Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Air


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1956 odpowiedzi w tym temacie

#1951 teriero

teriero
  • 1 postów

Napisano 27 września 2014 - 10:17

Dokładnie, potwierdzam, sam wymieniłem iPada 4 w MM, dwa dni po zakupu jak okazało się że ekran był zasikany. Bez problemu przyjęli zwrot. Mogłem wybrać, czy chce zwrot pieniędzy czy wymianę na nową zafoliowaną sztukę. Pod tym względem, postawa MM jak najbardziej na plus. iSpot odradzam, będziesz czekał, na wymianę ze 2 tygodnie.


Nie bardzo rozumiem. Co to oznacza?
Mam Air'a zakupionego w Saturnie. Jeżeli go uruchomię (rejestracja gwarancji) i stwierdzę wadę, to po mimo zarejestrowania wymienia mi?
No bo jak stwierdzić np. bez programu diagnostycznego do ekranów, że jest coś nie tak.
A bez AppStore się nie da. Więc jak wymienią w takim przypadku?
Pozdrawiam

#1952 seboskrk

seboskrk
  • 104 postów
  • SkądStołeczne Królewskie miasto Kraków, PL.

Napisano 27 września 2014 - 10:39

Firma Apple nie naprawia urządzeń z ios na gwarancji tylko wymienia na inne. Jak stwierdzisz, że coś nie gra, idziesz do każdego autoryzowanego sprzedawcy i będą wymieniać na inny.

#1953 iFan2000

iFan2000
  • 331 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 18 października 2014 - 17:54

Może napiszę kilka słów po dwóch miesiącach użytkowania iPada Air . Zacznę od tego , że miałem iPada Mini , ale pomyślałem , że używam go głównie w domu , więc może lepsze zastosowanie miałby tu większy ekran . Decyzja podjęta . I tak w sierpniu stałem się posiadaczem powietrznego iPada . Pierwsze wrażenia po przesiadce z mini : - WOW jest wielki ! Jest szybki ! Ma cudowny ekran ! . Rzeczywiście , od Miniaka jest sporo większy , ale dalej niesamowicie lekki i mogę go wygodnie używać . Szybkość zauważyłem od razu , wszystko włącza się duużo szybciej na A7 niż A5 , ale nic w tym dziwnego . Następną rzeczą jest ekran , ta cudowna Retina . Teraz , gdy patrzę na jakąś nie-retinę to czuję się bardzo nieswojo . Wybrałem wersję WiFi , wychodzę z iPadem bardzo rzadko , a gdy potrzebuje internetu robię hotspot z iPhone-a . Pojemność mojego Air to 32 GB i uważam , że mniejsza to nieporozumienie . Gra się na nim świetnie . Gry chodzą płynnie i pięknie wyglądają . np. taki Real Racing 3 , lub GTA SA . Nawet patrząc z perspektywy tego iż nie poczekałem na Aira 2 , zaprezentowanego przedwczoraj nie żałuję zakupu . Osobiście dokupiłem mu Smart Cover , jako świetne dopełnienie , Co do wad ekranu , o których było tu głośno ja nie zamierzam przypatrywać się mu po ciemku i twierdzić , czy jest dobrze , czy nie , po prostu go używam . Mogę każdemu polecić ten sprzęt .

#1954 lizbona

lizbona
  • 124 postów

Napisano 25 października 2014 - 07:52

Jak myślicie, czy opłaca sie zmieniać iPada air na air2? Nie znam sie na tych specyfikacjach, stad moje pytanie... Myślałem o sprzedaży poprzedniej wersji i zakupu 2... jeszcze mogę odliczyć podatek bo prowadzę działalność. Za rok może już nie być takiej okazji...

#1955 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 25 października 2014 - 07:58

A czegoś brakuje Ci w Air?

#1956 blade_12

blade_12
  • 44 postów

Napisano 08 listopada 2014 - 21:59

A jak wam chodzi przycisk home. Ja u siebie zauważyłem iż działa on prawidłowo ale jak ma niego centralnie nacisnę to klika dosyć głośno. Jak nacisnę przy dole lub bokach to działa w miarę ok ale denerwuje mnie to głośne klikanie. To mój pierwszy Ipad dlatego pytam bo nie wiem czy tak ma być. Dziękuje

#1957 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 12 listopada 2014 - 00:18

U mnie w Air 1 też głośno chodził przycik Home. To chyba normalne, a już na pewno nie masz się czym martwić.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych