Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 z Media Markt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichaelR

MichaelR
  • 117 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lutego 2013 - 00:53

Witajcie, Czy któryś z forumowiczów kupił kiedykolwiek iPhone w sieci sklepów MediaMarkt ? Chodzi mi o to, że dzisiaj byłem gotów na zakup tego telefonu jednakże zauważyłem ze w sklepie pudełko z telefonem nie jest zafoliowane. Obawiam sie że ktoś z pracowników mógł zwyczajnie grzebać przy tym telefonie (klient raczej nie bo telefon jest w gablocie). Powiedzie mi proszę czy jest sie czego obawiać przy zakupie takiego telefonu? W jaki sposób sprawdza się z jakiej dystrybucji jest telefon? Pozdrawiam

#2 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 00:56

Witajcie,
Czy któryś z forumowiczów kupił kiedykolwiek iPhone w sieci sklepów Media Markt?
Chodzi mi o to, że dzisiaj byłem gotów na zakup tego telefonu jednakże zauważyłem ze w sklepie pudełko z telefonem nie jest zafoliowane. Obawiam sie że ktoś z pracowników mógł zwyczajnie grzebać przy tym telefonie (klient raczej nie bo telefon jest w gablocie).
Powiedzie mi proszę czy jest sie czego obawiać przy zakupie takiego telefonu? W jaki sposób sprawdza się z jakiej dystrybucji jest telefon?

Pozdrawiam

Serio ?
Przecież dostaniesz nowy , zafoliowany telefon a nie ten z gabloty. Myślisz że mają tylko 1 telefon ? No proszę Cię , pomyśl trochę ...

#3 MichaelR

MichaelR
  • 117 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lutego 2013 - 00:57

Wiesz co, Ten w gablocie jest w pudełku i jest na sprzedaż. To nie jest wystawowy egzemplarz. Poza tym ... Tak. To jest ostatni telefon w sklepie.

#4 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 00:59

Wiesz co,
Ten w gablocie jest w pudełku i jest na sprzedaż. To nie jest wystawowy egzemplarz.
Poza tym ... Tak. To jest ostatni telefon w sklepie.

To poproś aby ci zamówili następny zafoliowany, w czym masz problem. Nie mają prawa sprzedawać "otwieranych" pudełek.

#5 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 01:01

1. Zafoliować pudełko to mogą bez problemu sami. I będzie 'nówka' ;) 2. A nie masz innego miejsca w Łodzi żeby kupić ten telefon? Ile kosztuje w Media ?

#6 MichaelR

MichaelR
  • 117 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lutego 2013 - 01:15

W Media były są za 2999zł. PS. To miał być spontaniczny zakup ale wydaje mi się, że dobrze, że do niego nie doszło.

#7 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 01:40

iSpot w Manu ma za 3099 zł, na pewno mają tego zdecydowanie więcej niż 1 szt. i nie będą mieli odpakowanych modeli. Chyba warto.

#8 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 24 lutego 2013 - 01:46

Z tym MM to nie jest takie głupie jak już chcesz kupić w sklepie (bo na Alledrogo kupisz taniej), ale jak już chcesz ze sklepu to podobno w MM łatwiej wyegzekwować 2lata gwarancji...

#9 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 01:49

2 lata reklamacji konsumenckiej. Chciałbym zobaczyć jak np. słabo działającą baterię na takiej 'gwarancji' oddaje ktoś i mu sklep wymienia telefon na sprawny. Hasło 'naturalnie zużywający się element produktu' na pewno padnie.

#10 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 24 lutego 2013 - 01:50

Saturn Manufaktura ma na stanie po 2999 zł. edit Ja kupowałem 2 miesiące temu w komisie są po 2400 od ręki zafoliowane bez simlocka z T-mobile.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych