iPhone 4 sie nie wlacza.
#1
Posted 07 May 2013 - 19:34
#2
Posted 07 May 2013 - 19:42
#3
Posted 07 May 2013 - 20:43
#4
Posted 07 May 2013 - 21:00
#5
Posted 07 May 2013 - 21:57
Jeśli nie zaskoczył pod zasilaniem, to ewidentnie uszkodzony układ zasilania.
Od razu układ zasilania.
Paść mógł kabel, złącze dock, odłączyć się taśma (jeśli po upadki).
Możliwe też, że ekran nie działa przez co nie wiesz, czy się włączył. Sprawdź podłączając do komputera. Najlepiej sprawdź płytę główną w innym egzemplarzu.
#6
Posted 07 May 2013 - 22:06
#7
Posted 07 May 2013 - 23:20
Proponuje zacząć od baterii.
Z uszkodzoną baterią a nawet jej brakiem telefon powinien zacząć się bootować do loga apple po czym nastąpić powinien restart.
#8
Posted 07 May 2013 - 23:22
#9
Posted 08 May 2013 - 14:56
Z uszkodzoną baterią a nawet jej brakiem telefon powinien zacząć się bootować do loga apple po czym nastąpić powinien restart.
Nie jest to prawdą.
#10
Posted 08 May 2013 - 15:39
#11
Posted 08 May 2013 - 16:51
#12
Posted 08 May 2013 - 17:01
#13
Posted 08 May 2013 - 17:28
#14
Posted 08 May 2013 - 17:48
#15
Posted 08 May 2013 - 17:58
#16
Posted 08 May 2013 - 19:14
Nie mam na teraz miernika :/. Sprobuje dorwac jak najszybciej. Jakas inna procedura oprocz tego ? I jezeli ewentualnie to uklad zasilania, ile sam taki uklad kosztuje?
Wymiana układu zasilania wiąże się z użyciem Hot Air'a bądź stacji lutowniczej. Naprawa dużo Cię wyjdzie.
#17
Posted 08 May 2013 - 19:44
#18
Posted 08 May 2013 - 20:18
#19
Posted 08 May 2013 - 20:48
Nie wiem co zrobic z ta cegielka. Oddac do jakiegos serwisu czy cos?
Skąd jesteś ?
#20
Posted 09 May 2013 - 00:21
#21
Posted 11 January 2016 - 09:59
Witam. Chcialbym odswiezyc temat. Ostatnio wymienilem baterie w iPhonie 4s, ale po wlaczeniu pozniej tel wisi tylko na jabluszku. Probowalem tryb DFU, ale dalej nic. Jakie sa jeszcze mozliwosci na rozwiazanie sytuacji?
#22
Posted 11 February 2018 - 19:08
Witam. Chcialbym odswiezyc temat. Ostatnio wymienilem baterie w iPhonie 4s, ale po wlaczeniu pozniej tel wisi tylko na jabluszku. Probowalem tryb DFU, ale dalej nic. Jakie sa jeszcze mozliwosci na rozwiazanie sytuacji?
Cześć. Na 95% to ferelny układ zasilania...
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users












