Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Warszawa][07.11.2007] ProSeminarium


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#51 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 00:02

Nie eksperyment, leczy zwykła konieczność. Nie dam głowy, ale chyba nawet wymagana przepisami. A życie każe weryfikować zgłoszenia, bo liczba miejsc naprawdę jest ograniczona, a chętnych kilka razy więcej.

#52 Misty

Misty
  • 46 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 00:11

to proste pytanie... jutro mam iść czy nie?

#53 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 07 listopada 2007 - 01:15

A życie każe weryfikować zgłoszenia, bo liczba miejsc naprawdę jest ograniczona, a chętnych kilka razy więcej.


Racja Heidi, mnie tylko chodzi i pewnie kolegom powyżej również, o to że w związku z tym, iż liczba miejsc jest ograniczona, to tak naprawdę z tej całej procedury rejestracji nie wiadomo, czy ktoś się załapał jeszcze, czy też nie.
Załóżmy że np.ja z gapiostwa, czy z lenistwa podjąłem się rejestracji dopiero dzisiaj, czyli wypełniam krótka ankietę z danymi i wysyłam, następnie automatycznie dostaję weryfikację, czy to naprawdę ja wysyłałem(zgodnie z ogólnie przyjętymi normami) i następnie tylko potwierdzam, że ja to ja, że o wszystkim wiem. Ale tak naprawdę to wtedy nie wiem, czy się załapałem, czy też nie ;)
Obawiam się w związku z tym rozruchów przy kolejce do rejestracji w Multikinie :D

#54 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 09:22

jak ma być zadyma to będę na pewno... ;)

#55 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 10:04

a wiec? Coz. Ja tez nic kompletnie nie wiem, ale nie wiem tez na jakiej zasadzie mieliby wybierac sposrod zgloszen tych, ktorzy dostapia zaszczytu obecnosci :) Przeciez ta krotka ankieta nie pozwalala poznac czy to profesjonalista czy tez nie. Jakkolwiek ja dzis tam sie pojawie, najlepiej jakos o 14:30. Podejde do "okienka" - powiedza nie to wroce do domu, powiedza tak - zasiade wygodnie i Pomyślę Inaczej ™ :) Moze jednak jakos ustawimy sie przed kinem razem? Razem razniej, tak?:) Ja jestem mlodym czlowiekiem w ciemnozielonej kurtce o niebieskim plecaku. Gdyby ktos mial ochote podejsc.. nie obraze sie.

#56 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 07 listopada 2007 - 11:33

jak ma być zadyma to będę na pewno... ;)


Łorsoł ejplfans chuligans :D

#57 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 07 listopada 2007 - 12:08

I prosimy później o szczegółową relacje. :] /wielcy nieobecni/

#58 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 19:54

;] na dwóch makach pro (8 rdzeniowych) zawiesił się final studio 8 przy dodawaniu/wkomponowywaniu brzmień/efektów. 3-4 osoby wygrały, ale poszły i nic nie dostaną:P Szczegółowy opis może napisze później jeśli ktoś mnie nie uprzedzi. Jeśli ktoś ma jakiś materiały foto/film to prosiłbym o udostępnienie;)

#59 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 20:01

Whoa. Bardzo milo.
Nie final sie zawiesil tylko logic.

Jestem pod wrazeniem wlasnie Final Studio. Leopard.. Spaces to jedyne co mnie oczarowalo. No i dodawanie adresow z tekstu. No i masa innych rzeczy :)

Towarzyszy: lutecki, myapple, Andrzej widzialem. Rozprawiali o czyms zajadajac sie ciastkami. Ot, ciekawostka. :)

---- Dodano 07-11-2007 o godzinie 22:02 ----
Pani, ktora wygrala konto .mac .. 55 letnia kobieta na oko.
Chwile po konkursie jej maz dopytywal pracownika iSpotu o to, co to takiego to kropkamac.

#60 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 20:16

Fakt, pomyłka. W ramach Ciekawostki, była również z nami zakonnica ;>

#61 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 20:22

Zakonnic w smyczy Apple. Owszem :)

#62 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 20:34

Chyba reszta jeszcze nie wróciła ;) Polski tłumacz, był raz lepszy raz gorszy pod koniec to już chyba mu się nie chciało, że albo czasem coś mruczał albo czytał po angielsku i jeden wyraz po polsku. Mi tam to nie przeszkadzało, ale może komuś. Z ala zabawnych rzeczy przy prezentacji leoparda - korzystanie z zasobów sieci, na dysku windowsowym leżał specjalnie przygotowany blue screen ;P Co do samych prowadzących prelekcje to na niektóre pytania nie odpowiedzieli. Jednym z nich: Z samego początku, czy nokia ma wsparcie z ical etc.. odpowiedz nie wiem, kup iphone;] Pierwsza prezentacja i druga były prowadzone tak z żartem, trzecia bardziej merytoryczna była, szkoda tylko że padł prog ;P

#63 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 20:43

Już jestem w domu. Było ciekawie. Fakt, zjadłem ciastko :D Ale ja mówiłem, że liczę na michę i wory :D

---- Dodano 07-11-2007 o godzinie 20:46 ----

Zakonnic w smyczy Apple. Owszem :)

Była, była. Siedziała przed nami na pokazie Logic'a.

#64 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 21:00

Milo bylo, naprawde mily wieczor i popoludnie. Gdybym tylko nie byl zmeczony i nie przysypial na Logicu.. I gdybym wygral cos w konkursie.. Ech, pragmatyk ze mnie. Ze sluchawek nie korzystalem i mialem wrazenie, ze rozumiem wszystko co mowiono. Kwestia przyzwyczajenia do akcentu tego Francuza. Ale zwisu przy logicu nic nie przebije.

#65 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 21:03

:D try on pc ;]

#66 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 21:31

Od pierwszego zdania wiedziałem, że są z Francji :) Heidi nie mógł wytrzymać jego akcentu :) Mi osobiście najbardziej przypadło do gustu słowo firewire wymawiane przez niego jako "faja-łaja".

Konkurs był fajnym dodatkiem do całości, ja nie brałem w nim udziału.

Oceńcie proszę samouczki Final Cut Studio 2 które dostaliście z materiałami reklamowymi. Weźcie pod uwagę czas który mieliśmy na ich stworzenie - 72 godziny :D Możecie wysłać opinie na adres marketing@apple.pl

#67 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 21:53

Zjadłem tylko jedno ciacho, jestem na diecie :) A w konkursie też nie brałem udziału z gapiostwa - za późno się zorientowałem gdzie ten kosz na ankiety. Myślałem, że w Doku... ;)

#68 M@thias

M@thias
  • 188 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 21:56

hehehehe nooo "faja- łaja" to było to i jak pokazywał dzaiałanie mail'a to miał sympatyczną dziewczynę hehehehe:) z 1952 roku :P no i oczywiście ta zakonnica hehehe :P spox Ogólnie było good ....

#69 kobi15

kobi15
  • 115 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 21:58

w ramach ciekawostek na final cut facet usnal! na sali w pewnym momencie zapadla cisza i slychac tylko chrapanie facet sie ocknal jak prowadzacy sie na niego spojrzal i cos o nim powiedzial ;p mnie natomiast jeszcze rozbroila wymowa nazwy motion. nie jestem w stanie przytoczyc aczkolwiek smiesznie to brzmialo

#70 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 22:44

Zjadłem tylko jedno ciacho, jestem na diecie :) A w konkursie też nie brałem udziału z gapiostwa - za późno się zorientowałem gdzie ten kosz na ankiety. Myślałem, że w Doku... ;)

Ja nie brałem udziału z własnego wyboru :D Ale się z Andrzejem pośmialiśmy :-)

w ramach ciekawostek na final cut facet usnal! na sali w pewnym momencie zapadla cisza i slychac tylko chrapanie facet sie ocknal jak prowadzacy sie na niego spojrzal i cos o nim powiedzial ;p

Ten koleś siedział na samym początku, a ja na samym końcu, więc nie jestem pewien czy dobrze do mnie doleciało, ale chyba było tak:
Chciał zastosować jakiś filtr/funkcję, zobaczył faceta który śpi, więc się zapytał czy ma zastosować filtr Y, aby uzyskać to co chce (oczywiście zaznaczył specjalnie całkiem inną funkcję), niezorientowany i zaspany koleś odpowiedział twierdząco :) Oczywiście nie koniecznie tak było, jak mówiłem, siedziałem na samym końcu.

#71 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 listopada 2007 - 23:31

A ja wpadłem na 10min ;) Dziś miałem ciężki dzień (warszawskie korki uliczne)

#72 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 23:32

No co chcesz? Zima zaskoczyła drogowców. Jak zwykle.

#73 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2007 - 23:50

Na drodze nie było tak fatalnie :)

#74 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 07 listopada 2007 - 23:50

Ci ktorzy byli na WCk 2007 w Maju, tak jak ja, to na wykladzie z Final Cuta przysypiali, bo bylo dokladnie to samo. "pitu", "fajałaja", "ze,ze,ze" itp itd. Ogolne wrazenia pozytywne, spoko towarzystwo. Szykuje sie na 7 grudzien:P

#75 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 08 listopada 2007 - 00:08

Ci ktorzy byli na WCk 2007 w Maju, tak jak ja, to na wykladzie z Final Cuta przysypiali, bo bylo dokladnie to samo. "pitu", "fajałaja", "ze,ze,ze" itp itd.


Ja niestety nie dotarłem( problemy rodzinne :( ), no ale z uwagi na to, co tu przed chwilą przeczytałem już mi z tym lżej ;)

P.S. Ile razy prowadzący zapuszczał swoją reklamówkę Ducati, padł rekord ? :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych