada 2007 - 01:26

Poszło! Napraw jeszcze przywileje.

#15 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopada 2007 - 12:05

wiecie co, zauwazylem, ze caly dashboard nie laczy mi sie z netem:/ czarna magia. to prwnie cos z polaczeniem, nie wiem czy w takim wypadku jest sens instalowania weather na nowo, skoro i translator, ling i wszystko co uztwa neta - nie dziala. czym sa te przywileje bo dokladnie nie zrozumialem o co chodzi? ;)

#16 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopada 2007 - 12:14

http://www.myapple.p...ead.php?t=19798 tu jest dokładny opis.

#17 bartek.trebacz

bartek.trebacz
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 listopada 2007 - 01:20

nic nie pomoglo:/

#18 sd99

sd99
  • 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 listopada 2007 - 19:01

To ja się poddaję! Przykro mi. Myślę, że problem jest z siecią, tak jak napisałeś wcześniej. Przenieś zapytanie do innego działu na tym forum. Jestem pewny, że ktoś Ci pomoże.Powodzenia!

#19 Piaskowy

Piaskowy
  • 27 postów

Napisano 10 października 2008 - 22:40

Mam takie pytanie co znaczy dokladnie w widgecie z pogoda to do zaznaczenia include low in 6 day forecast? Miec to zaznaczone czy nie?:P

#20 Kagain

Kagain
  • 583 postów
  • SkądGrodzisko, ELW, PL

Napisano 11 października 2008 - 01:39

Pokazuje najniższą temperaturę dobową jak masz to zaznaczone (zwykle to temperatura nocą ;))

#21 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 17:46

mam ciekawszy problem: wg. mojego widgetu "Weather" pogoda na następny dzień: opady śniegu, minimalna temperatura -2, maksymalna 16. i zawsze w pogodze na nastepny dzieć wartości są mooooocno zawyzone. wczoraj np. pokazywało 29 stopni i śnieg :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych