Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skradziony Macbook Pro Retina 15" 17 2,4 GHz ME664PL/A


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 GRM

GRM
  • 1 postów

Napisano 08 września 2013 - 17:58

W piątek 6 września lecąc z Warszawy do Budapesztu liniami LOT (LO533) zostawiłem w kieszeni fotela przed swoim siedzeniem nowy kupiony w iStore Arkadia Warszawa 27 sierpnia Apple Macbook Pro 15 Retina i7 2,4 GHz ME664PL/A nr seryjny C02KG59SFFT0 z zainstalowanym Office 365.
Zorientowałem się, że nie mam go w plecaku dopiero po wyjściu z lotniska, a samolot odleciał już do Warszawy. W Dziale Lost & Found w Budapeszcie powiedziano, że nikt go nie znalazł i do tej pory zawsze personel sprzątający znajdował wszelkie pozostawione przez pasażerów przedmioty, tym razem jednak było niewielu pasażerów więc nie sprzątali dokładnie i mogli przeoczyć. Natomiast analogiczny dział Lost & Found w Warszawie także stwierdził, że nie znaleźli Macbooka, ale sprzątali dokładnie i znaleźli np iPad, więc zapewne Macbook także by znaleźli gdyby tam był.
Jeśli jedni i drudzy mówią prawdę to szansa jeszcze w pasażerze, który używał tego samego fotela w drodze z Budapesztu do Warszawy. Zdobyłem nawet jego nazwisko, ale on leciał tylko tranzytem przez Warszawę do Toronto, ma litewskie nazwisko, a bilet organizował dla niego Sputnik Travel Agency w Toronto, którego odszukany przeze mnie w Internecie e-mail niestety nie działa. Mam numer telefonu do tego biura wiec zadzwonię i poproszę aby skontaktowali się z tym pasażerem.

Co mogę jeszcze zrobić? Jakieś pomysły? W iStore powiedziano mi, że jeśli nie aktywowałem iCould (a nie aktywowałem) to niestety nic nie zrobię.

Coraz mniej nadziei :-(

#2 Pluto27887

Pluto27887
  • 263 postów

Napisano 08 września 2013 - 18:43

To on nie został skradziony, tylko biedaczek porzucony, a jakiś dobry człowiek przygarnął z litości

#3 adrixop95

adrixop95
  • 843 postów
  • SkądSosnowiec, PL

Napisano 08 września 2013 - 18:51

Raczej pożegnaj się z komputerem.

#4 kubeonek

kubeonek
  • 305 postów
  • SkądWWA / RJS

Napisano 08 września 2013 - 18:56

nawet jeśli uda Ci się skontaktować z tym facetem to raczej nie przyzna się, że przytulił Twojego macbooka

#5 Norbert Bednarski

Norbert Bednarski
  • 9 postów
  • SkądLegnica, Poland, Poland

Napisano 10 września 2013 - 16:21

Wątpie żeby znalazł swojego macbooka na drugim końcu świata :(

#6 lubieherbate

lubieherbate
  • 399 postów

Napisano 10 września 2013 - 17:53

Nie podcinajcie chłopakowi skrzydeł, nie takie historie się kończyły happy endem. Powodzenia w poszukiwaniach i daj znać, jak się sprawy potoczyły.

#7 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 10 września 2013 - 18:00

Dziwne bo ja po wyjściu z samolotu pięć razy upewniam się czy wszystko wziąłem, a już w ogóle taki drogi sprzęt...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych