Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

windows jako jedyny system na macbook'u?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 esnow

esnow
  • 87 postów

Napisano 10 października 2007 - 20:12

witam, czy istnieje mozliwosc zainstalowania tylko WIN XP PRO na macbook'u? (wiem ze wiekszosc uzna to za glupote, ale prosze o pomoc) domyslam sie ze beda jakies klopoty... jak jest ze sterownikami? pozdrawiam

#2 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 października 2007 - 20:21

przy instalacji win przez bootcamp od razu dostajesz sterowniki ogólnie to raczej bez większych problemów można zainstalować jako jedyny system (tak to jest głupota - po co mac w takim razie?)

#3 mariannSS

mariannSS
  • 547 postów
  • SkądGdynia

Napisano 10 października 2007 - 20:52

mac dla wyglądu? Kijowo się pracuje na winxp. Klawiatura nie posiada kilku potrzebnych klawiszy do winXP. Normalnie bootujesz plyte z winXP i instalujesz.. nie testowalem ale powinno trybic. Moga byc problemy z wykryciem dysku z tego co mi sie wydaje.

#4 białko

białko
  • 240 postów

Napisano 11 października 2007 - 11:14

u mnie przy takiej próbie instalka XP widziała normalnie HDD za to nie widziała klawiatury i w tym miejscu zakończyłem przygodę z jednym systemem (XP) na iMacu :-)

#5 mariannSS

mariannSS
  • 547 postów
  • SkądGdynia

Napisano 11 października 2007 - 15:39

na macbooku widzi klawiature. Z tym dyskiem to bylo inaczej, mialem partycje makowa i nie moglem jej uzunac ani nic z nia zrobic, ale juz nie pamietam. Nalezy usunac wszystkie partycje i dopiero próbować.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych