Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

skradziono iPada ze szpitala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakub1900

jakub1900
  • 1 postów

Napisano 17 maja 2013 - 16:56

Skradziono choremu dziecku iPada ze szpitala. Pielęgniarki opisały złodzieja jako mężczyznę wzrost ok 175 cm, w wieku 30-40 lat z kolorowymi tatuażami na obu rękach, na przegubie miał tatuaż "HWDP". Do kradzieży doszło w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płucnych na Woli. Urządzenie iPad 2 czarny nr seryjny DN6H20WUDFJI. Kradzież wydarzyła się około południa w środę, 15 maja. Gość kręcił się po korytarzu udając pacjenta. Był sporty tłok, bo tego dnia było dużo odwiedzających. Jedna z salowych z nim rozmawiała, mówił, że czeka na lekarza. Wejście na hol tego pietra jest ogólnie dostępne.

#2 Usos

Usos
  • 336 postów

Napisano 17 maja 2013 - 21:59

Oby dostał gruźlicy, okradać chorego i do tego dziecko. Nisko updał następny cel osoby w śpiączce i zmarli. Czy tam jest jakikolwiek monitoring?

#3 viewsonic666

viewsonic666
  • 239 postów
  • Skądcr0ydon

Napisano 19 maja 2013 - 00:22

Jak ja byłem w szpitalu w 2008 mojej matce i matce dzieciaka z sali ukradli portfele z torebek (jemu pobierali krew, ja kibelek na 2 min a nasze matki poszły na fajeczke ;_; )... Kastrować takich cweli bez honoru...

#4 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 19 maja 2013 - 05:52

Szpital miejsce publiczne,tak jak na ulicy trzeba kase miec przy sobie a nie kase zostawiac gdzie badź,teraz sie nauczą te osoby :) pozdrowienia z parku.

#5 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 21 maja 2013 - 12:25

Szpital miejsce publiczne,tak jak na ulicy trzeba kase miec przy sobie a nie kase zostawiac gdzie badź,teraz sie nauczą te osoby :) pozdrowienia z parku.


Naucz się w końcu pisać po polsku, bo każdy twój post to jeden wielki bełkot.

#6 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 21 maja 2013 - 12:27

Szpital miejsce publiczne,tak jak na ulicy trzeba kase miec przy sobie a nie kase zostawiac gdzie badź,teraz sie nauczą te osoby :) pozdrowienia z parku.


Oby Cie obrobili może nauczysz się czegoś cwaniaczku.

#7 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 21 maja 2013 - 12:58

Pewnie sam raz w tygodniu grasuje po szpitalach i gra na cudzym nieszczesciu. Na szubienice z nim!

#8 sub

sub
  • 77 postów
  • SkądRadom

Napisano 21 maja 2013 - 13:05

Szpital miejsce publiczne,tak jak na ulicy trzeba kase miec przy sobie a nie kase zostawiac gdzie badź,teraz sie nauczą te osoby :) pozdrowienia z parku.

buldoggg dobrze pisze, wszystkie wartościowe dobra powinniśmy nosić przy sobie a nie teraz zganiać na złodzieja że się połakomi łatwą zdobyczą i to w szpitalu. Teraz będzie nauczka jak to powiadają "człowiek uczy się na błędach" i nie mam tu na celu prowokacji tylko tak jest.
Mam nadzieje ze sie znajdzie iPad.
Pozdrawiam

#9 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 21 maja 2013 - 15:00

buldoggg dobrze pisze, wszystkie wartościowe dobra powinniśmy nosić przy sobie a nie teraz zganiać na złodzieja że się połakomi łatwą zdobyczą i to w szpitalu. Teraz będzie nauczka jak to powiadają "człowiek uczy się na błędach" i nie mam tu na celu prowokacji tylko tak jest.
Mam nadzieje ze sie znajdzie iPad.
Pozdrawiam


Ale chlopie ze szpitala? Trzymac wszystko przy sobie? Czlowieku, to jest szpital a nie 'Klub AA dla zyjacych w karuzeli'. Tam ludzie przezywaja dramat, nie myslac o niczym innym. Chyba trzeba byc totalnym hipokryta by okradac chorych (Nie czyt. NFZ). Mam myslec o tym czy iPad jest w torbie czy na szafce obok, kiedy np. moj syn choruje? God Please, Kill Me.

#10 sub

sub
  • 77 postów
  • SkądRadom

Napisano 21 maja 2013 - 22:33

Dawidnor nie wiem co się tak spinasz, nie wiesz w jakim kraju żyjesz? co zmienia fakt ze to szpital, złodziej pozostanie złodziejem czy to supermarket czy też czyiś dom. Jak coś jest warte kilka tys. zawsze należy o to zadbać by komuś nie "wpadło w oko". Nie mam na celu obrazić założyciela tematu, tylko wyrażam swoje skromne zdanie. Tyle na ten temat.

#11 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 21 maja 2013 - 22:50

Zdrowy nie zrozumie chorego, sam jak byłem po wyrostku nie w głowie mi było pilnowanie zabawek tylko żeby dać radę chodzić. Pogadać każdy potrafi, sam miałem szczęście że kolega duży chłop leżał obok mnie też po operacji to nikt się nie połakomił.

#12 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 22 maja 2013 - 23:07

Ale chlopie ze szpitala? Trzymac wszystko przy sobie? Czlowieku, to jest szpital a nie 'Klub AA dla zyjacych w karuzeli'. Tam ludzie przezywaja dramat, nie myslac o niczym innym. Chyba trzeba byc totalnym hipokryta by okradac chorych (Nie czyt. NFZ). Mam myslec o tym czy iPad jest w torbie czy na szafce obok, kiedy np. moj syn choruje? God Please, Kill Me.

hlehle...widac zycia nie znasz...
na ulicy zaslabniesz i pierwsze co zrobia to ci portfel i telefon zap**** a potem moze laskawie zadzwonia po pogotowie...co zrobic takie czasy...

#13 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 maja 2013 - 19:31

Dramat z ipadem iphone itp ? Jak dramat to nie mysle zeby brac ipada do szpitala :) pozdro.

#14 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 23 maja 2013 - 20:07

I don't wanna live on this planet anymore...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych