Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

zielony zamiast czarnego na matrycy A1286


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jopas1

Jopas1
  • 8 postów

Napisano 17 czerwca 2013 - 12:01

[ATTACH=CONFIG]15576[/ATTACH] Witam, przekłamanie koloru na matrycy, niestety nie mam możliwości podłączania do ekranu zewnętrznego. Osobiście podejrzewam matryce gdyż nie są to artefakty jak przy grafice. Chciałbym bez otwierania i grzebania w MB skorzystać z doświadczenia forumowiczów usłyszeć wasze opinie.

#2 Avarcal

Avarcal
  • 34 postów
  • SkądLubasz

Napisano 26 czerwca 2013 - 20:52

Miałem podobny problem z matrycą. Zewnętrzny monitor działał prawidłowo, a dziwactwa pojawiały się w zależności od tego, jak wychylona była klapa. Zaniosłem do Cortlanda w Poznaniu, gdzie kupowałem laptopa. Mimo iż, gwarancja wygasła w sierpniu 2012 powołałem się na "niezgodność towaru z umową" (doradzili mi to w iSpocie na Malcie, że zostanie to rozpatrzone normalnie jak gwarancja, ale może to być maksymalnie rok po zakończeniu gwarancji). U mnie osobiście czasami to znikało, ale było bardzo uciążliwe. W serwisie zarzucili mi, że laptop upadł, co oczywiście się nigdy nie zdarzyło. Przyczyną było uszkodzenie taśmy od matrycy, była przesunięta lekko klapa z matrycą względem korpusu. Jak się później okazało, co mi powiedziała miła pani która w tym serwisie przyjmuje zlecenia powstało to na wskutek złego montażu przy wcześniejszej wymianie matrycy w lutym 2012 (wyskoczył mi bad piksel :D )

#3 arvika

arvika
  • 1 501 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 26 czerwca 2013 - 23:06

W pierwszej kolejności również obstawiam uszkodzenie taśmy matrycy. Prawdopodobnie przerwał się jeden przewód.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych