Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z akceptacją warunków korzystania z itunes store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 morawa11

morawa11
  • 1 postów

Napisano 27 września 2013 - 13:52

Siemka. Mam problem dotyczący itunes store. Kiedy pobieram aplikacje pojawia się komunikat abym akceptował nowe warunki korzystania z itunes store. Przeczytałem 63 strony warunków korzystania z itunes store ale na końcu nie było przycisku dzięki któremu mogę zaakceptować warunki korzystania. Zdziwiłem się ale nacisnąłem anuluj i chciałem ponownie pobrać aplikacje. Niestety teraz nie mogę pobrać żadnej nowej (darmowej) aplikacji. Nie mam przypisanej karty kredytowej do konta dlatego czekam na różne okazje w appstore. Pomożecie jak to rozwiązać? Usunięcie ustawień sieciowych nie pomogło. I nowy apple id też.

Tytuł wątku został zmieniony - dostosowany do treści postu. eualex.

#2 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 27 września 2013 - 13:59

Siemka. Mam problem dotyczący itunes store. Kiedy pobieram aplikacje pojawia się komunikat abym akceptował nowe warunki korzystania z itunes store. Przeczytałem 63 strony warunków korzystania z itunes store ale na końcu nie było przycisku dzięki któremu mogę zaakceptować warunki korzystania. Zdziwiłem się ale nacisnąłem anuluj i chciałem ponownie pobrać aplikacje. Niestety teraz nie mogę pobrać żadnej nowej (darmowej) aplikacji. Nie mam przypisanej karty kredytowej do konta dlatego czekam na różne okazje w appstore. Pomożecie jak to rozwiązać? Usunięcie ustawień sieciowych nie pomogło. I nowy apple id też.


Zaloguj się do AppStore w iTunes i tam zaakceptuj nowe warunki. Potem wróć do sklepu w telefonie. Miałem to samo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych