Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

USB do USB. Potrzebny program do przesyłu danych!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sacroix

sacroix
  • 23 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 grudnia 2005 - 11:24

siemano! mam taki kabelek do przesylania danych z kompa na komp przez usb, jego predkosc wg. USB 1.1. sek w tym ze gdy uzywalem jeszcze pc to wsio chodzilo. teraz kiedy przesiadlem sie na maca, system MAX OS X widzi go ale nie mam programiku do przesylu danych. probowalem uzyc darwine do emulacji windy ale to jeszcze nie dzala bo nie jest darwine skonczony (wersja alpha). poradzcie mi cos. nie bede przeciez dla glupiego kabla stawial virtual pc!! pelna nazwa kabla: USL-1012 USB TO USB DATA LINK CABLE program pod winda sie nazywa: Genelink... cos tam cos tam

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 31 grudnia 2005 - 11:46

Ale chcesz po USB przesyłać dane z Mac'a na PieCa czy z Mac'a na maca...

Ja bym sprzedał ten kabel i za łącznie 15zł (jeśli to mac>PieC i piec nie ma karty
sieciowej bo karta to wydatek rzędu 10zł) nabył kabel ethernetowy
(70gr/m 50gr/x2końcówki) długości ile potrzeba, z przeplotem i wysyłał dane
ethernetem co jest wiele razy szybsze niż USB 1.1, nie wymaga żadnego oprogramowania
i nie ma z tym najmniejszego kłopotu czy to na lini mac>mac czy mac>piec/piec>mac
[ Dodano: 2005-12-31, 12:02 ]
lektura do 10/100

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 31 grudnia 2005 - 12:07

Nie wiem czy to taki kabel masz ale:
- Sterowniki znajdziesz tu
Niestety aby je rozpakować potrzebujesz Windows
- Manuala znajdziesz tu

#4 sacroix

sacroix
  • 23 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 grudnia 2005 - 12:32

dzieki za posty, niestety te sterowniki sa do wersji innej firmy. dodatkowo sa to sterowniki ktore pozwalaja na usb to usb stworzyc mini siec. moj kabel pozwala tylko na transfer plikow z jednego kompa do drugiego przez odpowiedni program. ide wystawic dziada na allegro, moze kto kupi...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych