Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Air (2013) jaki modem na 3g/4g....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 klaus

klaus
  • 422 postów
  • SkądM-G miasto anioła

Napisano 02 sierpnia 2013 - 07:50

Witam serdecznie. Udało mi się przekonać zarząd mojej firmy do rezygnacji z wingrozowych laptopów na rzecz Air-a (Iphone i Ipad były pomostem) ale jeden duży problem wyrósł, brak modemu 3G wbudowanego w to cudo. I mam tutaj pytanie jakich modemów używacie i jakie działają. Przeczytałem że podpięte pod USB 3 nie działa żaden (a może jest już rozwiązanie?), i tutaj także pytanie, czy musi być hub? A może jest jakiś krótki (jak najkrótszy przewód) wystarczy aby zadziałał taki modem. Czy ma ktoś z was doświadczenie z modemami MIFI? Jaki zadziała - zależy mi tutaj na jak najdłuższym działaniu. Pozdrawiam

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 sierpnia 2013 - 08:01

Prawie każdy modem oferowany w Plus GSM działa. Najlepiej tam zapytaj, lub bierz model wg. Pobierz - Plus

- - - Połączono posty - - -

To są sterowniki, więc nie patrz nawet na to, czy jest menager, czy go nie ma.

#3 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2013 - 20:02

Jeśli łącze w mobile jest po prostu uzupełnieniem normalnego łącza we firmie i profil jego użytkowania nie wymaga jakiś tak wielkich pakietów, to rozwiązania typu personal hotspot czy modemy mifi są dobrą alternatywą. Gdybym jednak pracował w mobile poza zasięgiem wifi/lan ponad 50% czasu sieciowego to jednak szukałbym laptopa z modemem - co niestety wyklucza macbooki.

#4 TheOktik

TheOktik
  • 405 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 03 sierpnia 2013 - 22:23

Ja mam Huawei e3276 LTE od iPlus. Działa bezproblemowo

#5 Me_69

Me_69
  • 245 postów

Napisano 04 sierpnia 2013 - 01:44

Ja używam ZTE MF60 i jestem zadowolony ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych