Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 czy Samsung GSIII ? Co wybrać ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#151 czr

czr
  • 4 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 17:20

Witam Jakiś miesiąc temu przesiadłem się na Iphone 4s po prawie 9- miesięcznym użytkowaniu SGS3 . Czekałem właśnie na wykorzystanie tych 4-rech rdzeni o którym pisze kolega wyżej, niestety zawiodłem się, po paru dniach użytkowania 4s zdecydowałem się o zmianie różnica w działaniu urządzenia i komfort pracy o niebo lepsze.

#152 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 17:57

Witam
Jakiś miesiąc temu przesiadłem się na Iphone 4s po prawie 9- miesięcznym użytkowaniu SGS3 .
Czekałem właśnie na wykorzystanie tych 4-rech rdzeni o którym pisze kolega wyżej, niestety zawiodłem się, po paru dniach użytkowania 4s zdecydowałem się o zmianie różnica w działaniu urządzenia i komfort pracy o niebo lepsze.


To ciekawe co piszesz bo sam zastanawiam się czy nie zrobić na odwrót i nie zamienić 4S na SGS4 bo już trochę mnie znudził iOS a nie sądzę, aby Apple zrobiło rewolucję w iOS7.

#153 smartfonomaniak

smartfonomaniak
  • 65 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 18:16

No z tą rewolucja to zobaczymy;) może akurat coś wymyślą fajnego, gdzieś oglądałem filmik z nowym ios 7 tzn to był taki pokazowy jakby takie prototyp pokazujący jak to może wyglądać i nawet nawet fajne by były takie zmiany napewno na duży plus;)

#154 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 kwietnia 2013 - 18:23

Jeśli ten filmik nie był autorstwa Apple to można byc pewnym, że to żaden prototyp :D

#155 smartfonomaniak

smartfonomaniak
  • 65 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 19:25

Faktycznie, sprawdziłem to i to nie jest filmik od apple, tylko poprostu ktoś sobie sam stworzył taki pomysł;) ale dla ciekawych wrzuce link;)
Jak Wam się podoba taki pomysł na iOS 7? - StrefaMobile.pl

#156 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 22 kwietnia 2013 - 20:41

Faktycznie, sprawdziłem to i to nie jest filmik od apple, tylko poprostu ktoś sobie sam stworzył taki pomysł;) ale dla ciekawych wrzuce link;)
Jak Wam się podoba taki pomysł na iOS 7? - StrefaMobile.pl


To nie jest przypadkiem ten sam koncept, który był omawiany na forum? Niektóre aspekty zawarte w tej koncepcji, są do przyjęcia i z mila chęcią widziałbym je w następnym wydaniu iOS. Z kolei niektóre z nich, są zupełnie niepotrzebne:) (Wyłącznie z mojej strony)

#157 smartfonomaniak

smartfonomaniak
  • 65 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 21:19

no dokładnie tak;) niektore rzeczy spokojnie by ucieszyły uzytkownikow iphone'a;) w tym i mnie bo właśnie jego będę rozpatrywał przy kupnie nowego smartfona

#158 czr

czr
  • 4 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 21:38

To ciekawe co piszesz bo sam zastanawiam się czy nie zrobić na odwrót i nie zamienić 4S na SGS4 bo już trochę mnie znudził iOS a nie sądzę, aby Apple zrobiło rewolucję w iOS7.


Dopóki czegoś porządnego producenci nie zrobią z nakładkami szczerze nie interesuje mnie pogoń za liczbą rdzeni ramu itd itp... sgs 3 ma 4 rdzenie i 1 gb ramu iphone wiadomo specyfikacja słabsza a po prostu jest szybszy i stabilniejszy .

#159 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 kwietnia 2013 - 21:57

Mogą je po prostu wywalić i cały wysiłek poświęcić sterownikom. No ale skoro tego nie robią, to widac opłaca im sie robic 2, 4, 8 rdzeni i słabszą optymalizacją zostawiać sobie furtke do dalszego pompowania sprzętu. A ludzie płacą w nadzei, że kolejne rdzenie i ram coś pomogą. I biznes sie kreci ;) EDIT Jak sie okazuje, chyba każdy 4 rdzeniowiec ma problem z throttling. Nexus 4 pomimo, ze najbardziej z tego słynie wychodzi z tego najlepiej bo termostat skręca go na wyższe taktowania niż u konkurencji a zatem pozostaje najwydajniejszy i wykonał w tescie najwiecej operacji :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych