Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[07.01.2006 16:00 ] Spotkanko w Łodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#26 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 stycznia 2006 - 19:01

troche późnawo ale niech wam będzie. Ja będe gryzł myszkę i jabłko jednocześnie - będe tam z20 min wczesniej. Niech tylko wszyscy, którzy mają zamiar być potwierdzą tą godzinkę. Kurde wejde otworze ibook'a i będzie po sprawie a nie bede daktylowo-jabłkowym pożeraczem myszek:)

#27 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 03 stycznia 2006 - 19:34

No to postaram się być, teraz jeszcze nazwę eventu trzeba wymyślić.

#28 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 stycznia 2006 - 20:57

wkhm MUŁ Mac Users of Łodź, ale to nie nazwa eventu

#29 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 03 stycznia 2006 - 21:04

wkhm MUŁ Mac Users of Łodź, ale to nie nazwa eventu

no nie, bo jak Małżowienie tak powiem to będzie podejrzewać Bóg wie co. :D

#30 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 03 stycznia 2006 - 23:32

ŁRMM - Łódź Regional Mac Meeting, ewentualnie bez regional

#31 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 stycznia 2006 - 00:26

Może usystematyzować nazewnictwo takowych imprez?
Na przykład:
Miasto Apple User Meeting
czyli:
Łódź Apple User Meeting - ŁAUM
;)

#32 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 04 stycznia 2006 - 01:44

Jestem za.

#33 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 04 stycznia 2006 - 14:18

Jak by ktoś czytał ogłoszenia to tam jest taka systematyka wproadzona ;)

#34 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 06 stycznia 2006 - 18:11

Panowie, Ja niestety nie mogę się spotkać w tym tygodniu. Praca ... :? Pozdrawiam, Borys

#35 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 07 stycznia 2006 - 14:33

Mam nadzieję, że do 18 posiedzićie, bo ja tak wcześnie nie dam rady

#36 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 07 stycznia 2006 - 15:09

Spoko, ja na 16 nie dam rady.
Bo mam drukarnie przełożoną z 12 na 14 a potem na 16 dopiero.
Więc nie będę punktualnie. :(

MF JSG

#37 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 stycznia 2006 - 17:21

Witam
Właśnie wróciłem z naszego spotkania. Siedziałem 1,5 h od 15.30 do 17.10 byłem wcześniej miałem co miałem mieć. Nikt nie przyszedł oprócz, kolegi po którego zadzwoniłem po drodze....Moje zdanie i nastrój sprobujcie odgadnąć :!:


MF JSG

#38 beru

beru
  • 368 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 stycznia 2006 - 18:01

Witam
wlasnie wrocilem z naszego spotkania. siedzialem 1,5 h od 15.30 do 17.10 bylem wczesniej mialem co mialem mic nikt nie przyszedl oprocz kolegi po ktorego zadzwonilem po drodze....moje zdanie i nastroj sprobujcie odganac


Nie chce Cie straszyć, ale oni się tam dopiero schodzą pewnie ;) zresztą zobaczymy opinie/wymówki/usprawiedliwienia innych :P

#39 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 stycznia 2006 - 18:31

Ok powiem tyle jeżeli umawiamy sie na 16 i wszyscy sie zgadzają a potem o 17.10 nikogo nie ma to sorry wychodzę, zresztą ja dotrzymałem umowy bylem wcześniej z iBook'iem jabłkiem i nawet myszka adb... Gdybym nie zadzwonił po kumpla siedziałbym tam sam jak kołek..... opadł mi entuzjazm i jakoś tak po prostu człowiekowi przykro, ale oby reszcie sie udało.... Szczęście ze mieszkam blisko i miałem auto, bo bym sie bardzie wkurzył...
Na razie mieszane uczucia. Bardzo mieszane :!::!::!:








MF JSG

#40 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 07 stycznia 2006 - 20:25

hmm, ja wlasnie wrocilem do domu, doceniam ze moj post zostal poprawiony, ale odnosze wrazenie ze za bardzo. Pisalem ze nie dam rady na 16, a teraz widnieje ze dopiero na 16. Jestem delikatnie mowiac zaskoczony.

#41 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 07 stycznia 2006 - 21:27

.

ale odnosze wrazenie ze za bardzo

Nie było łatwo złapać kontekst.. :evil: Jak nadal jest źle to wyślij na pw treść ;) podmienimy.


Co do spotkania to widze że drugie co do wielkości miasto Polski jest jeszcze bardziej koncertowe niż stolica :lol:

#42 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 stycznia 2006 - 21:59

.

ale odnosze wrazenie ze za bardzo

Nie było łatwo złapać kontekst.. :evil: Jak nadal jest źle to wyślij na pw treść ;) podmienimy.


A jaka była intencja edycji/podmiany tych postów,które zostały wyedytowane? Śledzę ten wątek i nie widziałem niczego co wymagało moderacji...

#43 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 07 stycznia 2006 - 22:04

Poprawiałem ortogafy. Tam "Nie było łatwo złapać kontekst." przesadziłem :oops:

Ale nie o tym jest tu mowa...
insider Byłeś na MAM Łódź :?:

#44 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 stycznia 2006 - 22:14

insider Byłeś na MAM Łódź :?:


Chyba nie :twisted: :mrgreen: :roll:

#45 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 stycznia 2006 - 23:27

Ok ja już ochłonąłem więc moge cos konstruktywnego napisać 1. przykro mi, że nie wyszło bo siedziałem tam jak idiota i szczerze mówiąc poczułem się wystawiony 2. Spróbujemy jeszcze raz, ja się tak latwo nie poddaje. Tym razem przed przybyciem poprosze o potwierdzenie mailowe albo privowe, żebym wiedział na kogo moge liczyc 3. Termi proponowany to przyszła niedziela, tak bardzo wstepnie ja w sobote nie mogę, ewentualnie proponuje piątkowy wieczór, albo wszelkie inne propozycje tylko ja w sobote odpadam - zajmuje sie wystawianiem poloneza coupe (jedengo z 50 wyprodukowanych i 5 zachowanych na Moto Weteran BAzarze w Łodzi - swoja droga serdecznie zapraszam do obejrzenia tego arcyciekawego samochodu do łodzkiej hali sportowej) 3. Ciągle i niezmiennie wierze, że nam się uda i źe będziemy jedną z najprężniej działających grup macowych w Polsce a moźe i na świecie:) 8) Pozdrawiam serdecznie wszytkich makjuzerów - To jak pomoźecie nastepnym razem Towarzysze? JA na pewno bede:)

#46 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 08 stycznia 2006 - 00:03

Dotarłem na 17:15, niestety nie było już nikogo z makiem. Szkoda, ale wcześniej nie dałem rady :(Następny raz będę się mógł z Wami spotkać dopiero po wakacjach :(

#47 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 stycznia 2006 - 00:58

Ech.... A wystarczyło zadzwonic wczesniej do knajpy i zarezerwowac widoczny dla wszystkich, duzy stolik. Obsluga przygotowalaby tez kartke "zlot apple" albo cos w tym stylu jesli akurat nikt nie przyniosl komputera. A tak zapanowal chaos:nikt nikogo nie zna, kto jest kto? Nastepnym razem, jesli do spotkania ma dojsc to MUSI byc koordynator , ktory zarezerwowuje stolik, poinformuje na PW /iChat o dokonanej rezerwacji, godzinie spotkania, miejscu i co najwazniejsze: numerze lub polozeniu stolika. Nawet jesli wiec nie przyjdzie wtedy osoba z komputerem lub z jakichs powodow tego komputera jednak z torby nie wyciagnie ,to sie wszyscy znajda.

#48 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 stycznia 2006 - 01:04

dobra ale ja tam dzisiaj bylem a nikt nie prrzyszedl przez ponad godzine.... a byly wszelkie ustalone znaki rozpoznawcze....

#49 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 08 stycznia 2006 - 03:10

Poprawiałem ortogafy.


no mistrz bledow ortograficznych poprawia innych :D

po prostu nie podoba mi sie jeden fakt. Jesli nie mogles zlapac kontekstu, to mogles zacytowac, a nie 100% zmieniac moja wypowiedz. Ortografia, ortografia, ale tego typu zmiany mi nie odpowiadaja. Jesli uprzedzalem ze nie bede na 16, bo w tym samym czasie bede w drukarni, to nie po to by zostalo to zmnienione. Moderowanie powinno miec swoje granice.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych