Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jailbreak iOS 7 od evad3rs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
441 odpowiedzi w tym temacie

#426 azak43

azak43
  • 314 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 16:17

Jeżeli zaktualizuje soft do 7.0.6 to JB zostanie zablokowany. Wgram ponownie nowy JB i co w tym przypadku z moimi aplikacjami już wgranymi i skonfigurowanymi. Będę musiał od nowa wszystko wgrywać i konfigurować ? czy też aplikacje nie będą ruszane.

#427 wuzek

wuzek
  • 7 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 19:21

Jeżeli zaktualizuje soft do 7.0.6 to JB zostanie zablokowany. Wgram ponownie nowy JB i co w tym przypadku z moimi aplikacjami już wgranymi i skonfigurowanymi. Będę musiał od nowa wszystko wgrywać i konfigurować ? czy też aplikacje nie będą ruszane.


Jesli zaktualizujesz do ios 7.0.6 to wszystkie aplikacje wgrane wczesniej potracisz niestety

#428 wwmarcus

wwmarcus
  • 19 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 19:31

Witam Mam ios 7.04 jb. Wszystko ładnie chodziło długo ale nagle zauważyłem że nie chodzi mi parę aplikacji systemowych (kalkulator, poczta, pogoda, safari) Co mogło spowodować ich "awarię"?? Z góry dzięki za pomoc.

#429 JaN008

JaN008
  • 284 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 19:35

Myślę, że ich awarię powoduje Appsync, który został zainstalowany w celu kradzieży innych aplikacji. 1. Open Cydia and navigate to the "Manage" section, then the "Packages" section. 2. Uninstall Appsync, then respring your device 3. Install iFile (if you haven't already) 4. Open iFile and navigate to /var/mobile/Library/Caches (or User/Library/Caches as they are the same, just a shortcut) 5. Delete the following 2 files from this folder a) "com.apple.LaunchServices-054.csstore" (your numbers may be different, I'm not sure, but just find the similarly named file. There's only 1 like it) B) "com.apple.mobile.installation.plist" 6. Close iFile and reboot your iPhone (Don't freak out, if you did this right your AppStore installed app icons will be gone but reappear almost immediately) 7. Make sure that your previously-crashing apps now open properly (which they now should). 8. Open Cydia and re-install AppSync for iOS7 9. You are now finished. All apps should open and AppSync will be fully functional.

#430 wwmarcus

wwmarcus
  • 19 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 20:34

Myślę, że ich awarię powoduje Appsync, który został zainstalowany w celu kradzieży innych aplikacji.

1. Open Cydia and navigate to the "Manage" section, then the "Packages" section.
2. Uninstall Appsync, then respring your device
3. Install iFile (if you haven't already)
4. Open iFile and navigate to /var/mobile/Library/Caches (or User/Library/Caches as they are the same, just a shortcut)
5. Delete the following 2 files from this folder a) "com.apple.LaunchServices-054.csstore" (your numbers may be different, I'm not sure, but just find the similarly named file. There's only 1 like it) B) "com.apple.mobile.installation.plist"
6. Close iFile and reboot your iPhone (Don't freak out, if you did this right your AppStore installed app icons will be gone but reappear almost immediately)
7. Make sure that your previously-crashing apps now open properly (which they now should).
8. Open Cydia and re-install AppSync for iOS7
9. You are now finished. All apps should open and AppSync will be fully functional.


Witam
W katalogu caches nie widzę tych plików do usunięcia.
Appsync miałem zainstalowany wcześniej i aplikacje działały ale przed awarią instalowałem różne aplikację za pomocą iFunBox

#431 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 24 kwietnia 2014 - 20:37

Długo tak będziecie jechać nielegala :)

#432 anx

anx
  • 12 postów

Napisano 02 maja 2014 - 14:35

@wwmarcus wgraj najnowszego jailbreka i powinno byc ok

#433 czanczan

czanczan
  • 1 postów

Napisano 29 maja 2014 - 14:47

paowie mam problem z tym mam ios 7.1 i nie da sie zrobic bo pisze ze wersja nie ta

- - - Połączono posty - - -

ani evasion sie nie da ani geeksnow tez nie bo sie nawet zainstalowac nie da a chcialem zrobic jailbreak bo o cydie mi chodzi ale jest lipa moze ktos pomóc

#434 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 29 maja 2014 - 15:11

paowie mam problem z tym mam ios 7.1 i nie da sie zrobic bo pisze ze wersja nie ta

- - - Połączono posty - - -

ani evasion sie nie da ani geeksnow tez nie bo sie nawet zainstalowac nie da a chcialem zrobic jailbreak bo o cydie mi chodzi ale jest lipa moze ktos pomóc


Nie ma jb dla iOS7.1.x dostępnego publicznie.

#435 krytek

krytek
  • 5 postów

Napisano 05 czerwca 2014 - 09:36

Witam Opadlem z sil- caly dzien walczylem, czytalem ogladalem i nie potrafie zlamac tego IOS. evasi0n7-win-1.0.7 sobie nie radzi.- nie pojawia sie CYDIA .... probowalem zmienic IOS na 7.0.4 lecz tez bez powodzenia - wywalalo blad przy restore... Panowie czy znacie sposob jak to zrobic ? Pozdr

#436 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 05 czerwca 2014 - 10:27

Witam

Opadlem z sil- caly dzien walczylem, czytalem ogladalem i nie potrafie zlamac tego IOS.

evasi0n7-win-1.0.7 sobie nie radzi.- nie pojawia sie CYDIA ....

probowalem zmienic IOS na 7.0.4 lecz tez bez powodzenia - wywalalo blad przy restore...

Panowie czy znacie sposob jak to zrobic ?

Pozdr


krytek - na jakiej wersji oprogramowania teraz jesteś?

#437 krytek

krytek
  • 5 postów

Napisano 05 czerwca 2014 - 10:51

Sorry ale nie dopisalem ... jestem na 7.0.3

#438 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 05 czerwca 2014 - 13:17

krytek - taka pierdoła ale może warto od niej zacząć - masz oryginalny kabel czy jakiś zamiennik ?

Nie wiem jakie kroki robisz po kolei więc trudno wywnioskować gdzie jest jakiś błąd. Sprawdź czy robisz wszystko według np. tej instrukcji: Jak wykonać Jailbreak na iOS 7 | OneTech

#439 krytek

krytek
  • 5 postów

Napisano 05 czerwca 2014 - 13:44

czesc tak robilem to na orginalnym kablu appla. Robilem to poczatkowo na telefonie ze wszytkimi danymi jakie tam mialem ale nie chcialo sie zainstalowac wiec zrobilem reset ustwaien do fabrycznych i tez nie chce sie zainstalowac cydia, zrobilem reset tez hard reset i tez bez efektu czyli brak ikonki CYdi na koniec , pozniej walczylem ze zmiansa OIS z 7.0.3 na 7.0.4 ale tego tez nie da rady zrobic bo wyskakuje error przy restore...bo wyczytalem gdzies ze EVASI0N nie radzi sobie z 7.0.3 Efekt instalacji evasi0n jest taki ze na koniec zamiast ikonki CYDI jest dalej ikona EVASI0N ...i brak reakcji Robilem to oczywiscie kilka razy i kozystalem z roznych filmikow i opisow, lecz nic nie pomoglo....

#440 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 05 czerwca 2014 - 19:39

krytek spróbuj jeszcze tej drugiej metody z tego linka No Cydia Icon after iOS 7 Jailbreak Evasi0n

#441 satmar

satmar
  • 788 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 05 czerwca 2014 - 23:57

Czy ostatnia aktualizacja robiona przez Ciebie tj. do wersji 7.0.3 nie była czasem robiona z poziomu telefonu ? bo jeżeli tak to JB nie zrobisz

#442 krytek

krytek
  • 5 postów

Napisano 06 czerwca 2014 - 19:52

Witam juz tak zakrecilem ze sie uziemilem na kilka conajmniej tygodni.... - jakims cudem zrobil mi sie upgrade do ios 7.1.1 tak wiec musze teraz czekac.... dzieki za podpowiedzi...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych