Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Duke Nukem: Manhattan Project (by Spawn Studios)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kdʘ

kdʘ
  • 257 postów
  • SkądJarosław

Napisano 12 stycznia 2014 - 04:54

Dołączona grafika

https://itunes.apple...ect/id663811684

Kilka dni temu w App Store pojawił się tytułowy Duke, odświeżenie klasycznej PC-towej platformówki z 2002 roku ze świetnym humorem lat 80-tych. Jak wrażenia, gracze?
Ja się ucieszyłem, bo to jednak tytuł, który naprawdę dobrze się mi kojarzy z czasów dzieciństwa. :lol: Gra kosztuje 1,79€, czyli niezbyt dużo, jak na taki grywalny tytuł. Mamy, jak w większości gier, do czynienie z mikropłatnościami: nowe bronie, gdy nie chce nam się cierpliwie czekać aż znajdą się same wraz z przejściem kolejnym poziomów, power-upy czy w końcu przejście do następnego poziomu.
Sterowanie nie przysparza większych problemów. To platformówka, więc nie jest szczególnie skomplikowane.

Dołączona grafika

Widzę, że w Amerykańskim AS gra ma bardzo dobre opinie, ale ja jakoś nie mogę tego zrozumieć. Wersja premierowa to 1.0.8, ale niech was nie zmyli ta ósemka na końcu, bo o ciągle niedopracowany produkt. Przed wykonawcą, czyli Spawn Studios jeszcze trochę pracy, by gra nie denerwowała. Przede wszystkim największym problemem jest zapisywanie stanu gry, bo niby jest to robione z automatu, ale działa jak chce. Przykładowo doszedłem do pierwszego bossa i po krótkiej batalii wyszedłem z gry, usunąłem ją z ostatnio otwieranych aplikacji, a po pewnym czasie, gdy powróciłem do gry to niestety tego zapisu nie było, a ostatnim dostępnym był z czwartego poziomu. Niby nic, OK, ale od tego momentu nic już nie chce się zapisać i mógłbym ciągle zaczynać od pierwszego poziomu. Koszmar gracza.

#2 jkris

jkris
  • 42 postów

Napisano 04 listopada 2015 - 22:19

W grze w/g info są dostępne rożne języki w tym polski, ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji ustawienia polskiego.
Proszę o ewentualna podpowiedz .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych