Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zemsta LinkSys'a?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 KrisS

KrisS
  • 14 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 21:55

Maila napisałem ale napiszę na forum również. Linksys WRT54G HW v1.1 Firmware - 4.21.1 Wersja US !! Podstawowe ustawienia Wireless: ===================== Network Mode - G Only Wireless Network Name (SSID) : Router Wireless Channel - 7 (Wersja europejska firmware obsługuje również kanały 12 i 13, Amerykańska do 11) Wireless Security: ============ Security Mode: Personal WPA WPA Algorithm - TKIP WPA Shared Key - MyIphoneIsTheBest Group renewal Key - 3600 Wireless MAC Filter ============ Wireless Mac Filter - Enable Permit only PCs from the list to access the wireless network - enabled Do listy MAC Addresów dopisany mac address iphona Mam nadzieję że to pomoże.

#27 Saint

Saint
  • 344 postów
  • Skądwiesz?

Napisano 03 listopada 2007 - 21:56

Juz to zrobilem i nadal to samo ... najzabawniejsze jest jednka to ze az poziomu routera pinguje sobie iphonea i odpowiada ...

---- Dodano 03-11-2007 o godzinie 22:08 ----
KrisS:poszlo ... :D dzieki

#28 KrisS

KrisS
  • 14 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 10:31

A co było "nie halo" ?

#29 Saint

Saint
  • 344 postów
  • Skądwiesz?

Napisano 04 listopada 2007 - 12:10

Diwne zaleznosci: 1. Tylko G bo na mix nie chcial dzialac. 2. Tylko na 7 kanale dziala poprawnie. 3. tylko pod waronkiem, ze jest wpisane id i przypisane do MAC-ow.

#30 MacFan

MacFan
  • 97 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2007 - 18:45

Diwne zaleznosci:
1. Tylko G bo na mix nie chcial dzialac.

Czy iPhone obsługuje mix? Może są problemy z jakością (nie siłą) sygnału i dlatego router nie zaczyna od G tylko B.

2. Tylko na 7 kanale dziala poprawnie.

Może masz sąsiadów z wifi co zakłócają Ci dane pasmo (Dzieci Neo hurtowo pracują na kanale 10). W pracy sprawdzam takie rzeczy Net Stumblerem (ale to pod Win XP). Może warto poskanować kanały?

3. tylko pod warunkiem, ze jest wpisane id i przypisane do MAC-ow.

Może masz/było ustawione przepuszczanie po adresie MAC a przy okazji id to ssid czy nazwa urządzenia?

#31 anti8

anti8
  • 148 postów
  • SkądBytom

Napisano 02 października 2008 - 20:29

U mnie bylo podobnie, wystarczylo ze raz wpisalem recznie siec do ktorej chce sie polaczyc i teraz nie zaleznie od tego jakie zabezpiecznia laczy sie automatycznie :)

#32 quest

quest
  • 248 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 03 października 2008 - 11:27

A ja w takich przypadkach do routerow linksysa typu WRT54Gx gdzie X moze to byc wersja L badz S polecam alternatywny firmware np tomato. Naprawde polecam.

#33 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 października 2008 - 12:07

WRT54GC - śmiga idealnie od pierwszego randez vous:) Bez upgrade'u

#34 Zu-Kow

Zu-Kow
  • 137 postów
  • SkądŚwidnik

Napisano 03 października 2008 - 12:21

Mamy taki w biurze i domciu, tak samo zero problemów, przy zmianie szyfrowania zawsze pyta o hasło.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych