Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Wroclaw] iSpot Magnolia Park


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 listopada 2007 - 00:02

Fajne, nie fajne, ciekawy jestem czemu przenieśli sklep z ruskiej, a nie dodali nowy, ale też pamiętam jak przechodziłem koło tego na Ruskiej. Ostatnio nawet pomyślałem, że może tam jest ciągle jakiś reseller, bo mam tam bliżej niż auchan;) ale jakiś warzywniak tam jest teraz. Mnie boli, że we Wrocku nie ma szkoleń, seminariów itp.... może teraz się to zmieni... ?? A dzisiaj byłem w Magnolii... szczena mi opadła (jak zobaczyłem jabłko na ścianie) i poleciałem od razu do iSpot, szkoda że nie było iTouch'a :/ ale przynajmniej zobaczyłem co się zmieniło w nano... teraz to jest taki listek cienki co wideo odtwarza:D Pozdrawiam ekipę z iSpot, sam bym chciał z wami pracować, ale szkoła i szkoła i szkoła... eh to studenckie życie...

#27 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 listopada 2007 - 10:02

nie było Toucha? już wyprzedali? czy się nie pytałeś? bo żeby się nim pobawić to trzeba poprosić btw. w Media Markt w galerii jest działający Touch (w sensie jak się włączy to nie prosi o podłączenie do iTunes, tak jak chociażby w Empiku w Magnolii), ale tam WiFi nie ma

#28 Rush

Rush
  • 32 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 14:40

pewnie ze jest , ogolnie dostepny , ze "sparowanym" wifi , moze nie zauwazyles

#29 Pe8er

Pe8er
  • 192 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 19:49

ale Wrocławskie iSpoty i tak są fajne :) przynajmniej z tego co słyszałem to b. dobrze wypadają na tle innych Polskich iSpotów


Dołączam się do tej opinii :) Do tego kolega Rush vel Kuba twardo zapowiedział, że planuje uczynić iSpot w Magnolii najlepszym w całej Polsce - powodzenia zatem, trzymamy kciuki :D

#30 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 listopada 2007 - 20:04

jeśli będą rozdawać coś za darmo, albo w jakiś naprawdę promocyjnych cenach to mają mój głos ;]

#31 Rush

Rush
  • 32 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 21:57

staramy sie jak mozemy , mozemy jak sie staramy ;)

#32 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 listopada 2007 - 23:44

to ja muszę przyjść i poprosić o iTouch'a :D bawiłem się tylko nano na wystawce




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych