Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę ściągnąć Mavericks'a problem z kontem AS


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 18:57

Witam, Mam problem z zainstalowaniem/ściągnięciem Mavericksa. Jak wchodzę w AppStore i klikam download to wyskakuje komunikat: "Error 1004 please try again later." Spróbowałem więć uruchomić ponownie komputer, wymazać dysk i zainstalować od początku. Jednak dalej problem, po wpisaniu danych z AppStore otrzymuje komunikat, że nie można zainstalować mavericksa przez to konto, ponieważ system Lion był kupiony/instalowany przez inne konto. Fakt, że jakiś czas temu zmieniłem maila, ale czy to o to chodzi? Posiadam MBPr 13 z 2012r. Co radzicie? Jak poradzić sobie z tym problemem? Pozdrawiam.

#2 wegorzyk

wegorzyk
  • 674 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 października 2013 - 19:22

Też dzisiaj nie mogę ściągnąć systemu a AS się zamyka w trakcie pobierania. Odpuszczam na razie nowy system i poczekam na rozwój sytuacji. Poczytam co działa co nie oraz na dysk ssd.

#3 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 25 października 2013 - 19:31

Witam Mam podobny problem z tym że, Mavericka mam już zainstalowanego, lecz nie mogę zmusić systemu do ponownego pobrania pliku instalacyjnego a jest mi bardzo potrzebny. Jak ktoś ma jakieś pomysły z góry dziękuję. Pozdrawiam PS. Czy ten plik instalacyjny może gdzieś jest na dysku, czy jest on usuwany po instalacji systemu ?

#4 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2013 - 19:33

Jak nie zrobiłeś sobie kopii to jest usunięty... Przecież po ściągnięciu powinieneś zawsze skopiować sobie folder z systemem z Aplikacji... zwłaszcza z systemem...

#5 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 19:38

No właśnie ja też mam zainstalowanego mavericksa, ale wersja GM, chciałem teraz zrobić nową instalke i guzik nie da się. Całe szczęście, że robie kopie zapasowe przed wymazaniem dysku, bo w przeciwnym razie byłbym w czarnej d... :) Nie rozumiem trochę tego, że system AS pisze mi, że lion był kupiony z innego konta i muszę go użyć do instalacji jakoś tak to rozumuje. Przecież tylko maila zmieniłem, ale jak powiedziałem to było jakiś czas temu, jeszcze przed kupnem MBPr.

#6 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 25 października 2013 - 19:42

Mam Liona, mam M.Liona a Mavericks poprostu wyleciał mi z głowy mój błąd, OK ale czy da się zmusić system do ponownego pobrania ? Czy to są jakieś problemy App Store bo niby coś tam robi ale tak naprawdę się nie pobiera.

#7 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 19:42

Przecież tylko maila zmieniłem, ale jak powiedziałem to było jakiś czas temu, jeszcze przed kupnem MBPr.


Tylko maila! Dobre.

#8 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 19:44

Tylko maila! Dobre.


No bardzo dobre, a jest teraz jakiś sposób?

#9 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 19:47

Wróć do konta z którego kupowałeś Liona. Proste.

#10 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 25 października 2013 - 20:08

Gdy by Gdyby to było takie proste to już by się ściągał ;)

#11 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 20:09

Gdy by to było takie proste to już by się ściągał ;)


To niech nie ściemnia.

#12 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 20:18

Chętnie bym wrócił, ale nie mam już tamtego maila.

#13 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 20:20

Chętnie bym wrócił, ale nie mam już tamtego maila.


A co się z nim stało? Jak prosisz o pomoc, to pisz wyraźnie. I z sensem ;) Zgubiłeś maila? Zapomniałeś loginu.. passwordu?

#14 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 20:25

A co się z nim stało? Jak prosisz o pomoc, to pisz wyraźnie. I z sensem ;) Zgubiłeś maila? Zapomniałeś loginu.. passwordu?


Dawno temu usunąłem maila z powodu spamu jaki dostawałem, wolałem zmienić na gmail, który też jest bardziej kompatybilny z różnymi programami pocztowymi.

#15 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 20:28

Dawno temu usunąłem maila z powodu spamu jaki dostawałem, wolałem zmienić na gmail, który też jest bardziej kompatybilny z różnymi programami pocztowymi.


OK, ale chyba pamiętasz login? Zresztą nie chodzi o twojego maila, on jest tylko loginem w AppStore. Myślę, że chodzi o coś innego...

#16 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 20:31

OK, ale chyba pamiętasz login? Zresztą nie chodzi o twojego maila, on jest tylko loginem w AppStore. Myślę, że chodzi o coś innego...


No właśnie też uważam, że to tylko login. Poza tym kupuje normalnie programy i nie mam z tym problemów. Dziwna sytuacja, że systemu ściągnąć się nie da.

#17 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 25 października 2013 - 20:31

A co się z nim stało? Jak prosisz o pomoc, to pisz wyraźnie. I z sensem ;) Zgubiłeś maila? Zapomniałeś loginu.. passwordu?


Np: mógł zmienić pracę i mu firmowego maila skasowali, a akurat na tego kupił system.

#18 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 20:38

Np: mógł zmienić pracę i mu firmowego maila skasowali, a akurat na tego kupił system.


A do czego jest mu potrzebny ten e-Mail? E-Mail to tylko login, password zwykle się pamięta. Chyba że konto na AppStore też było firmowe (?!)
Ja myślę, że zwyczajnie kupił mac'a z zainstalowanym Lionem i tyle. Tylko niech pisze, a nie ściemna.

#19 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 25 października 2013 - 20:40

[ATTACH=CONFIG]17839[/ATTACH] Proszę bardzo nie ma żadnego ściemniania mogę pobrać Liona a nie mogę pobrać ponownie Mavericksa tak więc mam tylko jedno malutkie pytanie czy jest to problem z samym app store czy po prostu nie da się pobrać ponownie tego systemu ? Pozdrawiam i prosił bym o odpowiedź obiecuję że, przez jakiś czas nie będę wam zawracał czterech liter ;)

#20 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 20:43

To ja już się pogubiłem, komu odpowiadam... Czyż to nie jest ściemnianie? :D :D

#21 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 20:47

malysobol podłączył się pod temat, pomyśl. O co Ci chodzi ze ściemnianiem? Ściemniam, że nie mogę ściągnąć mavericksa z AppStore?

#22 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 25 października 2013 - 20:51

A ponieważ ja nie kombinuję kontami to: a) przed 22-gim miałem GM, B) 22-go ściągnąłem i zainstalowałem, robiąc sobie kopię, c) teraz widzę że ponownie mogę ściągnąć

@effe wspominał coś o GM. Zainstaluj GM i ugrade'uj. Można też zainstalować ML i ugrade'ować. Można w końcy założyć nowe konto na AppStore. Rany! jest sto możliwości. Myśleć.

- - - Połączono posty - - -

I nie zarzucaj mi tego, czego sam nie posiadasz.

#23 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 21:00

Wróć do konta z którego kupowałeś Liona. Proste.


Jak ma wrócić jak już nie ma tego konta, pisał przecież na początku...ehhh

A co się z nim stało? Jak prosisz o pomoc, to pisz wyraźnie. I z sensem ;) Zgubiłeś maila? Zapomniałeś loginu.. passwordu?


A co cię interesuje, co zrobił ze starym majlem? Zmienił majla, jego sprawa...ehhh

Tylko maila! Dobre.


To niech nie ściemnia.


... Tylko niech pisze, a nie ściemna.


... Czyż to nie jest ściemnianie? :D :D


Weź ogarnij co piszesz...okej, popatrz na ilość postów adwersarza (Uwaga, trudne słowo) i będziesz wiedział, czy się udziela od lat na forum w ramach ściemniania...ehhh

...Rany! jest sto możliwości. Myśleć...I nie zarzucaj mi tego, czego sam nie posiadasz.


Opanuj emocje, wymień te sto możliwości, a jak nie chcesz pomóc, tylko odreagowujesz frustracje to zmień forum na jakiś klub AA. Każda pomoc mile widziana, byle w temacie. Pozdrawiam

#24 McTom

McTom

    All work and no play...

  • 3 827 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 października 2013 - 21:07

Radzę wszystkim zastosować się do rad koha...

#25 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 października 2013 - 21:10

Aleś się wysilił. Sam ogarnij. Nawet tego nie skomentuję. Ja mam mavericks. I kopię też . Bo myślę, kolego, myślę. A wy, jak dzieci z zabawkami. Nic wam się nie udaje. O mój boże :(


OK, to myśl gdzie indziej jak nie chcesz pomóc.
Poczekam, może faktycznie coś z App Store, bo jakoś wcześniej problemów nie miałem, a maila jak pisałem zmieniłem dawno temu jakoś na początku 2012r i od tamtego momentu do dzisiaj nie miałem problemów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych