Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes jak usunąć z "Programy" aplikacje ~ Jak usunąć synchronizowane aplikacje z iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 SGh

SGh
  • 14 postów

Napisano 18 września 2008 - 23:59

ostatnio zaczelem sciagac jakies darmowe rzeczy z itunes ale ogolnie rozmyslilem sie i teraz za kazdym razem jak sie loguje to zaczynaja sie sciagac. nie pomaga skasowanie z listy downloads bo za kazdym razem sie pojawiaja na nowo. czy nie ma zadnego sposobu na usuniecie tego niz tylko dokonczenie sciagania?

#2 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 19 września 2008 - 07:39

Odpal iTunes, zamknij krzyżykiem synchronizację, kliknij ikonę swego iPoda/iPhone'a, przejdź do zakładki Programy i odznacz Synchronizuj programy. Kliknij Zastosuj. Jak będziesz chciał coś zainstalować to zaznacz w tej zakładce 'wybrane programy' i wybierz te, które cię interesują. Jeżeli chodzi o położenie aplikacji, to przypomnij sobie, gdzie ustawiłeś położenie folderu iTunes (edycja->preferencje->Zaawansowane), a następnie przejdź do niego i otwórz w nim folder Moble Applications. Tam znajdziesz wszystkie ściągnięte aplikacje.

#3 .forest

.forest
  • 47 postów
  • SkądTurek, PL

Napisano 09 lutego 2013 - 17:59

Usuwanie programów z iTunes Witam. Ostatnio chciałem usunąć kilka programów z iTunes pobranych w App Store. Jednak w iTunes w zakładce programy (iPhone) nie mogłem tego zrobić w żaden sposób. Usunąłem pliki .ipa ale programy nadal widnieją w iTunes. Co robić ? Z góry dziękuję za pomoc. //EDIT: Głupota, poradziłem sobie. Do zamknięcia.

#4 szakal1pl

szakal1pl
  • 72 postów

Napisano 26 lutego 2013 - 04:06

Jak usunąć aplikacje z iTunes

Witam! Posiadam najnowszą wersję iTunes (11.0.2), mam problem, ponieważ chciałbym sobie uporządkować wszystkie aplikacje w iTunes z których już dawno nie korzystam, a przy odtwarzaniu iPhona zawsze się instaluje masa aplikacji :/ konkretnie chodzi mi czy mozna wywalić je jakoś z iTunes.
Chodzi mi konkretnie o te aplikacje:
Dołączona grafika

Próbowałem je wywalić klawiszem delete ale jednak bez skutku :D

#5 Amex

Amex
  • 1 711 postów
  • Płeć:
  • SkądNEW YORK

Napisano 26 lutego 2013 - 04:14

Nie jest to możliwe z poziomu iTunes. Musisz odnaleźć folder na kompie w którym te aplikacje są zainstalowane i dopiero wtedy możesz je usunąć.

#6 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lutego 2013 - 08:18

Nie jest to możliwe z poziomu iTunes. Musisz odnaleźć folder na kompie w którym te aplikacje są zainstalowane i dopiero wtedy możesz je usunąć.


Bzdura. Jak nie można. Wchodzisz w zakładkę Apps pod Library zaznaczasz apkę i Delete.

#7 szakal1pl

szakal1pl
  • 72 postów

Napisano 26 lutego 2013 - 15:30

Dzieki wielkie kolego wyżej, chwile tego szukałem ale się udało :) Po prostu wystarczyło wejśc w bilbioteke i tam zmienić na aplikacje, bo miałem muzyka. Ahh ten nowy iTunes. Pozdrawiam

#8 KamilRonek

KamilRonek
  • 219 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 marca 2013 - 00:02

iTunes jak usunąć z "Programy" aplikacje ? Wita, mam pytanie jak usunąć z iTunes z zakładki Programy gry i programy ? nie ma usuń ani nic innego nie działa ..

#9 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2013 - 08:09

Wita, mam pytanie jak usunąć z iTunes z zakładki Programy gry i programy ?

nie ma usuń ani nic innego nie działa ..


Odznaczyć we właściwościach itunes.

#10 KamilRonek

KamilRonek
  • 219 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 marca 2013 - 12:37

Jak usunąć pobrane aplikacje z iTunes ? Witam, mam problem jak usunąć pobrane aplikacje z iTunes ? Nie ma usuń, delete nie działa, ani nic innego ? Proszę o pomoc .

#11 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2013 - 13:11

Witam, mam problem jak usunąć pobrane aplikacje z iTunes ? Nie ma usuń, delete nie działa, ani nic innego ?

Proszę o pomoc .


Dołączona grafika

#12 KamilRonek

KamilRonek
  • 219 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 marca 2013 - 13:34

hmm.. z tego co wiem to iTunes miało aktualizacje i wszystko się zmieniło ...
Dołączona grafika

Jak kliknę USUŃ to usunie sie jedynie z iPhone ..

#13 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2013 - 13:41

hmm.. z tego co wiem to iTunes miało aktualizacje i wszystko się zmieniło ...
Jak kliknę USUŃ to usunie sie jedynie z iPhone ..


To słabo wiesz. Screen w moim poście jest z nowego iTunes'a. Włącz sobie sidebar zamiast się mądrzyć.

#14 KamilRonek

KamilRonek
  • 219 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 marca 2013 - 13:42

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

#15 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2013 - 13:45

nie musisz być nie miły .. po prostu nie wiedziałem .


Nie musisz cwaniakować.
Proszę ;)

#16 Rafalulan

Rafalulan
  • 2 postów

Napisano 09 sierpnia 2013 - 13:18

Witam.
Jak usunąć te aplikacje które są przyciemnione na dole?
Dołączona grafika
Krzyżyk nie działa, usunięcie z biblioteki i synchr też nie pomaga.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych