Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki format wybrać? ACC vs. MP3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#51 cis-moll

cis-moll
  • 40 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 lutego 2009 - 01:41

Odkopuję raz jeszcze, ponieważ mam dylemat. Wszystkie moje płyty audio mam zgrane na dysku zewnętrznym Samsung 2.5" obsługiwanym przez iTunes w moim MacBook'u. Trzymam wszystko w Apple LossLess, kolekcja ta zajmuje mi 230GB. Chciałbym to wszystko zgrać na iPod'a classic 160GB w jak najlepszej jakości. To jest muzyka klasyczna, każdy szczegół bardzo się liczy. Jaki byście mi format polecili? Acc raczej mnie nie satysfakcjonuje :wink: Nastraszono mnie, że każdy HDD może się totalnie sypnąć, jeśli na przykład upadnie albo w antenę sąsiada trafi piorun. Co o tym sądzicie? Zrezygnowałem z DVD, wszystkie dane mam na HDD i nie wiem czy mam się bać :roll:

#52 mazzurek

mazzurek
  • 169 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 lutego 2009 - 09:49

Aby się uspokoić kup sobie drugi dysk i zrób backup. Śmieszne pieniądze a będziesz zabezpieczony. Co do muzy na ipodzie, to jego elektronika nie nadaje się dla audiofila, więc i tak nie usłyszysz wielu szczegółów choćbyś tam wrzucił muzę w AppleLossless czy AIFF

#53 Para

Para
  • 193 postów
  • SkądForbidden Planet

Napisano 12 kwietnia 2009 - 16:36

I ja sie podepne pod temacik, szukam sposobu na przekonwertowanie z AAC do MP3 . Z gory dzieki za pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych